Artūro Gudaičio sugrįžimą į aikštelę Kauno „Žalgiris“ paženklino triuškinama pergale. Pirmadienį „Žalgirio“ arenoje kauniečiai nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ komandą 102:72 (20:19, 25:14, 29:13, 28:26 ). Tai buvo 27-oji žalgiriečių pergalė per 31 LKL rungtynes.

Rungtynių pradžioje Lietuvos čempionai rezultatyviai rengė visas savo atakas: baudų metimus realizavo Siimas-Sanderis Vene, sėkmingai arčiau krepšio rungtyniavo Edgaras Ulanovas ir Artūras Gudaitis, nesustabdomą prasiveržimą atliko Tomas Dimša – 8:4. Panevėžio komanda nesutriko bei greitai persvėrė rezultatą (8:10), užsitęsusią kauniečių tylą reidu nutraukė Willas Cherry, suklaidinęs Arną Labucką dėjimu pasižymėjo S.Vene – 12:12. Perėmus kamuolį W.Cherry atsidūrė visiškai laisvas prie pat krepšio ir žiūrovus nudžiugino pademonstruodamas šuolio sugebėjimus (14:12), bet A.Labucko vedami svečiai dar kartą išsiveržė į priekį – 14:18. Po Dariaus Songailos tikslių perdavimų keturis taškus surinko T.Dimša, taškų sąskaitą prasiveržimu atsidarė Vytenis Lipkevičius, tad po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo „Žalgiris“ – 20:19.

Antrajame ketvirtyje solidžiau startavo panevėžiečiai (20:25), o šeimininkams taškų kraitį pavyko atidaryti tik prie baudų metimų linijos stojus D.Songailai – 22:25. Tarsi vidurio puolėjas nugara sužaidė Vaidas Kariniauskas, dvitaškį su pražanga pridėjo Jamesas Andersonas ir minutės pertraukėlės jau prašė varžovų trenerių štabas – 27:25. Po jos atotrūkį didino aukštaūgiai: nepaisydamas kontakto dvitaškį įmetė A.Gudaitis, laisvą koridorių surado ir jį puikiai išnaudojo kamuolį iš viršaus sugrūdęs komandos kapitonas Paulius Jankūnas – 31:25. Iniciatyvos ėmęsis W.Cherry pelnė penkis taškus iš eilės (36:27), tačiau toli paleisti „Žalgirio“ svečiai nebuvo linkę – 36:31. Kėlinio pabaigoje apčiuopiamą pranašumą kauniečiams sukrovė agresyviai žaidę A.Gudaitis ir S.Vene (41:33), o pirmąją rungtynių pusę vainikavo efektingi epizodai iš A.Gudaičio ir W.Cherry žaidimo – 45:33.

Vos tik prasidėjus trečiajam kėliniui du taškus su pražanga pelnęs A.Gudaitis tapo rezultatyviausiu rungtynių krepšininku. Netrukus pirmuoju prisilietimu tritaškį įskraidino Lukas Lekavičius – 51:33. Įsibėgėję Lietuvos čempionai sustoti neketino: tritaškį realizavo J.Andersonas, baudų metimus sumetė T.Dimša, nesunkiai varžovų pasipriešinimą įveikė A.Gudaitis – 58:33. Bene gražiausią rungtynių momentą sukūrė kamuolį užmetęs J.Andersonas ir iš viršaus įkrovęs T.Dimša, iš toli pataikė L.Lekavičius (63:36), o net neįpusėjus ketvirčiui atkarpą iki 20:3 tęsė dvyliktąjį tašką pelnęs T.Dimša – 65:36. Po antrojo perimto kamuolio ir ketvirtojo Donato Tarolio rezultatyvaus perdavimo tritaškį smeigė T.Dimša, tačiau tolimų metimų dėka deficitui augti „Lietkabelis“ nebeleido – 68:44. Kėlinio pabaigoje šeimininkams pranašumą pavyko padidinti S.Vene ir V.Lipkevičiaus baudomis, dvitaškį po puikios komandinės kombinacijos įmetė D.Songaila – 74:46.

Ketvirtąjį ketvirtį atidarė po tolimo S.Vene perdavimo kontrataką dvitaškiu užbaigęs V.Kariniauskas, kamuolį puolime nusiėmė ir taškus rinko E.Ulanovas – 78:48. Po retos varžovų atkarpos (78:53) iš už trijų taškų linijos taikliai metė V.Lipkevičius, du taškus su pražanga pridėjo P.Jankūnas – 84:53. Įpusėjus kėliniui tritaškiu pasižymėjo ir komandos kapitonas, šaltakraujiškai baudas įmetė V.Lipkevičius (89:56). T.Dimšai asistavo L.Lekavičius (91:58), dvitaškį nuo lentos realizavo P.Jankūnas – 93:63. Likus porai minučių iki rungtynių pabaigos pasižymėjęs D.Tarolis tapo 12-uoju „Žalgirio“ krepšininku pelniusiu bent du taškus, tritaškį įskraidino T.Dimša – 98:58. Netrukus žiūrovai išprašė ir 100-ojo kauniečių taško, kurį dėjimu po V.Kariniausko perdavimo pelnė D.Tarolis, o mačą užbaigė dar tris naudingumo balus įsirašęs D.Tarolis – 102:72.

„Žalgiris“: T.Dimša 20 (6/6 dvit.), A.Gudaitis 14 (6/6 dvit.), W.Cherry 11 (5/5 dvit.), P.Jankūnas 10, V.Lipkevičius 9, S.Vene 8, L.Lekavičius 6, J.Andersonas 6 (4 rez. perd.), D.Tarolis 6 (4 rez. perd., 2 per. kam.), V.Kariniauskas 4, D.Songaila 4 (3 per. kam.), E.Ulanovas 4.

„Lietkabelis“: E.Žabas 18, J.Zuza 14, A.Labuckas 14 (9 atk. kam., 3 per. kam.), L.Aukštikalnis 10 (3/3 trit.).