Internete plinta Gražulio vaizdo įrašas: posėdžio metu už nugaros – apsinuoginęs vyras

Socialiniuose tinkluose sklando internautams daug klausimų keliantis vaizdo įrašas. Jame nuotolinio Kultūros komiteto posėdžio metu už parlamentaro Petro Gražulio nugaros pasirodo apsinuoginęs vyriškis.

Trečiadienį nuotoliniu būdu vyko iš pirmo žvilgsnio niekuo neišskirtinis Seimo Kultūros komiteto posėdis. Tačiau vos posėdžio diskusijoms įsibėgėjus Seimo narys P. Gražulis paklausia, ar likę skambučio dalyviai jį gerai girdi, o  kameroje pasirodo bent jau iki pusės nuogas vyras. Tuomet politikas kamerą staigiai išjungia. 

Šis vaizdelis netrukus paplito socialiniuose tinkluose ir susilaukė itin daug klausimų. Internautai spėlioja, kas gi šis paslaptingasis vyras ir ar tai nebuvo tiesiog gudrus parlamentarui iškrėstas pokštas.

„Čia rimtai, ar kažkas pasityčiojo?“, – klausia viena socialinių tinklų vartotoja.

„Prastos dienos „tradicinių“ vertybių gynėjams Europoje“, – komentuoja kitas internautas.

Tv3.lt susisiekė su P. Gražuliu, jis situaciją pakomentavo šmaikštaudamas:

„Taigi Tapinas už nugaros man stovi. Taip, Andrius Tapinas, jis čia montažą padarė. Klauskit jo. Aš tikrai nejuokauju“, – tv3.lt komentavo P. Gražulis.

Pasiteiravus, ar tai yra jo sūnus, į kurį labai panašus, P. Gražulis tik kartojo, kad ten esą A. Tapinas.

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis „Facebook“ spėlioja, kas šalia P. Gražulio galėtų būti: „Naujasis ar senasis Petro Gražulio draugas Dobilas Sinkevičius“.

Minimą vaizdo įrašą galite peržiūrėti čia:

Posėdžio metu užfiksuota akimirka tiek susidomėjimo sukėlė dėl to, jog P. Gražulis jau ne vienerius metus yra žinomas kaip aršus LGBT bendruomenės priešininkas.

Jis liūdnai pagarsėjo per 2010 m. vykusias LGBT bendruomenės eitynes, kuomet dėl viešosios tvarkos trikdymo buvo sulaikytas policijos pareigūnų. Tuomet pirmą kartą išgirstas buvo dabar jau visiems žinomas parlamentaro šūkis: „Už Lietuvą vyrai!”.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2020-12-02 15:46:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
eulinis purvo užpylimas ant Gražulio,neseniai norėjo pripaišyt išprievartavimą,nesuveikė,dabar naujas išpuolis, kur žiūri teisėtvarka? oi ko aš čia paklausiau,tokio dalyko Lietuvoj nerasta.
Atsakyti
-10

U
Ui
2020-12-02 16:59:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Džinas iš pasakos nespėjo sulįsti į savo lempą...
Atsakyti
0

J
J.
2020-12-02 21:35:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas oficialiuose Seimo įrašuose gali "Fotošopu" užsiimt?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų