Lapkričio 16-ąją galima skelbti oficialia reiverių švente – tą dieną klube „Gravity“ įvyks išskirtinis renginys „Natūraliai“. Į jį į atvyksta šimtus tūkstančių savo įrašų pardavusio vokiečių dueto M.A.N.D.Y. narys Patrick Bodmer - tai bus pirmasis ir vienintelis jo pasirodymas Lietuvoje.

Žinomą svečią apšildys ir limonadą jam padavinės „Happyendless“ nariai Andrius Alien ir Benua bei komandos „Min_For“ diskžokėjas Ernestas Sadau, sakoma pranešime spaudai.

Didžiausioms muzikos žvaigždėms per 100 remiksų paruošę prodiuseriai daug metų yra vienu populiariausiu elektroninės muzikos duetų visame pasaulyje, todėl nuolat reziduoja Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Australijoje, Azijoje, o vos ne kasdien – Europoje. Jau vien per pirmas dvi lapkričio savaites jie pasirodys - Meksiko Sityje, San Fransiske, Los Andžele, Guadalaharoje (Meksika), Toronte, Vašingtone, Niujorke, o tada ir Vilniuje.

Netrukus išeis jų „Fabric“ miksas

Nuo Ibizos iki Majamio liaupsinami vokiečiai M.A.N.D.Y. kelis metus iš eilės vadinamas „vienais labiausiai book'inamų elektroninės muzikos DJ'ų visoje Europoje“. Klubas „Gravity“ tuo galėjo įsitikinti ir pats, nes pirmieji kontaktai su jų agentais buvo užmegzti dar 2006-ais. Visgi, į Vilnių M.A.N.D.Y. atvyksta pačiu geriausiu laiku – birželį pasirodė jų parengtas „Mixmag“ miksas, rugpjūtį - remiksų bestas „12 Great Remixes For 11 Great Artists, 2001 -2007“, o netrukus parduotuves pasieks ir jų paruošta legendinės „Fabric“ kompiliacijos 38-oji dalis!!!

Visą laiką garsinio remiksai

REKLAMA

Patrick Bodmer ir Philipp Jung (M.A.N.D.Y.) - žiauriai geri kaip diskžokėjai, dar geresni kaip kompiliacijų ir miksų leidėjai, tačiau geriausi – remiksų aikštelėje. Jų pirštai prisidėjo prie vienas už kitą garsesnių vardų: „Rockers Hi-Fi“, Matthew Dear, „Fisherspooner“, „Tiefschwarz“, „The Knife“, „The Sugababes“, „Royksopp“, Joakim, Enrique Iglesias, „Silicone Soul“, „Freeform Five“, „Booka Shade“, Mylo ir daugelio kitų hitų perkūrimo. Nepamiršk, kad jiems dar priklauso per 100 garsių įrašų išleidęs „Get Physical Music“, o kur dar turai per visą pasaulį – pasirodymai ant scenos 3-4 kartus per savaitę. Ir taip jau N metų iš eilės.

Pigesni bilietai – visose BILIETAI LT kasose bei http://www.bilietai.lt/axtweb/view/evt-desc/1.0-lt-EDS001000002628


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų