Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Spalio 31 d., trečiadienį, Kauno klubas „Exit“ atsiduos ritualinei šokių muzikos nakčiai „Halloween Special“. Jai diriguos serijinis Londono klubų „žudikas“ – didžėjus ir prodiuseris Tommy Four Seven. Garso takelius ant šokių muzikos laužo aukos Ignas, besiruošiantis trijų valandų trukmės progressive trance muzikos setui.

REKLAMA

Tommy Four Seven klubų žudiku vadinamas ne tik dėl to, kad šiemet sukūrė kraują stingdantį „Killer“ remiksą. „Pirmenybę teikiu giliu techno ritmu grįstai house muzikai, kupinai niūrios nuotaikos ir acid skambesio injekcijų. Mano tikslas – priversti salę prakaituoti“, - sako pats londonietis.

Šiemet vos 21 metų sulaukęs atlikėjas savo darbais ir pasiekimais stebina ne vieną šokių muzikos industrijos atstovą. Didelį būrį gerbėjų jau spėjęs užsiauginti Tommy Four Seven reziduoja klube „Kurruption“ ir vienoje populiariausių Londono vietų „afterparčiams“ „Twist“. Be to, atlikėjas jau turėjo progos išmėginti didžėjų pultus A klasės klubuose „Ministry Of Sound“, „Fabric“, „Turnmills“ ir „The End“, sakoma pranešime spaudai.

REKLAMA
REKLAMA

Aikčioti specialistus verčia ir jaunojo prodiuserio studijiniai darbai. Vien šiemet Tommy Four Seven vardu paženklinti keturi įvairių kompanijų išleisti kūriniai ir trys remiksai, puikiai įvertinti žymiausių šokių muzikos scenos atlikėjų. Tommy Four Seven tarp darbo studijoje ir klubuose randa laiko ir aktyviam laisvalaikiui. Vienas mėgstamiausių jo užsiėmimų – skrosti pusnis snieglente kalnų kurortuose.

„Halloween Special“ naktį šokių muzikos pragaras virs ne tik didžiojoje „Exit“ salėje. Antrojoje klubo erdvėje klubus vers judinti deginantys hiphopo ritmai. Pajėgas šokių aikštelėje sujungs du Lietuvos žinomi hiphopo scenos atstovai – Dj Mamania ir „G&G Sindikato“ narys Svaras.

Tommy Four Seven internete:
www.myspace.com/djtommyfourseven

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų