žuvo žmogus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žuvo žmogus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žuvo žmogus“.

Vilniaus rajone žuvo sunkvežimio prispaustas vyras

Penktadienį po vidurdienio gelbėtojai ir medikai atsiųsti į Skaidiškes. Apie 13.40 val. pranešta, kad Sodų g. sunkvežimis prispaudė žmogų. Gelbėtojai išvadavo prispaustą vyrą, perdavė jį medikams. Netrukus šie konstatavo, kad vyras yra miręs. Pirminiais duomenimis, nelaimė įvyko remontuojant sunkvežimį: žuvusysis remontavo pakeltą sunkvežimį. Domkratas išsprūdo ir sunkvežimis užvirto ant vyro. Užvirtęs sunkvežimis vyrui traumavo galvą.
Kriminalai 2024-05-31

Tragiška avarija Rietavo savivaldybėje – žuvo motociklininkas

Šeštadienį Rietavo savivaldybėje žuvo motociklininkas. Avarija įvyko gegužės 11 d. apie 11 val. 29 min. Kaip praneša policija, Rietavo sav., kelyje Vilnius-Klaipėda 253-ame km, motociklas „Honda“, vairuojamas vyriškio (g. 1986 m.) nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į atitvarus. Per eismo įvykį žuvo motociklo vairuotojas.

Aiškėja daugiau apie mirtiną gaisrą Vilniaus rajone: ugniagesiams teko kviesti policiją

Šetadienį didžiulės ugniagesių pajėgos ant kojų sukeltos dėl gaisro Vilniaus rajone. Prie pat Vilniaus užsidegus gyvenamajam namui vienas žmogus smarkiai apdegė, dar vienas žuvo. Įtariama, kad namas buvo padegtas. Kiek prieš 18-ą valandą Specialiosioms tarnyboms paskambinę žmonės pranešė, kad Paliuliškėse liepsnoja gyvenamasis namas. Į prie pat Vilniaus, už Kairėnų esantį kaimą atsiųstos gausios gelbėtojų pajėgos, teko kviesti ir policiją.
Kriminalai 2024-04-14

Vilniuje prie daugiabučio rasta žuvusi moteris

Trečiadienį apie 15.20 val. Vilniuje, Fabijoniškėse, rasta negyva moteris. Moters kūnas aptiktas P. Žadeikos gatvėje prie įėjimo į daugiabutį. Moteris, pirminiais duomenimis, patyrė daugybinius sužalojimus. Įtariama, kad žuvusioji iškrito pro daugiaaukščio balkoną. Įvykio vietoje dirba policijos tyrėjai. Įvykio aplinkybes policija dar aiškinasi.
Kriminalai 2024-03-27

Ukmergės rajone pjaunamas medis mirtinai sužalojo vyrą

Ukmergės rajone pjaunamas medis mirtinai sužalojo vyrą. Kaip pranešė Policijos departamentas, nelaimė įvyko antradienį, apie 10 val., šalia Adomiškio kaimo esančiame miške. 60-ties metų vyrui pjaunant medį, šis virsdamas mirtinai sužalojo netoliese buvusį 62 metų vyrą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neatsargaus gyvybės atėmimo.  Tas, kas dėl neatsargumo atėmė gyvybę kitam žmogui, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki ketverių metų.

Tragiška avarija Panevėžio rajone: apvirtus BMW, žuvo vairuotojas

Šeštadienio vakarą Panevėžio rajone eismo įvykio metu žuvo žmogus. Kovo 16 d. apie 18 val. Panevėžio r., kelyje Krekenava-Pociūnėliai (netoli Liubičiaus k.) nuo kelio nuvažiavo ir apvirto automobilis BMW. Eismo įvykio metu žuvo automobilio vairuotojas (gim. 1993 m.).  Dėl kokių priežasčių vairuotojas nesuvaldė automobilio nenustatyta. Įvykio vietoje dirba pareigūnai.
Orai 2024-03-16

Gaisravietėje Kretingos rajone rastas vyro kūnas

Gaisravietėje Kretingos rajone pirmadienio vakarą rastas žmogaus kūnas. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 21.30 val. Laivių kaime užgesinus gaisrą name, rastas mirusio namo šeimininko (gim. 1960 m.) apdegęs kūnas. Gaisro priežastis nustatinėjama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2024-02-20

Kaune gaisro metu žuvo vyras

Vasario 11 d. Kaune gaisro metu žuvo žmogus, praneša Policijos departamentas. Sekmadienį apie 11 val. Kaune, name Ringuvos g., kilo gaisras, kurio metu žuvo 1976 m. gimęs vyras bei išdegė namo vidus. Gaisro priežastis ir namo savininkas nustatinėjami. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2024-02-12

Tragiškas penktadienis: per eismo įvykius Lietuvoje žuvo mažiausiai 3 žmonės

Policijos departamentas praneša, kad penktadienį užregistruoti 86 eismo įvykiai. Iš jų: 17 įskaitinių eismo įvykių, kuriuose žuvo 3 žmonės, sužeista – 19, įskaitant 6 nepilnamečius.  Sausio 12 d. apie 4 val. ryto Neringos sav., kelyje Nida-Smiltynės pl., 32-ame km, rastas nuo kelio nuvažiavęs ir apvirtęs automobilis „Opel Vivaro“. Per eismo įvykį žuvo 1950 m. gimęs automobilio vairuotojas.  Apie 13 val. 50 min. Vilniuje, Žvalgų g., garaže, vyro (gim.

Masinė dronų ataka Rusijoje: žuvo žmogus

Per praėjusią naktį Rusijos pajėgos sunaikino 32 ukrainiečių paleistus dronus, taip pat ir Maskvos regione, o Belgorodo mieste žuvo žmogus, šeštadienį pranešė Rusijos institucijos. Per smūgį Belgorode, kuris yra netoli sienos, žuvo vienas žmogus ir dar keturi buvo sužeisti, sakė Belgorodo srities gubernatorius Viačeslavas Gladkovas ir pridūrė, kad per penktadienio ataką buvo pažeista miesto vandentiekio sistema.
2023-12-30
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų