žiemos universiada

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žiemos universiada“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žiemos universiada“.

Pasaulio universitetų žaidynėse – trys Lietuvos dailiojo čiuožimo atletai

Sausio 12 -22 dienomis Leik Pleside (JAV) vyks pasaulio žiemos universitetų žaidynės (Universiada). Tai yra didžiausias sporto renginys po žiemos olimpinių žaidynių, kuriame laukiama daugiau kaip 2000 atletų. Lietuvą šiose žaidynėse atstovauja keturi atletai. Lietuvos čiuožimo federacija džiaugiasi ir didžiuojasi, kad net trys delegacijos nariai yra dailiojo čiuožimo atstovai: Lietuvos čempionė Aleksandra Golovkina bei šokių ant ledo vicečempionai Paulina Ramanauskaitė ir Deividas Kizala.
2023-01-12

Dėl naujosios covid-19 atmainos atšaukta netrukus turėjusi prasidėti žiemos universiada

Gruodžio 11-21 d. Liucernoje (Šveicarija) planuota 30-oji žiemos universiada neįvyks. Likus vos 2 savaitėms iki universiados starto, pranešta, kad renginys buvo atšauktas ir nebus perkeltas į kitą datą. Pažymima, kad toks sprendimas priimtas dėl naujosios covid-19 atmainos omikron. Šveicarija neseniai sugriežtino apribojimus keliautojams iš tam tikrų šalių. Į tą sąrašą pateko Australija, Belgija, Danija, Didžioji Britanija, Nyderlandai, Honkongas, Izraelis, Čekija ir kitos valstybės.
2021-11-30

Agnei Sereikaitei - žiemos universiados bronza 500 m rungtyje

20-metė lietuvė Agnė Sereikaitė Ispanijoje vykstančioje 2015 metų žiemos universiadoje iškovojo bronzos medalį moterų greitojo čiuožimo trumpuoju taku 500 m rungtyje. Ketvirtadienį finale lietuvė nuotolį nučiuožė per 43,817 sekundės ir, aplenkusi tik kanadietę Joanie Gervais (43,963 sek.), užėmė trečią vietą. Šios rungties čempione tapo universiados rekordininke tapusi kinė Yu Tong Han (43,573 sek.), o sidabras atiteko korėjietei Hakyung Son (43,655 sek.
2015-02-12

Žiemos universiadoje Slovakijoje slidininkas Lukas Jakeliūnas užėmė 18-tą vietą

2015 metų žiemos universiadoje Slovakijoje vyrų 30 km nuotolyje bendro starto lenktynėse laisvu stiliumi sėkmingai startavo ir aukštą 18-tą vietą užėmė Lukas Jakeliūnas.