Šį penktadienį (lapkričio 09 d.) Vilniaus klubas „Milk Bar“ pratęs sėkmingai startavusią jaunųjų talentų ir elektroninės muzikos vilčių vakarėlių seriją „Wett!“.

Be lietuvaičių pasiaukojimą ritmui iki paskutinio talento lašo, tądien, gyvu pasirodymu demonstruos svečias iš Argentinos – Jorge Savoretti. Šeštadienį (lapkričio 10 d.) gyvos muzikos religijos koplyčia „Milk Bar“ pristatys naujuosius lietuviškos scenos apaštalus su instrumentais – „Suicide Djs“, sakoma pranešime spaudai.

Argentina jau senai dega ypatinga meile elektroninei šokių muzikai. Todėl neverta stebėtis, kad šioje reiverių šalyje užgimsta tokie talentai kaip penktadienio svečias Jorge Savoretti. Pradėjęs lankytis pogrindiniuose vakarėliuose ir kaupti įvairių stilių muziką nuo 15-os metų, Jorge jau tvirtai stovėjo prie didžėjaus pulto sulaukęs 19-os. Dabar jam 25-eri ir jis jau kelia pavydo priepuolius visiem, kas manė, jog talentą tėvai jiems padovanos per gimtadienį.

Turintis vos kelis savo prodiusuotus įrašus už diržo, šis jaunas atlikėjas jau sulaukė dėmesio iš tokių scenos senbuvių kaip Josh Wink, Tobi Neumann, Laurent Garnier ar beveik visų Richie Hawtino įrašų kompanijos „M_nus“ atlikėjų. Keli jų atidavė pagarbą remiksuodamami Jorges kūrybą, o likusieji ir jaunieji tiesiog nori gauti talentingo prodiuserio pamokų.

REKLAMA

Kur slypi šio jauno atlikėjo paslaptis? Talentas, talentas, karštos boso linijos, tanki perkusija, žiupsnis vintage skambesio, acid  pyptelėjimai, pakankamai gylio, kad įrašą priimtų ne tik kojos, bet ir siela, bei visuma priverčianti atsiimti žodžius, kad jums nepatinka minimal.

Visa tai iš daugiakanalio Jorge pulto – penktadienį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų