wigginsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „wigginsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „wigginsas“.

2012 metų Didžiosios Britanijos sporto asmenybė – dviratininkas B. Wigginsas

2012 metų Didžiosios Britanijos sporto asmenybe išrinktas dviratininkas Bradley Wigginsas. 32-ejų metų atletas šiemet tapo olimpiniu atskiro starto lenktynių čempionu ir „Tour de France“lenktynių nugalėtoju. B. Wiginsas Didžiosios Britanijos visuomeninio transliuotojo BBC surengtuose rinkimuose gavo 30,25 proc. balsų. Antrąją vietą užėmė lengvosios atletikos daugiakovininkė Jessica Ennis, 22,92 proc., o trečiąją - tenisininkas Andy Murray, 14,17 proc.
2012-12-17

Po susidūrimo su sunkvežimiu „Tour de France“ nugalėtojui B. Wigginsui lūžo šonkauliai

Londono olimpiados ir prestižinių daugiaudienių lenktynių „Tour de France“ nugalėtojo Bradley Wigginso artimieji ir gerbėjai šokiruoti. 32 metų britą trečiadienį vakare per treniruotę partrenkė sunkvežimis – dviratininkui ligoninėje diagnozuoti šonkaulių lūžiai ir smegenų sutrenkimas, rašo BBC. Incidentas įvyko netoli B. Wigginso namų Lankašire, prie degalinės. Olimpinis čempionas buvo partrenktas sunkvežimio, išvažinėjančio iš degalinės.
2012-11-08

„Londonas 2012“: didžiausi olimpiados kuriozai

Olimpinėse žaidynėse visuomet kas nors nustebina. Kas ketverius metus vykstančioje sporto šventėje pasirodo nauji čempionai, gerinami rekordai, žlunga viltys, pasitaiko teisėjavimo ir dopingo skandalų. Šalia viso to atsiranda vietos ir kitoms ne mažiau žavioms ir juokingoms istorijoms. Remdamiesi portalu lenta.ru, pateikiama skaitytojams įdomiausias iš jų. Mergina, apsirengusi raudonai Rugpjūčio 27 dieną vykusi Londono olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija įsiminė ne tik įspūdingu šou.
2012-08-21

„Tour de France“ lenktynes pirmą kartą laimėjo Didžiosios Britanijos dviratininkas

99-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ nugalėtoju tapo britas Bredlis Viginsas (Bradley Wiggins, „Sky“). Jis tapo pirmuoju Didžiosios Britanijos dviratininku, laimėjusiu šias prestižines lenktynes. 32-ejų metų B. Viginsas 3488 km nuvažiavo per 87 val. 34 min. 47 sek. Antrąją vietą užėmė nugalėtojo tėvynainis ir komandos draugas Kristoferis Frūmas (Christopher Froome). Jis nuo B. Viginso atsiliko 3 min. 21 sek.
2012-07-22

„Tour de France“ lenktynių 19-ąjį etapą laimėjo britas B. Wigginsas

99-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ priešpaskutinį, 19-ąjį, etapą - 53,5 km atskiro starto lentynes - šeštadienį laimėjo lyderis britas Bredlis Viginsas (Bradley Wiggins, „Sky“). Jis distanciją įveikė per 1 val. 4 min. 13 sek. 32-ejų metų šių metų „Tour de France“ lenktynėse laimėjo ir devintąjį etapą (41,5 km). B. Viginsas antrąją vietą užėmusį savo tėvynainį ir komandos draugą Kristoferį Frūmą (Christopher Froome) pranoko 1 min. 16 sek.
2012-07-21

„Tour de France“ lenktynių 11-ąjį etapą laimėjo prancūzas P. Rollandas

99-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ 11-ąjį etapą ketvirtadienį laimėjo prancūzas Pjeras Rolanas (Pierre Rolland, „Europcar“). Jis 148 km nuvažiavo per 4 val. 43 min. 54 sek. Antrąją ir trečiąją vietas užėmę prancūzas Tibo Pino (Thibaut Pinot, „FDJ-Big Mat“) ir britas Kristoferis Frūmas (Christopher Froome, „Sky“) nuo nugalėtojo atsiliko 55 sek.