Mindaugas Kuzminskas aikštėje praleido net 24 minutes – daugiausia šį sezoną, tačiau nebuvo rezultatyvus. Vis dėlto lietuvio atstovaujama „New York Knicks“ (8-7) komanda NBA pirmenybėse šventė pergalę, namuose po pratęsimo 113:111 (30:28, 22:28, 27:18, 25:30, 9:7) įveikusi „Charlotte Hornets“ (8-7) ekipą.

Nuo suolo kilęs M.Kuzminskas prametė visus dvitaškius (0/2) ir tritaškius (0/4), pelnė 2 taškus (2/2 baudų metimai), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išvengė klaidų bei dukart prasižengė.

M.Kuzminskui būnant aikštėje „Knicks“ susikrovė 13 taškų pranašumą. Tai antras geriausias „+/-“ rodiklis „Knicks“ komandoje.

Pelnydamas 35 taškus Carmelo Anthony sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o Derrrickas Rose'as blokavo pergalę „Hornets“ komandai galėjusį išplėšti Kemba Walkerio metimą. Tai šeštoji iš eilės „Knicks“ pergalė namų arenoje.

Trečiajame kėlinyje „Hornets“ turėjo 13 taškų pranašumą (57:70), tačiau tuomet „Knicks“ spurtavo 22:4 ir ketvirtą kėlinį pradėjo pirmaudami 79:74.

„Knicks“: C.Anthony 35 (14 atk. kam., 5 rez. perd.), Kristapas Porzingis ir D. Rose'as po 16, Justinas Holiday 9, Kyle'as Quinnas 8.

„Hornets“: Marco Belinelli 19 (5/6 tritaškiai), Nicolas Batumas 18 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), K.Walkeris 17, Cody Zelleris 15, Frankas Kaminsky III 13, Michaelas Kidd-Gilchristas 9, Marvinas Williamsas ir Ramonas Sessionsas po 8.