zibolis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „zibolis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „zibolis“.

Mirė ilgametis Lietuvos golbolo rinktinės kapitonas

Aklųjų sporto bendruomenė neteko ilgamečio sportininko Mariaus Zibolio, nusipelniusio Lietuvos golbolo rinktinės kapitono. Jis Lietuvai atstovavo paralimpinėse žaidynėse, pasaulio, Europos čempionatuose ir iškovojo ne vieną medalį, tarp kurių – 2006 m. ir 2010 m. pasaulio čempionatų auksas. M. Zibolis šį pasaulį paliko būdamas vos 49-erių.
64 2023-01-19

Geriausias 2011 metų Lietuvos regbio žaidėjas – M. Grigas

Geriausiu 2011 metų Lietuvos regbio žaidėju antrą kartą iš eilės išrinktas Lietuvos rinktinės ir Šiaulių „Vairo-Jupojos“ komandos lyderis Mindaugas Grigas. Antrąją vietą užėmė jo komandos draugas Mindaugas Misevičius, o trečias liko Tomas Zibolis iš Šiaulių „Baltrex“ komandos. Geriausius žaidėjus rinko Lietuvos regbio klubų treneriai.
2011-12-31

Lietuvos golbolo rinktinė tęsia pergalingą žygį Europos čempionate

Danijoje vykstančio Europos golbolo (aklųjų riedulio) čempionato ketvirtosiose rungtynėse A grupėje ketvirtadienį nugalėtojos titulą ginanti Lietuvos rinktinė 16:6 nugalėjo Ispanijos komandą ir iškovojo ketvirtąją pergalę. Pirmosiose rungtynėse mūsiškiai 5:4, įveikė belgus, antrosiose - 14:9 palaužė danus, o trečiosiose - 10:0 nugalėjo turkus.