Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
Astrologija (nuotr. Shutterstock.com)

Nors daliai Zodiako ženklų antradienis pažers ir šypseną keliančių akimirkų, kai kam gali tekti ir nusivilti, todėl privalu būti atidiems ir kiekvieną situaciją pasverti iš naujo, nepasiduoti pagundoms.

REKLAMA

Avinas

Nebloga diena, optimizmo pakaks. Imkitės sudėtingų dalykinių problemų: išeitį rasite. Bus svarbu vengti avantiūrų, ypač tvarkant piniginius ir turto reikalus, taip pat siekti aplinkinius gerai nuteikti. Pasistenkite labiau pasirūpinti tais, kuriuos mylite.

Tauras

Smulkios kliūtys, nedidelis neapsižiūrėjimas gali virsti nemalonumu, tad kad ir kuo užsiimsite, pirmiausia būkite atidūs smulkmenoms, saugokite daiktus ir dokumentus, nes jie gali pasimesti ar būti supainioti.

Dvyniai

Tai apgaulingas laikas, kai pavojai neįvertinami, o nauda pervertinama, tad geriau nepriimti jokių atsakingų sprendimų ir nieko nesirinkti. Juridines ir finansines problemas geriau atidėti kitai savaitei. 

Vėžys

Galite sulaukti netikėtos pagalbos, pinigų (ko gero, iš senų draugų), tikėtinas ir skolos grąžinimas. Bet nepamirškite, kad šiuo metu užmirštas darbas, neįvykdytas pažadas ar skola gali įšaldyti jūsų pačių planus net keliems mėnesiams.

Liūtas

Galima netikėta dovana ar nelaukti pinigai, patiems irgi palanku įteikti dovaną. Tiesa, piniginiams ir turto reikalams tvarkyti netinkamas metas: būsite pernelyg patiklūs. Ne viskas auksas, kas mums patinka.

REKLAMA

Mergelė

Darbo tempas ir įtampa didės, tiesa, jėgų ir ištvermės nemažės. Venkite rimtų pokalbių su vadovybe: tam tiks kita savaitė. Dabar naudingiau aptarti reikalus neoficialioje aplinkoje. Netikėtai šiandien galite sulaukti dėmesio iš jums svarbaus asmens. 

Svarstyklės

Tai pavojinga diena, kai atrodo, jog viskas gerai, tačiau įpusėjus reikalui netikėtai paaiškėja, kad tai – aklavietė. Negeras laikas žengti atsakingą žingsnį, prisiimti atsakomybę: geriau niekuo nerizikuoti, nesivelti į avantiūras, vargu ar jos išdegs.

Skorpionas

Sunkokas laikas, aplinkybės gali versti aklai priimti svarbų sprendimą. Šiandien niekur neskubėkite, nieko nedarykite paskubomis, viską atidžiai tikrinkite. Verta labiau pasigilinti į senus darbus, prisiminti senus draugus, pamirštas idėjas. 

REKLAMA

Šaulys

Tinkamas metas imtis darbų, kuriems negalite prisiruošti. Nors jausitės stiprūs, tačiau labai nepasikliaukite savo jėgomis ir išmanymu, nerizikuokite savo vardu, įtaka, einamomis pareigomis, pinigais. Būkite atidesni bendraudami su įtakingais žmonėmis.

Ožiaragis

Tikėtini pasiūlymai, juos verta priimti. Tuo pat metu būkite atidūs, kuo galite kitiems padėti. Gali užsimegzti tarnybinis romanas. Jei norisi paišlaidauti, geriau nepirkite ilgo naudojimo daiktų, geriau ką nors pigaus, laikino, bet gražaus.

Vandenis

Gali tekti pasikalbėti svarbiu klausimu su tėvais, vadovu ar įtakingu asmeniu. Jei būsite nuoseklūs ir kantrūs, būsite suprasti ir įvertinti, sulauksite norimos pagalbos. Beje, tai bumerango metas, tad reikėtų labiau mąstyti, ką kalbate ir su kuo kalbatės.

Žuvys

Prieštaringas metas, kai galite sulaukti netikėtos paramos iš partnerių ar antrosios pusės, tačiau dalykinei veiklai ne pats geriausias laikas: nepersistenkite, nepersidirbkite, kaupkite jėgas, stiprinkite sveikatą.

Šaltinis: www.vytautus.com

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI