Gegužės 17 dieną sukanka lygiai 10 metų po kultinės grupės „Foje“ atsisveikinimo turo paskutinio koncerto Vilniaus Vingio parke. „Foje“ sugrįžta į didžiąją sceną, tik kiek kitaip.

Renginių organizavimo agentūra „Tabami“ ir įmonių grupė „ZZZ Baltic“ „Siemens“ arenoje rengia unikalų koncertą „Foje“ gali skambėti kitaip“, kuriame populiariausias  šios grupės dainas primins šių dienų Lietuvos grupės ir atlikėjai, specialiai šiam renginiui parengsiantys  naujas „Foje“ kūrinių interpretacijas.  

„Foje“ - vienareikšmiškai geriausia Lietuvos grupė, nes su jos dainomis užaugo net kelios lietuvių kartos. Todėl praėjus lygiai 10 metų nuo paskutinio „Foje“  koncerto norisi prisiminti, pagerbti ir padėkoti muzikantams, kurie išpopuliarėjo be jokių televizijų pagalbos ir kurių dainų įrašai anuomet išplito iš rankų į rankas po visą Lietuvą. Tai, kokią išliekamąją kultūrinę vertę turi šios grupės dainos, parodė ir paskutinis koncertas Vingio parke, į kurį susirinko per 60 tūkst. žmonių“, -  sako vienas koncerto organizatorių, grupės „Skamp“ narys Viktoras Diawara.

Koncerto organizatoriai kol kas neatskleidžia koncerte kviečiamų dalyvauti grupių ir atlikėjų sąrašo. „Tačiau galiu prižadėti, kad „Foje“ dainas atliks savo braižą turinčios ir tik „gyvai“ koncertuojančios grupės, kurios, galima sakyti, seka „Foje“ pėdomis“, - teigia V.Diawara.

REKLAMA

„Foje“ - kol kas vienintelė lietuviška grupė, kurios dainos bus prisimintos ir perdainuotos kitų grupių didžiulio koncerto metu, bet tai neturėtų stebinti, nes į ši grupė – jau gyva legenda,  gyvavusi 14 metų, išleidusi net 17 albumų ir į sales bei stadionus surinkdavusi tūkstančius žiūrovų.

Jau šiandien „Tiketos“ kasose pradėta prekiauti bilietais į gegužės 17 d. organizuojamą renginį. Organizatoriai siūlo paskubėti įsigyti bilietus, nes kitas panašus koncertas galbūt įvyks tik po 10 metų! Specialios akcijos metu bilietai visose „Tiketa“ kasose kainuos tik 40 litų, tačiau bilietų skaičius ribotas, o vėliau jie brangs. Taip pat į šį renginį galima patogiai įsigyti ir paprastu spausdintuvu atsispausdinsite e. bilietą!


Rašyti komentarą...
K
Kristina
2007-04-17 10:05:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
geriau jau foje koncertuotu, padielkos neidomu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų