welbeckas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „welbeckas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „welbeckas“.

Žaidėjai buvo šokiruoti: rungtynių metu „Arsenal” žaidėjas patyrė šiurpią traumą

Ketvirtadienio vakarą lietuvių teisėjų delegacija vadovavo UEFA Europos lygos rungtynėms tarp Londono „Arsenal” ir Lisabonos „Sporting”. Tiesa, komandos išsiskyrė be įvarčių, o kaip reikiant žaidėjus šokiravo vienas epizodas, kurio metu lūžo šeimininkų puolėjo Danny Welbecko koja. Pirmojo kėlinio viduryje 27-erių Anglijos rinktinės žaidėjas pakilo į orą ir norėjo atlikti smūgį galva, tačiau kamuolio nepasiekė ir vėliau nusileido itin nesėkmingai.
2018-11-09

L.van Gaalas: D. Welbeckas neatitiko „Manchester United“ lygio

"Manchester United" treneris Louisas van Gaalas atskleidė priežastį, kodėl paskutinėmis rugpjūčio mėnesio valandomis nusprendė Londono "Arsenal" klubui parduoti puolėją Danny Welbecką. Anot olando, priežastis gana paprasta - futbolininkas yra per žemo lygio tokiai komandai kaip "Manchester United". "Kalbėjausi tiek su Welbecku, tiek su Chicharito prieš įsigyjant Radamelį Falcao. Duodu visiems žaidėjams šansą įrodyti savo galimybes. Danny priklauso "Man Utd" nuo devynerių metų.
2014-09-12

D. Welbeckas apie R. van Persie: jis – toks žaidėjas, į kurį galiu lygiuotis

„Manchester United“ klubo puolėjas Danny Welbeckas atskleidė, kad vien stebėdamas savo komandos draugą Robiną van Persie, jis tampa geresniu žaidėju. Priminsime, kad R.van Persie į „Man Utd“ persikėlė šią vasarą ir iškart tapo komandos lyderiu. Žinoma, dėl to kitas klubo puolėjas D.Welbeckas gauna mažiau laiko aikštelėje, tačiau tai jam netrukdo, kadangi D.Welbeckas labai daug ko išmoksta ir R.van Persie.
2012-12-04

Neįtikėtinas Z. Ibrahimovičiaus žaidimas privertė kapituliuoti anglus

Nors tai buvo tik draugiškos rungtynės, tačiau anglai jas atsimins ilgai. Z. Ibrahimovičius mušė vieną įvartį po kito ir R. Hodgsono auklėtiniai buvo priversti kelti baltą vėliavą - 2:4. Švedija 4 - 2 Anglija 20' [1 - 0] Z. Ibrahimovič 35' [1 - 1] D. Welbeck 38' [1 - 2] S. Caulker 77' [2 - 2] Z. Ibrahimovič 84' [3 - 2] Z. Ibrahimovič 90' [4 - 2] Z. Ibrahimovič...
2012-11-15

Nervų karą Londone laimėjo „Manchester United“

Londono „Arsenal“ futbolininkams nepavyko atsirevanšuoti už skaudų pralaimėjimą sezono pradžioje - ką tik pasibaigusiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Manchester United“ išvykoje rezultatu 2:1 palaužė Arsene'o Wengero auklėtinius. Pirmąjį įvartį jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką įmušė Luisas Antonio Valencia. Neišnaudoję keletos progų antrojo kėlinio pradžioje „Arsenal“ rezultatą išlygino 71 minutę, kai pasižymėjo komandos lyderis Robinas Van Persie.
2012-01-22

A. Fergusonas: nesuprantu kritikos jauniams

„Manchester United“ klubo vyriausiasis treneris Seras Alexas Fergusonas pareiškė nesuprantantis, kodėl žmonės kritikuoja kai kuriuos jo auklėtinius po iškritimo iš UEFA Čempionų lygos praėjusią savaitę. Fergusonas kritikuotas dėl to, jog leidžia pasireikšti jauniems futbolininkams, tokiems, kaip Chrisas Smallingas, Danny Welbeckas, Philas Jonesas, o šie, anot kritikų, rodo prastą žaidimą, todėl galiausiai dėl to kenčia „Manchester United“ klubas.
2011-12-12

„Manchester United“ siūlo D. Welbeckui naują kontraktą

Kylančiai „Manchester United“ žvaigždei Danny Welbeckui siūlomas naujas ilgalaikis kontraktas, patrigubinsiantis jaunojo futbolininko atlyginimą, skelbia „Daily Mail“. 20 metų žaidėjas šiame sezone jau pelnė penkis įvarčius ir konkurencinėje kovoje nurungė praėjusių metų rezultatyviausią Anglijos čempionų puolėją, Bulgarijos nacionalinės rinktinės narį Dimitarą Berbatovą.