Socialiniame tinkle „Instagram“ I. Žuolytė paviešino vaizdo įrašą, kurį nufilmuoti užtruko dvejus metus – tiek laiko moteris įsirenginėja savo naujus namus.
Inga Žuolytė parodė savo namus
Filmuke matyti, kaip šiuo metu atrodo Ingos namų virtuvė, drabužinė ir miegamasis.
Įrašu ji sutiko pasidalyti su naujienų portalu tv3.lt.
„Mano ilgiausiai filmuotas reel. 2 metai ir dar vis tiek ne pabaiga. Tačiau pokyčiai jau akivaizdūs – ne tik plaukų ilgyje, bet ir namų įsirenginėjimo procese“, – socialiniame tinkle prie vaizdo įrašo rašė I. Žuolytė.
Kaip pastebėjo ir I. Žuolytės sekėjai, per dvejus metus išties pasikeitė nei tik moters namai, bet ir jos išvaizda.
Anksčiau užfiksuotuose kadruose Inga matyti su trumpais plaukais ir kirpčiukais, o šiandien ją puošia gerokai ilgesni plaukai.
„Kasos per tą laiką kaip užaugo“, – pastebėjo viena sekėja.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!