Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Praleisti šį renginį tau draudžia visos religijos“, - šaukia „Gravity“ naujienlaiškių autorė Goda. Jau šį penktadienį klube „Gravity“ naujos renginių "Sobieski Uogos™" serijos atidarymo juostą kirps jokių pristatymų nereikalaujanti bene garsiausia diskžokėja pasaulyje, techno primadona - Ellen Allien!

REKLAMA

Jos kompozicijas galima išgirsti virš 100 įvairiausių rinkinių, jos vardą pamatyti ant didžiausių viso pasaulio festivalių plakatų, todėl, klubo teigimu, susitarti dėl išskirtinio pasirodymo Vilniuje buvo išties nelengva. Pirmą savo pasirodymą Baltijos šalyse surengsianti vokietė taps ne tik viena didžiausių „Gravity“ pasirodžiusių žvaigždžių, bet ir įsitvirtins tarp garsiausių visos Lietuvos klubinės scenos svečių., sakoma pranešime spaudai.

REKLAMA
REKLAMA

DJ Hell: „Ji - grynas seksas“

Apie šią techno „divą“ pasaulio muzikos, madų žurnalai parašę tiek daug, kad surinktos citatos, komplimentai  užpildytų kelis pranešimus spaudai. Ją liaupsina ir giria ne tik žurnalistai bei viso pasaulio elektroninės muzikos gerbėjai, bet ir kolegos - vienas už kitą garsesni prodiuseriai bei diskžokėjai.

Savo simpatijų Ellen Allien neslepia jokių pristatymų nereikalaujantys - DJ Hell: „Ji - grynas seksas“, Carl Cox: „Ji geriausia moteris už pulto“, James Zabiela: „Aš ją kartais sapnuoju“, Richie Hawtin: „Be jos neįsivaizduoju Berlyno reivo scenos“, Miss Kittin: „Jeigu nebūtų jos, aš būčiau numeris vienas“, Apparat: „Ellen žiauriai talentinga, kartais prie jos jaučiuosi kaip vaikas“.

Pati Ellen viso pasaulio aukštinimų nesureikšmina ir retai dalinamuose interviu nevengia pabrėžti: „Iš manęs pasaulis daro kultą, bet iš tiesų esu paprasta mergina“. Kokia ji iš tiesų galėsime pamatyti jau šį savaitgalį Vilniuje.

Vardinės drabužių bei „Adidas“ kolekcijos

REKLAMA
REKLAMA

Prieš penkiolika metų viską pradėjusi vokietė yra tokia madinga, kad sugeba pristatyti nebe pirmą savo vardo drabužių liniją ir net išleisti Ellen Allien ženklu papuoštą "Adidas" sportinių batelių "eilutę". Atrodo, kad viskas prie ko prisiliečia ši „chamelionė“ tampa sėkminga. Šiandien Ellen Allien yra be saiko populiari diskžokėja, prodiuserė, garsiosios įrašų kompanijos "Bpitch Control" bosė, dainininkė, aktorė, foto modelis, renginių organizatorė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų