wilkas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wilkas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wilkas“.

Jakubo Wilko vedamas „Žalgiris“ šeimininkavo Šiauliuose

Keturis rezultatyvius perdavimus atlikęs ir vieną įvartį įmušęs Jakubas Wilkas kone vienas susitvarkė su „SMScredit.lt A lygos“ autsaideriais „Šiauliais“. Šalies čempionas „Žalgiris“ per penkias minutes pirmajame kėlinyje išsprendė visus mačo klausimus ir be didesnių problemų pasiekė nesunkią pergalę triuškinančiu rezultatu – 6:1 (4:0). Rungtynių pradžia nieko blogo aikštės šeimininkams, kurių gretose debiutavo rusas Bekchanas Usmanovas, nežadėjo, tuo tarpu „Žalgirio“ treneriams dar 7-ą minutę t...
2015-05-12

Gražiausi VI-ajame ture – J. Wilko, E. Baranausko ir M. Grigaravičiaus įvarčiai

VI-ajame„SMScredit.lt A lygos“ futbolo čempionato ture komandos įmušė 13 įvarčių. Lygos partneris Futbolo.tv portalas išrinko tris gražiausius, rašo A lyga. Trejetuke - du įvarčiai, įmušti lygiosiomis pasibaigusiose „Sūduvos“ ir „Ekrano“ rungtynėse: panevėžiškio Edgaro Baranausko reidas kone per visą aikštę ir taiklus smūgis nuo virpsto bei pirmasis iš dviejų marijampoliškio Mindaugo Grigaravičiaus įvarčių.
2014-04-07

Į „Žalgirį“ grįžęs J. Wilkas: vilnietiškas futbolas patrauklesnis nei rumuniškas

Į Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ ekipą sugrįžusiam Jakubui Wilkui Lietuvos sostinės reprezentacinė komanda kelia šiltus prisiminimus. Naujų ambicijų vedamas lenkas žalios ir baltos spalvos marškinėlius savo karjeroje velkasi antrą kartą, rašo oficiali VMFD „Žalgiris“ interneto svetainė. Geriausiu „SMScredit.lt“ A Lygos legionieriumi praėjusiame sezone tituluotas 177 centimetrų futbolininkas Lietuvoje pasižymėjo 7 įvarčiais bei 13 rezultatyvių perdavimų.
2014-02-10

Žalgirietis J. Wilkas: mane sužavėjo buvusio bendražygio R. Lewandowskio stebuklai

"Nepamenu, kad Robertas anksčiau būtų atlikęs ką nors panašaus", - sako kartu su R. Lewandowskiu trejus metus rungtyniavęs Jakubas Wilkas VMFD „Žalgiris“ ekipos saugui iš Lenkijos Jakubui Wilkui UEFA Čempionų lygos pusfinalis tarp Madrido „Real“ ir Dortmundo „Borussia“ klubų sukelia prieštaringų jausmų. „Tai vienas iš tų kartų, kuomet negali pasirinkti, kurią pusę palaikyti. „Real“ – nuo vaikystės mėgstamiausia mano komanda, kurios fanas esu jau ilgus metus.
2013-04-25

Į „Žalgirio“ komandą atvyko Lenkijos rinktinės saugas

Poznanės "Lech" klubui visą savo karjerą atstovavęs Jakubas Wilkas savo ateitį susiejo su Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" ekipa rašoma pranešime spaudai. Lietuvos vicečempionai prieš sezono startą sulaukė labai solidaus pastiprinimo. Pirmadienį VMFD "Žalgiris" pasirašė sutartį su legionieriumi iš Lenkijos Jakubu Wilku.