Utenoje tęsiasi 2021 m. Europos vyrų beisbolo čempionato atrankos turnyras, kuriame kovojama dėl vienintelio kelialapio į finalinį etapą.

Paskutinėse grupės etapo rungtynėse lietuviai 9:7 palaužė graikų pasipriešinimą. Abi šios rinktinės pateko į šeštadienį vyksiantį finalą.

Permainingose rungtynėse lietuviai pirmavo 5:1, tačiau po 6-o kėlinuko graikai atstatė pusiausvyrą (5:5). 7-ajame kėlinuke lietuviai surinko 3 taškus be atsako ir sudavė varžovams lemiamą smūgį. Graikai 9-ame kėlinuke dar buvo rezultatyvūs, bet 2 tšk. jiems buvo per maža.

Lietuvos rinktinei net 3 taškus pelnė Audrius Beliauskas, 2 – Vytas Valinčius, o po 1 – Dmitri Lukas Prongos, Edvardas Matusevičius, Aivaras Jacyna ir Mantas Aidukas.

Metiko pozicijoje lietuviai naudojo net 5 beisbolininkus. Daugiau nei 4 kėlinukus žaidęs Marijus Dargis atliko 64 metimus, praleido 3 taškus, padarė 3 klaidas ir nepasižymėjo „strike outais“.

Jį pakeitęs Gytis Morkūnas atliko 18 metimų, praleido tašką, padarė klaidą ir nepasižymėjo „strike outais“. Matas Sirgėdas atliko 33 metimus, praleido tašką, padarė klaidą ir 1 „strike outą“. Eivinas Nagurka metė kamuoliuką 37 kartus, praleido 2 taškus, padarė 2 klaidas ir išsiskyrė 3 „strike outais“, o rungtynių užbaigti išleistas Vilius Paikovas atliko 4 metimus ir sutvarkė visus reikalus.

Lemiamos atrankos rungtynės tarp lietuvių ir graikų šeštadienį prasidės 11 val. Rungtynių laimėtojai pateks į Europos čempionatą.