waltas williamsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „waltas williamsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „waltas williamsas“.

NBA lygos finale žais "Spurs" ir Nets" krepšininkai

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finale iki keturių pergalių kovos reguliariojo sezono bei Vakarų konferencijos nugalėtojas San Antonijaus "Spurs" klubas bei pajėgiausia Rytų konferencijoje Nju Džersio "Nets" ekipą. Pirmosios NBA lygos finalo rungtynės trečiadienį įvyks San Antonijuje.
2003-05-30

Antroji "Mavericks" krepšininkų pergalė NBA lygos Vakarų konferencijos finale

Antrą pergalę penktosiose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finalo rungtynėse iškovojo Dalaso "Mavericks" klubas. Antradienį svečiuose po ypač sėkmingo ketvirtojo kėlinio Dalaso krepšininkai 103:91 (23:30, 24:28, 27:23, 29:10) įveikė reguliariojo sezono nugalėtoją San Antonijaus "Spurs" klubą, kuriam pralaimi serijoje iki keturių pergalių 2:3. Beje, antrajame šio mačo kėlinyje "Spurs" pranašumas prieš svečius buvo išaugęs iki 19 taškų (29:48), tačiau ketvirtajame kė...
2003-05-28

Trečioji "Spurs" krepšininkų pergalė NBA lygos Vakarų konferencijos finale

Ketvirtosiose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finalo rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas San Antonijaus "Spurs" klubas sekmadienį svečiuose 102:95 (21:24, 26:28, 30:18, 25:25) nugalėjo Dalaso "Mavericks" komandą ir pirmauja serijoje iki keturių pergalių 3:1. 25 taškus nugalėtojams pelnė ir 5 rezultatyvius perdavimus atliko prancūzas Tony Parkeris (Tonis Parkeris). Timo Duncano (Timo Dankano) sąskaitoje - 21 taškas, 20 atkovotų kamuolių po krepšiais, 7 rezul...