Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žalgris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žalgris“.

Sprendimą išsiskirti su Maksvyčiu aiškinęs ir apie kompensaciją prakalbęs Jankūnas: „Man, kaip vadovui, patirties – kalnai“

Pirmadienio vakarą specialioje spaudos konferencijoje buvo pristatytas naujasis Kauno „Žalgirio“ treneris Andrea Trinchieri. Kartu su juo konferencijoje dalyvavo ir klubo direktorius Paulius Jankūnas, kuris paaiškino dabartinę situaciją ir aptarė galimus sudėties pokyčius.
2024-01-01

„Žalgirį“ į neviltį varęs „Ryto“ lyderis Fosteris: „Šiandien buvo mano vakaras“

Vilniaus „Rytas“ principiniame LKL mūšyje 89:85 (23:27, 20:21, 20:21, 26:16) palaužė Kauno „Žalgirį“, o vilniečius į pergalę tempė tiesiog siautėjęs lyderis Marcusas Fosteris. Jis per 33 minutes įmetė 34 taškus (6/10 dvit., 6/9 trit., 4/5 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą. „Tai buvo puikios rungtynės. Aš ir komandos draugai sužaidėme puikų mačų ir laimėjome. Padarėme tai, ką ir turėjome padaryti“, – po susitikimo sakė amerikietis.
188 2022-11-06

Į sostinę sugrįžtantis Butkevičius apie „B Tribūnos“ pareiškimą: „To nepakeisiu ir į tai dėmesio per daug nekreipsiu“

Prieš „Betsafe-LKL“ čempionatą trumpam sustabdant atrankai į pasaulio čempionatą, lygos sirgalių dėmesį sekmadienio vakarą prikaustys itin intriguojančios rungtynės. Sostinėje įvyks pirmoji sezono grandų akistata – šalies čempionas Vilniaus „Rytas“ (4-3) namuose priims titulo susigrąžinimo misiją tęsiantį Kauno „Žalgirį“ (7-0). Prieš ko gero laukiamiausią pirmojo rato mačą portalas LKL.lt pakalbino krepšininką, kuriam šis mačas bus ypatingas – Arną Butkevičių.
132
2022-11-06

Žalgiriečių „Protų kovos“: Vatikanas – bažnyčia, o ne valstybė

„Žalgirio radijo“ organizuojamame krepšininkų egzamine pirmoji B grupės dvikova buvo itin linksma ir šmaikšti. Tarpusavyje kovoję Kšištofas Lavrinovičius ir Donnie McGrathas surinko po nedaug taškų, tačiau visgi vienu daugiau iškovojo Brolis. Atsakęs į tris klausimus K.Lavrinovičius ne tik įveikė savo varžovą, bet ir vienu tašku aplenkė savo brolį Darjušą, kuris A grupėje su dviem taškais užima paskutiniąją vietą. Lygiai tiek pat surinko ir komandos naujokas, Kšištofo oponentas – D.McGrathas.
2013-03-10

Kauno „Žalgiris“ tik mačo pabaigoje palaužė „Aisčių“ klubą

LKL lygos dvikovos, kurioje grumėsi lyderis Kauno „Žalgiris“ ir turnyrinės lentelės apačioje esantis Kauno „Aisčių“ klubas, nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis minutėmis. Po atkaklios kovos rezultatu 84:71 (14:29, 22:11, 19:19, 29:12) pergalę iškovojo tris kėlinukus besivejančio vaidmenyje buvęs „Žalgiris“. Susitikimą kur kas geriau pradėjo vos aštuonis žaidėjus registravęs „Aisčių“ klubas.