žygimantas gališanskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žygimantas gališanskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žygimantas gališanskis“.

Lietuvos irkluotojai išbandys jėgas uždarų patalpų čempionate

„Prieš žiemos čempionatą nuotaikos visada būna geros, nes tai man primena artėjančias šventes. Be to, jau bus praėję du mėnesiai nuo pasirengimo naujam sezonui pradžios – smagu pasitikrinti, ką spėjome nuveikti“, – apie artėjančias varžybas sakė irkluotoja Ieva Adomavičiūtė. Gruodžio 17 dieną Trakuose pajėgiausi šalies irkluotojai jėgas išbandys atvirame Lietuvos uždarų patalpų irklavimo čempionate.
2022-12-15

Žygimantas Gališanskis – Europos pakrančių irklavimo sprinto čempionas!

„Europos pakrančių irklavimo čempionatas buvo ganėtinai įtemptas: per tris dienas teko dalyvauti dvejose skirtingose rungtyse dvejose valčių klasėse. Intensyvios dienos“, – sakė Europos pakrančių irklavimo sprinto rungties čempionu tapęs Žygimantas Gališanskis. Pirmenybėse irkluotojas varžėsi vienviete valtimi ištvermės („Endurance“) lenktynėse, kurių finale užėmė 10-ą vietą. Vėliau mišrių dviviečių finale Ž.Gališanskis su Egle Bezzubovaite 6 kilometrų distanciją įveikė šešti.
2022-10-30

Atlaikę belgų ir čekų išbandymą Lietuvos irkluotojai prasibrovė į pasaulio čempionato pusfinalį

Račicėje (Čekija) vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate antradienį startavo dvi Lietuvos keturvietės valtys. Vyrų porinių keturviečių valčių rungtyje į pusfinalį dramatiškai pateko Lietuvos įgula (Žygimantas Gališanskis, Dominykas Jančionis, Giedrius Bieliauskas ir Aurimas Adomavičius). Pirmajame paguodos plaukime prancūzai (5:46.44) bei šveicarai (5:46.50) atitrūko nuo kitų komandų ir užtikrintai pelnė kelialapius į pusfinalį.
2022-09-20

Pasaulio pakrančių irklavimo čempionate driokstelėjęs lietuvis: „Manau, tai yra neblogas rezultatas“

„Įgijau labai daug patirties – tai buvo pirmosios pakrančių irklavimo varžybos ne tik man, bet ir Lietuvai“, – po Oeire (Portugalija) vykusių pasaulio pakrančių irklavimo pirmenybių sakė Žygimantas Gališanskis. Per savaitę sportininkas spėjo sudalyvauti tiek sprinto, tiek „ilgosios“ distancijos pirmenybėse. Sprinte lietuvis iškovojo ketvirtą vietą, o ilgoje distancijoje (4 km) buvo 27-as. „Manau, tai yra neblogas rezultatas, – sakė sportininkas.
2021-10-03

Irkluotojas Žygimantas Gališanskis pasaulio čempionate liko ketvirtas

„Puikios varžybos ir neįkainojama patirtis“, – po debiuto Oeire (Portugalija) vykusiose pasaulio pakrančių irklavimo sprinto pirmenybėse prisipažino Žygimantas Gališanskis. – Skaitant taisykles ar žiūrint varžybų įrašus tiek patirties įgyti neįmanoma“. Lietuvos irkluotojo debiutas antrą kartą organizuojamose pirmenybėse buvo paženklintas ketvirta vieta. „Didesnė patirtis įlipime ir išlipime iš valties, o ypač sugebėjimas įveikti bangas tikrai būtų garantavęs medalį, – sakė Ž.Gališanskis.
2021-09-27

Lietuvos čempionate – tvirta olimpinių vicečempionų pergalė

Trakuose vykstančiame 2017 metų Lietuvos jaunių ir suaugusiųjų čempionate šeštadienį pirmuosius medalius išsidalijo suaugusieji, o šalies čempionais tapo ir Rio de Žaneiro olimpiniai vicečempionai Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritteris. Tituluotieji irkluotojai porinių dviviečių varžybų finale distanciją įveikė per 7 min. 3,6 sek. ir beveik 15 sek. aplenkė antrąją vietą užėmusius Artūras Muravjovą ir Karolį Kamarauską. Žinomų Lietuvos irkluotojų dvikova įvyko vienviečių varžybose.
2017-08-20

Paaiškėjo Lietuvos rinktinės sudėtis

Šį savaitgalį Trakuose vyko Lietuvos irklavimo rinktinės atrankos regata, po kurios nacionalinės komandos konsultantas Giovanni Postiglione su trenerių komanda apsisprendė dėl ekipos, kuri dalyvaus Europos suaugusiųjų čempionate (gegužės 26–28 dienomis vyks Račicėse, Čekijoje), sudėties.
2017-04-30

Italijoje – pirmieji sezono yriai

Piediluko regatoje (Italija) penktadienį įvyko pirmieji atrankos plaukimai, po kurių paaiškėjo, kas iš lietuvių šeštadienį tęs kovą finaluose. Tvirtai sezoną pradėjo oliminiai vicečempionai Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritteris. Jie porinių dviviečių varžybose distanciją įveikė per 6 min. 18,01 sek. ir savo plaukime užėmė pirmąją vietą. Į finalą pateko ir Dovydas Nemeravičius su Rolandu Maščinsku, kurie antrąjame atrankos plaukime finišą pasiekė per 6 min. 23,08 sek.
2017-04-07

Irkluotoja Lina Šaltytė iškovojo kelialapį į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes

Prancūzijoje vykstančiame planetos irklavimo čempionate dar vieną kelialapį Lietuvai į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes iškovojo vienvietininkė Lina Šaltytė. Sekmadienį B finale (dėl 7-12 vietų) irklavusi lietuvė 2000 m nuotolį įveikė per 7 minutes 27,30 sekundės ir, finišavusi antra, bendroje įskaitoje užėmė aštuntą vietą.
2015-09-06

Olimpinį kelialapį iškovojusi Lietuvos vyrų keturvietė pateko į pasaulio irklavimo čempionato Prancūzijoje finalą

Prancūzijoje vykstančiose pasaulio irklavimo pirmenybėse vieną iš aštuonių kelialapių į 2016 metų Rio de Žaneiro (Brazilija) vasaros olimpines žaidynes iškovojo bei šešių įgulų finale dėl čempionato medalių kovos Lietuvos vyrų keturvietė. Ketvirtadienį Lietuvos vyrų porinė keturvietė - Dominykas Jančionis, Žygimantas Gališanskis, Martynas Džiaugys ir Aurimas Adomavičius - laimėjo antrąjį pusfinalio plaukimą (5 min. 46,17 sek.