Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „willas cherry“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „willas cherry“.

Pirėjo „Olympiacos“ komandos „gaisrai“ baigėsi atsisveikinimu su trimis žmonėmis – treneriu Kęstučiu Kemzūra ir dviem krepšininkais Willu Cherry bei Kevinu Punteriu. Apie treniruotės metu kilusias neva muštynes prabėgus porai savaičių prabilo W. Cheery.

Buvęs žalgirietis kartu su Kuzminsku gins „Olympiacos“ garbę

Pirėjo „Olympiacos“ klubas toliau rikiuoja gretas naujam sezonui. Graikijos komanda paskelbė dar metams pratęsianti sutartį su Willu Cherry. 28-erių metų 185 cm ūgio įžaidėjas OLY gretose žais kartu su Mindaugu Kuzminsku, kuris pirmadienį pasiekę oficialų susitarimą su vienu garsiausių Graikijos klubų. 2014-2015 m. sezone amerikietis vilkėjo Kauno „Žalgirio“ marškinėlius. Praėjusio sezono pabaigoje į „Olympiacos“ klubą atvykęs amerikietis Graikijos krepšinio lygoje spėjo sužaisti tik 3 mačus.
2019-07-23

Kauno „Žalgiris“ nepasinaudojo galimybe trinktelėti Eurolygos durimis

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai užbaigė pasirodymą šio sezono Eurolygos varžybose. Svečiuose metę iššūkį E grupės lyderiams žalgiriečiai galiausiai nusileido Madrido „Real“ komandai 83:99 (12:21,31:19, 19:28, 21:31). Pirmąją „Žalgirio“ ataką gražiu prasiveržimu sėkmingai užbaigė Willas Cherry (2:2), tačiau karališkasis Madrido klubas rungtynių pradžioje žaidė itin rezultatyviai ir privertė minutės pertraukėlės prašyti Gintarą Krapiką – 2:10. Tuščios kauniečių minutės tęsėsi jau keturias min...
2015-04-10

Eurolygoje pralaimėjęs „Žalgiris“ toliau kovos tik dėl garbės

Trečiadienį „Žalgirio“ arenoje per Eurolygos „Top 16“ etapo dvyliktojo turo rungtynes netrūko emocijų. Energingoje dvikovoje Kauno „Žalgirio“ komanda nusileido Barselonos „FC Barcelona“ krepšininkams 72:83 (16:22, 17:20, 20:23, 19:18). Pirmuosius šeimininkų taškus kabliu pelnė Robertas Javtokas, nesunkiai krepšio link prasiveržė gimtadienį švenčiantis Jamesas Andersonas – 4:4. Netrukus J.Andersonas rinko dar du taškus, o „Žalgirį“ pirmą kartą į priekį išvedė varžovą „apvogęs“ ir į greitą p...
2015-03-25

Žalgiriečiai pelnė 100 taškų ir sutriuškino „Lietkabelį“

Artūro Gudaičio sugrįžimą į aikštelę Kauno „Žalgiris“ paženklino triuškinama pergale. Pirmadienį „Žalgirio“ arenoje kauniečiai nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ komandą 102:72 (20:19, 25:14, 29:13, 28:26 ). Tai buvo 27-oji žalgiriečių pergalė per 31 LKL rungtynes.
2015-03-23

„Žalgirio“ krepšininkams teko paprakaituoti Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse

Per anksti pergale patikėjusiems Kauno „Žalgirio“ krepšininkams teko paprakaituoti Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse. Sekmadienį „Žalgirio“ arenoje kauniečiai nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą 81:79 (23:13, 28:24, 15:15, 15:27). Tai buvo 23-ioji žalgiriečių pergalė iš eilės ir 24-oji iš viso LKL čempionate.