Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Seime Petras Gražulis aiškinosi apie vakarykščiai vykusį nuotolinį Kultūros komiteto posėdį, kuriame už jo nugaros pasirodė apsinuoginęs vyriškis. P. Gražulis Seime visiems kartojo, kad tai esą Andrius Tapinas, nors jis į vaizdo įraše matytą vyrą net nepanašus.

REKLAMA

Ketvirtadienį prieš pietus į Seimo salę atėjęs P. Gražulis aiškino, kad pavėlavo į rytinį posėdį, nes jį užplūdo klausimai apie pusnuogį vyriškį už nugaros.

„Gerbiami Seimo nariai, aš šiandien truputį pavėlavau į rytinį posėdį, nes žurnalistų minia tiesiog klausinėja, kas vakar buvo už nugaros.

Kad jūs neklausinėtumėte, aš jums atsakau. Nes Seimo nariai dešimt mane sutiko“, – Seimo salėje teigė P. Gražulis.

Jis parlamentarams kartojo, kad tai neva buvo A. Tapinas.

„Tai buvo Andrius Tapinas, tikrai buvo A. Tapinas. Ir jeigu netikite, paklauskite jo paties“, – kalbėjo politikas ir aiškino, kad esą A. Tapinas jį „persekioja visur“.

„Jis visur. Aš Gargžduose, Tapinas Gargžduose, aš Palangoje lankau Monikutę, savo dukrytę, jis po langais stovi. Aš Seime, jis bendrabutyje.

Jis mane jau pusę metų persekioja. Ten buvo Tapinas, neturėkit jokių iliuzijų. Ir niekas manęs asmeniškai neklauskite“, – teigė P. Gražulis.

Ketvirtadienį P. Gražulis taip pat komentavo ir žurnalistams Seime, esą tai A. Tapinas.

„Kai Tapinas parašė, pagalvojau, kad nebuvo juk jokio pusnuogio. Kelis kartus turėjau atsisukinėti, nes ten buvo kokia dešimtoji sekundės, kokia sekundė. Galvojau, kad montažas ar kas. Bet Tapinas! Aš prisiekiu jums, tai Tapinas. O klausėt Tapino? Tai paklauskit“, – aiškino P.Gražulis.

REKLAMA

Į pastabas, kad  vaizdo įraše matomas vyras visai nepanašus į A. Tapiną, P. Gražulis atkirto: „Dabar galima pasidaryti visokias depiliacijas, plaukus, barzdas, gali pasikeisti įvaizdį“.

Bet P. Gražulis Seime net nesiruošė neigti, kad už jo nugaros buvo pusnuogis vyriškis.

„Ten buvo kažkoks vyriškis, ne visai pilnai apsirengęs. Jo net nepastebėjau, paskui tik Tapinas parodė {...} Iš Seimo bendrabučio ta transliacija buvo“, – teigė jis.

Už Gražulio nugaros pasirodęs pusnuogis vyras sukėlė daug klausimų

Primename, kad socialiniuose tinkluose trečiadienį pasklido vaizdo įrašas. Jame nuotolinio Kultūros komiteto posėdžio metu už parlamentaro P. Gražulio nugaros pasirodo apsinuoginęs vyriškis.

REKLAMA

Trečiadienį nuotoliniu būdu vyko iš pirmo žvilgsnio niekuo neišskirtinis Seimo Kultūros komiteto posėdis. Tačiau vos posėdžio diskusijoms įsibėgėjus Seimo narys P. Gražulis paklausia, ar likę skambučio dalyviai jį gerai girdi, o  kameroje pasirodo bent jau iki pusės nuogas vyras. Tuomet politikas kamerą staigiai išjungia. 

Šis vaizdelis netrukus paplito socialiniuose tinkluose ir susilaukė itin daug klausimų. Internautai spėlioja, kas gi šis paslaptingasis vyras ir ar tai nebuvo tiesiog gudrus parlamentarui iškrėstas pokštas.

REKLAMA

„Čia rimtai, ar kažkas pasityčiojo?“, – klausia viena socialinių tinklų vartotoja.

„Prastos dienos „tradicinių“ vertybių gynėjams Europoje“, – komentuoja kitas internautas.

Tv3.lt susisiekė su P. Gražuliu, jis situaciją pakomentavo šmaikštaudamas: „Taigi Tapinas už nugaros man stovi. Taip, Andrius Tapinas, jis čia montažą padarė. Klauskit jo. Aš tikrai nejuokauju“, – tv3.lt komentavo P. Gražulis.

Pasiteiravus, ar tai yra jo sūnus, į kurį labai panašus, P. Gražulis tik kartojo, kad ten esą A. Tapinas.

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis „Facebook“ spėlioja, kas šalia P. Gražulio galėtų būti: „Naujasis ar senasis Petro Gražulio draugas Dobilas Sinkevičius“.

REKLAMA

Posėdžio metu užfiksuota akimirka tiek susidomėjimo sukėlė dėl to, jog P. Gražulis jau ne vienerius metus yra žinomas kaip aršus LGBT bendruomenės priešininkas.

Jis liūdnai pagarsėjo per 2010 m. vykusias LGBT bendruomenės eitynes, kuomet dėl viešosios tvarkos trikdymo buvo sulaikytas policijos pareigūnų. Tuomet pirmą kartą išgirstas buvo dabar jau visiems žinomas parlamentaro šūkis: „Už Lietuvą vyrai!”.

L LP 2020-12-03 13:29:52
prisiknyso prie grazulio .teisybe rasykit o ne pletkus
Atsakyti
-8
t tikrai taip 2020-12-03 13:35:15
ar nėra baisesnės sitacijos lietuvoja kur siaučia liga miršta žmonės o jie tik apie gražuli loja
Atsakyti
-7
R Rita 2020-12-03 14:14:01
Atrodo kad nėra daugiau apie ką kalbėti kaip bobutes ir eina su visokiom kalbom. Užkniso tai
Atsakyti
-5
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI