„Lordi“, 2006-aisiais surinkę daugiausiai taškų per „Eurovizijos“ istoriją ir, žinoma, ją laimėję.
Daugelis turi svajonių. Kai kurios - realios, kai kurios - tik lakios fantazijos vaisius, kuriam niekada nelemta neišsipildyti. Tą patį buvo galima pagalvoti ir apie vieno vaikino svajonę. Kad ji niekada neišsipildys. Bet ji išsipildė. Ir norit Jūs to ar ne – ši svajonė pildosi ir dabar.
Toji svajonė buvo suburti grupę. Ir ne bet kokią! Tai turėjo būti išskirtinis projektas, kuris tiesiog privalėjo tapti sėkmingu. Grupės nariams buvo sukurtas išskirtinis “monstriškas” įvaizdis. Dabartinę kompaniją sudaro: ateivis iš dar neatrastos planetos - pabaisa būgnininkas Kita; vaiduoklė vampyrė – klavišininkė Awa; mumifikuotas Anubio dinastijos valdovas – mumija gitaristas Amen ir pragaro bulius – bosistas Ox. O pats grupės įkūrėjas - raudonakis pabaisa, biomechaninis žmogus, visų šių monstrų vadas ir grupės balsas – Mr. Lordi.
Jau 1996 m. grupė pradėjo įrašinėti dainas ir intensyviai ruoštis koncertinei veiklai bei nenumaldomai artėjančiam populiarumui. Pirmoji grupės kompaktinė plokštelė “Get Heavy” buvo išleista 2003 m. ir tiesiogine šio žodžio prasme sudrebino Suomiją. Hitais tapę kūriniai “Would You Love A Monsterman?“ ir “Devil Is A Loser“ pavergė beveik kiekvieno suomio širdį. Sunkųjį roką grojantį monstrų grupė sparčiai populiarėjo už gimtosios šalies ribų.
2004 m. dienos šviesą išvydo antrasis „Lordi“ albumas “The Monsterican Dream” su gerai žinomais hitais „My Heaven Is Your Hell“ ir „Blood Red Sandman”, o jau kitais metais buvo išleistas „Lordi“ dainų rinkinys “The Monster Show”, kartu su trumpu siaubo filmu  “The Kin”, sulaukė didžiulio pasisekimo gerbėjų tarpe.
2006 m. grupė išleido jau ketvirtąjį savo albumą “The Arockalypse”. Prieš pat albumui pasirodant parduotuvių lentynose, grupė gavo pasiūlymą dalyvauti Suomijos nacionalinėje atrankoje į Eurovizijos konkursą. Ilgai negalvodami, grupės nariai išsyk sutiko dalyvauti, nes geresnės reklamos jų netrukus pasirodysiančiam albumui negalima buvo ir sugalvoti. Visų nuostabai, „Lordi“ laimėjo nacionalinę atranką ir tapo Suomijos atstove Eurovizijos konkurse. Grupė išvyko į Atėnus ir ne tik pateko į finalą, bet ir laimėjo 2006 m. Euroviziją! Ir tai dar ne vienintelė istorinė pergalė – „Lordi“ tapo grupe, surinkusia daugiausią taškų per visą Eurovizijos istoriją...
Dabar „Lordi“ koncertų grafikas labai įtemptas ir suplanuotas keleriems metams į priekį, be to grupė ketina suspėti kitų metų Eurovizijai nufilmuoti specialų siaubo filmą. Diskas “The Arockalypse” seniai jau tapęs platininiu, o daina “Hard Rock Hallelujah” iki šiol užima aukščiausias vietas radijo stočių topuose daugelyje Europos šalių.
Kadaise buvusi kvaila ir neįgyvendindama, ši svajonė tapo realybe. Ir tai tikrai ne pabaiga...
Bilietai prekyboje nuo sausio 4d.
Bilietų kainos 60-120 Lt. Bilietus platina „Tiketa“.
2007 vasario 21 d. “Siemens” arena, Vilnius
2007 vasario 22 d. “Michealsen centras“, Klaipėda
2007 vasario 23 d. “Sporto halė”, Kaunas

Rašyti komentarą...
t
ty
2007-01-11 14:45:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
hm...
Atsakyti
0

m
monika
2007-01-11 22:29:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
PAGALIAU LORDI ATVARO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!BET KODEL CIA NIEKAS NERASO??????????
Atsakyti
0

A
Awa
2007-02-23 23:08:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne nu koncertas nerealus buvo.. Geresniame dar nebuvau. <3
O jau kokie efektai.. Net pakraupsti iš nuostabos kai pasigirsta milžiniškas sprogimas ir iš visur pradeda eiti ugnys.. :] Kaip jau minėjau - geresniame koncerte nebuvau. O ir atributikos gavau. :3 Bosisto Ox gitaros kauliuką. Juodą, su užrašu Lordi ir kitoj pusėj išgraviruotas baltai jo parašas. Visada saugosiu. :}
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų