york knicks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „york knicks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „york knicks“.

NBA sezoną Jonas Valančiūnas pradėjo dvigubu dubliu

„Toronto Raptors“ (1-0) ekipa pirmosiose NBA reguliaraus sezono rungtynėse namuose 117:101 (25:23, 33:14, 26:27, 33:37) nugalėjo „Chicago Bulls“ (0-1), o Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas. Per 31 žaidimo minutę J.Valančiūnas pelnė 23 taškus (9/16 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kamuolius perėmė, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė „Bulls“ gretose NBA debiutavo suomis Lauri Markkanenas.
2017-10-20

Mindaugas Kuzminskas parodė savo šeimą: už gerus genus dėkingas mamai

Antradienio vakarą vienas žymiausių Lietuvos krepšininkų, NBA „New York Knicks” komandoje rungtyniaujantis Mindaugas Kuzminskas kartu su „Citadele“ banku pakvietė vilniečius sudalyvauti mėtymo į krepšinį turnyre, kurio metu surinktus taškus pavertė lėšomis Lietuvos parolimpiniam komitetui (LPOK). Krepšinio gerbėjai savo taikliais metimais surinko 2 697 eurus, kuriuos „Citadele“ bankas suapvalino ir LPOK įteikė 5 000 Eur sumos čekį.
2017-09-20

Lietuvos regbininkės sulaukė Mindaugo Kuzminsko vizito

NBA Niujorko „Knicks" klubo krepšininkas Mindaugas Kuzminskas palinkėjo sėkmės ketvirtadienį į Europos čempionatą Slovakijoje išvykusiai Lietuvos moterų regbio-7 rinktinei. Paskutinės treniruotės metu Vilniaus Vingio parko regbio stadione Lietuvos komandos žaidėjos nepraleido progos pabendrauti su netoliese sportavusiu M. Kuzminsku ir papasakojo jam apie laukiančias kovas. Krepšininkas mielai sutiko kartu nusifotografuoti.
2017-06-23

Mindaugas Kuzminskas nepasinaudojo suteiktu šansu, „Knicks“ laimėjo po pratęsimo

Mindaugas Kuzminskas aikštėje praleido net 24 minutes – daugiausia šį sezoną, tačiau nebuvo rezultatyvus. Vis dėlto lietuvio atstovaujama „New York Knicks“ (8-7) komanda NBA pirmenybėse šventė pergalę, namuose po pratęsimo 113:111 (30:28, 22:28, 27:18, 25:30, 9:7) įveikusi „Charlotte Hornets“ (8-7) ekipą.