wojciechas lobodzinskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wojciechas lobodzinskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wojciechas lobodzinskis“.

Lenkijos futbolo taurėje - lietuvio klubo pergalė

Antrą pergalę Lenkijos futbolo lygos taurės turnyro keturių ekipų A grupės trečiojo turo mače iškovojo pirmaujanti Gražvydo Mikulėno Chožuvo "Ruch" ekipa, antradienį svečiuose 3:1 (2:0) įveikusi autsaidere tapusią Lodzės KS vienuolikę.G. Mikulėnas žaidė nuo 65-os minutės, o įvarčius svečiams pelnė Lilo (5 min.), Michalas Osinskis (19 min.) ir Grzegorzas Bonkas (71 min.).Vienintelio įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose - Lukaszas Tralka (88 min.
2007-10-24

Vidas Alunderis šeštadienį pelnė įvartį Lenkijos futbolo klubui

Įspūdingą pergalę Lenkijos futbolo čempionato XXVII turo rungtynėse iškovojo antrąją vietą šešiolikos komandų turnyre užimanti Vido Alunderio Lubino "Zaglębie" (56 tšk.) ekipa, šeštadienį namuose 6:2 (4:1) sutriuškinusi pirmenybių autsaiderius Ščecino "Pogon" (16 tšk.) futbolininkus. Iki 72-os minutės žaidęs lietuvis tapo vieno įvarčio (35 min.) į svečių vartus autoriumi. Likusius įvarčius nugalėtojams pelnė Mateuszas Bartczakas (4 min.), Rui Miguelis (15 min.