Moters dienos proga „Siemens“ arenoje net 20 žymiausių scenos vyrų ir vyriškų kolektyvų dovanos spalvingą dainų puokštę Lietuvos moterims ir jų mylimiesiems. Šventinį koncertą „Lietuvos GRANDAI moterims“ ves Skaiva Jasevičiūtė ir jo metu skambės vien tik vyrų atliekamos dainos.

Renginyje „Lietuvos GRANDAI moterims“ dainuos: Rytis Cicinas, Stasys Povilaitis, Žilvinas Žvagulis, Edmundas Kučinskas, Alanas Chošnau, Mantas, Česlovas Gabalis, Andrius Rimiškis, Mino, Vudis, Merūnas, Radži, Grūdas, Ovidijus Vyšniauskas, Egidijus Sipavičius, Kastytis Kerbedis, Kęstutis Jablonskis, grupės „Studija“, „Patruliai“, „Rondo“.

Koncerto dalyvių klausėme, ką jie mano apie „Moters dieną“, jos išskirtinį minėjimą ir kiek jiems ši šventė svarbi.

„Mums, vyrams, labai malonu, kad yra nors viena diena metuose skirta moterims, kada nori ar nenori mes jas prisimename ir teikiame džiaugsmą!“, - sakė koncerte pasirodysiančios grupės „Studija“ vadovas Stepas Januška.

Dainininkas Egidijus Sipavičius džiaugiasi, kad ši šventė grįžta, nes švenčių, susijusių su išskirtiniu dėmesiu moterims, niekada nebus per daug. „Manau, kad iki šiol savo mylimoms moterims skyrėme per mažai dėmesio, per mažai dainų”, - sakė atlikėjas, paklaustas, ką mano apie Moters dienai skirtą ypatingą koncertą.

REKLAMA

„Visos mūsų, vyrų, dainos skiriamos moterims, nes jos yra pagrindinės mūsų klausytojos, žiūrovės ir įkvėpėjos“, - sakė dainininkas Stasys Povilaitis.
Dainininkas Mantas taip pat mano, kad visos pasaulyje sukurtos melodijos arba dauguma jų yra skirtos moterims, ar bent įtakotos jų, todėl dainuoti joms skirtame renginyje jam yra didelis malonumas.

Naujoji Lietuvos scenos žvaigždė Merūnas taip pat savo dainas dovanos moterims. Jis teigia, jog kiekviena moteris yra miegančioji gražuolė, kurią gali pažadinti tik meilė, o dainos, dovanojamos su meile, sušildo jos širdį.

“Moterys yra mūsų gyvenimo harmonija... Gera ją jausti šalia”, - sakė Alanas Chošnau šventiniame koncerte moterims dainuosiantis kartu su kitais Lietuvos grandais.

Bilietais į šventinį koncertą skirtą moterims jau nuo vasario 22 d. pradės prekiauti elektroninės prekybos bendrovė „Tiketa“. Jie kainuos nuo 50 iki 90 litų. Bilietus bus galima nusipirkti visose „Tiketa“ kasose, rezervuoti telefonu 1653 arba įsigyti elektroninius bilietus interneto tinklalapyje www.tiketa.lt bei atsispausdinti juos paprastu spausdintuvu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų