Anglijos „Premier“ lygoje sunkią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ komanda. Šeštadienį „Arsenal“ klubas tik dėka vėlyvo įvarčio 1:0 palaužė „Brentford“ ekipą.

14-ąją rungtynių minutę grubiai suklydo „Arsenal“ vartininkas Aaronas Ramsdale‘as. Jis prarado kamuolį prie pat savo vartų, bet jo laimei į vartus skriejusį kamuolį išmušė gynėjas.

Kėlinio pabaigoje Leandro Trossardas sugebėjo pasižymėti, bet jo įvarčio šventimą sustabdė teisėjas. Pasitelkęs VAR jis atšaukė įvartį dėl nuošalės taisyklės pažeidimo.

Antrajame kėlinyje „Arsenal“ sunkiai sekėsi kurti atakas, tačiau nuo prarastų taškų juos išgelbėjo vėlyvas Kai‘aus Havertzo įvartis. Vokietis iš arti galva pasiuntė kamuolį į vartus po Bakayo Sakos skersuoto kamuolio.

Iškovojusi pergalę „Arsenal“ komanda pasinaudojo artimiausių varžovų lygiosiomis ir pakilo į pirmąją poziciją lygoje.