vytaras radzevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vytaras radzevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vytaras radzevičius“.

Vytaras Radzevičius atskleidė, kodėl žmona Laisvė žiūri futbolą: ji vertina kitus aspektus

Jau nuo penktadienio TV3 ekranuose galėsite stebėti Europos futbolo čempionatą „UEFA EURO 2024“. Šiemet aukščiausio lygio futbolo kovos vyks Vokietijoje. Šio reginio nepraleis ir žurnalistas, sporto gerbėjas Vytaras Radzevičius. Tiems, kurie nėra užkietėję futbolo sirgaliai, Vytaras turi patarimą – susikurti šventę. Nes tai  labai laukiamas ir daug aistrų keliantis įvykis. Būna, žmonės dėl futbolo pykstasi arba kaip tik – susidraugauja.
2024-06-14

Kudabienė išdavė superinį vištienos marinatą: štai, ką reikia dėti

Šį penktadienį TV3 laidoje „Lidl grilio talentai“ žiūrovų laukia karšta dvikova. Kulinarui Vytarui Radzevičiui teks pasirinkti, kas skaniau – televizijos laidų vedėjos Audrės Kudabienės paruošti sultingi vištienos kepsneliai ar grilio eksperto Dovydo Girdausko meksikietiškų skonių kupini buritai. Ir nors abu varžovai susidurs su iššūkiais, žiūrovų laukia skonių jūra net per ekraną… Būdų, kaip gardžiai ant grilio paruošti vištieną, yra pačių įvairiausių.
2024-06-14

Kulinarinėje kovoje Vytautas Mikaitis pasitelkė slaptą ingredientą: „Aš gal labai gerai neįsiskaičiau į taisykles“

Praėjo tie laikai, kai ant grilio kepama tik mėsa – būtent tą dar kartą įrodys šio penktadienio TV3 laida „Lidl grilio talentai“. Juk daržovės – sveikas, lengvai patiekiamas ir puikiai kepimui tinkantis variantas! Tiesa, žiūrovų laukia ne tik du gardūs receptai, bet ir gera juoko dozė, nes vienas iš dalyvių – TV laidų ir renginių vedėjas Vytautas Mikaitis – įsineš šioje laidoje „draudžiamą“ ingredientą… Kaip tą įvertins kulinaras Vytaras Radzevičius? Anot laidos vedėjo, ant grilio keptos...
2024-06-07

Laisvė ir Vytaras Radzevičiai – apie pažinties istoriją ir priežastį, kodėl ką tik prasidėję santykiai vos neiširo

Šį sekmadienį TV3 laida „Pasaulis pagal moteris“ lankysis Merkinėje įsikūrusioje Laisvės ir Vytaro Radzevičių sodyboje. Pora dalinsis laimingo gyvenimo kartu paslaptimis bei nuotaikingomis istorijomis ne tik apie savo pažintį, bet ir pirmąjį įspūdį apie vienas kitą. Radzevičiai atskleis, kas juos paskatino gyvenimą mieste iškeisti į atokią sodybą bei kodėl netoliese jie įkūrė „Pasaulio puodus“.  Laisvė ir Vytaras Radzevičiai kartu skaičiuoja jau beveik 35 metus.
2024-06-01

Lauryno Suodaičio lašišos receptas nustebino Vytarą Radzevičių: tokio derinio jis dar negirdėjo

Lietuvoje populiariausia ant grilio ruošti mėsos patiekalus, tačiau nederėtų užmiršti ir žuvies. Būtent todėl TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ vedėjas Vytaras Radzevičius metė dalyviams iššūkį – pagaminti gardžiausius lašišos patiekalus. Toks receptas, kokį pagamino verslininkas Laurynas Suodaitis, nustebino kulinarą V. Radzevičių – tokio derinio jis dar negirdėjo.
2024-05-25

„Power Hit Radio“ vedėja Elena atskleidė, kodėl ją lemtingą akimirką paliko kolega Saulius

Nuo rimtų mėsos patiekalų, veganiškų pasirinkimų ar net desertų – ruošiantys patiekalus ant grilio, šiandien stebina originalumu. Tačiau tokia pat mylima lieka ir klasika – patiekalai su jautiena. O kur dar draugų vasaros vakarėliuose tikra klasika tapę mėsainiai ar net kebabai! Būtent tai išvysime šio vakaro TV3 laidoje „Lidl grilio talentai“, kurioje į kovą stos broliai Krutuliai bei radijo laidų vedėja Elena Karalienė.
2024-05-24

Futbolo drama be futbolo: Edgaras Jankauskas ir Vytaras Radzevičius susitiko kitokiose varžybose

Šio vakaro TV3 laida „Žaidimų kambarys“ primins įtampos kupinas futbolo rungtynes. O ir susitiks čia du puikiai žinomi šios sporto šakos mylėtojai! Tačiau nors įprastai juos dažniau išvystume šnekančius apie futbolą ir jo sukeliamą azartą, šįkart jiems teks susitikti kiek kitokioje kovoje… Kuris iš jų išplėš pergalę? Trečiadienio žaidime save išbandys kulinaras, keliautojas, TV laidų vedėjas, futbolo komentatorius ir šiam sportui neabejingas žmogus – Vytaras Radzevičius.
2024-05-22

Laurynas Suodaitis papasakojo apie mėgstamiausią hobį: „Tame matau laimės ir prasmės sau“

Lietuvoje populiariausia ant grilio ruošti mėsos patiekalus, tačiau nederėtų užmiršti ir žuvies. Būtent todėl TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ vedėjas Vytaras Radzevičius metė dalyviams iššūkį – pagaminti gardžiausius lašišos patiekalus. Toks receptas, kokį pagamino verslininkas Laurynas Suodaitis nustebino kulinarą V. Radzevičių – tokio derinio jis dar negirdėjo. Laidoje itin sužibėjo verslininkas Laurynas Suodaitis.
2024-05-18

Mindaugas Stasiulis nustebo sutikęs tolimą savo giminaitį: „Dėl to jį įveikti bus tik dar smagiau“

Retas kuris gali atsispirti geram sūriui, o ką jau kalbėti apie keptą! Būtent tokia gausi gardžiausių sūrių receptų bus ir šio penktadienio TV3 laida „Lidl grilio talentai“. Į linksmą kovą stos ir savo kulinarinius gebėjimus šįkart atskleis TV laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis ir grilio profesionalas Arijus Traigys.
2024-05-17

Laurynas Suodaitis atskleidė 2 mėgstamiausius sūnaus produktus

Nors Lietuvoje populiariausia ant grilio ruošti mėsos patiekalus, nederėtų užmiršti ir žuvies. Būtent todėl šio penktadienio TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ vedėjas Vytaras Radzevičius mes dalyviams iššūkį – pagaminti gardžiausius lašišos patiekalus! Nustebins ne tik grilio profesionalė Emilija, bet ir jos priešininkas, verslininkas Laurynas Suodaitis.
2024-05-10
REKLAMA
REKLAMA

Labai skanus vištienos receptas abejingų nepaliks: vienas ingredientas nustebins

Į TV3 eterį grįžta laida „LIDL grilio talentai“. Pirmojoje laidoje buvo gaminami paukštienos patiekalai. Tačiau neapsigaukite – tinkamai iškepti vištieną, anot laidos vedėjo Vytaro Radzevičiaus, taip pat yra tikras iššūkis. Laidoje kartu su aktore Ineta Stasiulyte varžėsi profesionalas Marius Gudelaitis, kuris patiekalus ant grilio kepa daugiau nei 20 metų. Marius laidoje parodė, kaip pasigaminti glazūruotus vištos sparnelius.
2024-05-01

Ineta Stasiulytė laidoje atskleidė, kodėl į pagalbą norėtų pasikviesti Meškauską

Jau šiandien, penktadienį, startuoja trečiasis laidos „LIDL grilio talentai“ sezonas. Žiūrovai pamatys daugybę gardžiausių grilio patiekalų, o kartu sužinos ne tik tai, kaip patiekalus ruošia ryškiausios šalies žvaigždės, bet ir kaip nustebinti geba tikri profesionalai. O pirmoji laida taps tikra dovana tiems, kurie labiausiai mėgsta paukštienos patiekalus.
2024-04-26

Vytaras Radzevičius – apie „netyčia“ fermoje atsirandančius augintinius: „Sudomino kaina“

Žurnalisto Vytaro Radzevičiaus gyvenimas – tarsi nesibaigiantis nuotykis, neretai pavirstantis ir į laidas. Rudenį jis mus kvietė stebėti savo nuotykius statant fermą, o jau netrukus per TV3 jį išvysime ir skelbiant geriausias grilio talentų kovas. O šį trečiadienį, apsilankęs laidoje „Gero vakaro šou“, jis prabils ir apie pasikeitusį savo gyvenimą, kai miestą iškeitė į vargus (ir džiaugsmus) kaime.
2024-04-24

„Merkinės fabriko“ projekto pabaigtuvių šventėje – vištos ir gaidžio rinkimai, kūrybinės dirbtuvės ir dainuojantis kiras

„Nė karto savo sprendimo nepasigailėjau, net ir pačiais sunkiausiais laikais. Iššūkių tikrai buvo ir vis dar yra, tačiau tai, kad mums pavyko suburti bendruomenę, atgaivinti paliktą, užmirštą vietą, prikelti ją kultūriniam gyvenimui, įkvepia ne baigti, o tęsti, ką pradėjome“, – praėjusį savaitgalį Merkinėje kalbėjo kultūros, pramogų ir aktyvaus laisvalaikio centro „Merkinės fabrikas“ įkūrėjas žurnalistas ir keliautojas Vytaras Radzevičius.
2024-04-24

Radzevičių žavi ir kitokie grilio patiekalai: atskleidė, koks desertas tapo nepakeičiamu

Vos atėjus pavasariui – kad ir koks oras bebūtų – daugelis lietuvių puola ruoštis artėjančiam grilio sezonui. O kartu su juo į TV3 eterį jau trečius metus iš eilės grįžta ir bene gardžiausia „LIDL grilio talentų“ laida. Visi mėgstantys gaminti ir skaniai pavalgyti kiekvieną penktadienį nuo šiol turės progą išvysti net du gardžius receptus – vieną žvaigždės, ir antrą tikrą kepsninių meistro.
2024-04-23

Merkinėje užeivių Užgavėnės: medinių kaukių paroda, folkrokas, amatininkų turgus ir laužas blogiui

„Žemaičiai degina Morę, aukštaičiai Gavėną, o mes deginsime Zlastį“,  – sako gastronomijos, aktyvaus laisvalaikio ir kultūros centro „Merkinės fabrikas“ įkūrėjas, keliautojas ir ragautojas Vytaras Radzevičius. Merkinėje pirmą kartą rengiamos užeivių Užgavėnės, kuriose neabejotinai gims visiškai naujos tradicijos.   Užgavėnės – žiemos šventė, vejanti iš kiemo žiemą ir kviečianti pavasarį.
2024-02-09

Gian Luca apsilankė pas Radzevičių: ne tik iš arti pamatė gyvenimą fermoje, bet ir gamino senovinį dzūkišką patiekalą

Ne veltui sakoma, kad kaip metus pradėsi, tokie jie ir bus. Senuosius Gian Luca Demarco išlydėjo draugų apsuptyje, ir būtent taip nusprendė pradėti ir 2024-uosius. Šįkart jo laukia kelionė pas gerą bičiulį, kulinarą bei laidų vedėją Vytarą Radzevičių.
2024-01-05

Radzevičius – apie linksmą nutikimą su Starkumi: „Paaiškėjo melas, apie kurį nė nenutuokiau“

Kalėdos – ne tik šilumos, stebuklų ir ypatingų šeimos akimirkų metas, bet ir laikas, kai virtuvėje apstu gardžiausių patiekalų, pasiilgtų kvapų ir nuostabių istorijų. Būtent tokiomis šį šeštadienį, prieš pat didžiąsias metų šventes, dalinsis ir TV3 laidos „Virtuvės istorijos“ svečias – keliautojas bei žurnalistas Vytaras Radzevičius.  Likus vos dienai iki Kūčių, šventine magija spinduliuojančioje laidos studijoje apsilankys nuotaikingasis laidų vedėjas V. Radzevičius.
2023-12-22

Vytaras Radzevičius atskleidė tobulą lietinių receptą: išbandykite patys

Artėjančios didžiausios metų šventės gali dovanoti ne tik laiką kartu su pačiais artimiausiais, bet ir įdomių atradimų, taip pat – ir virtuvėje. Kulinaras, pasaulio skonių tyrinėtojas Vytaras Radzevičius itin vertina galimybę pasigaminti ką nors gurmaniško ir neįprasto Kūčių bei Kalėdų stalui. „Švenčių tradicijos keičiasi tiek mūsų šeimoje, tiek ir aplink, tad ir nebestebina šalia tradicinių patiekalų atsirandantys egzotiški skoniai.
2023-12-11

Vytaro Radzevičiaus fermoje – paskutiniai darbai ir pirmoji svarbi vakarienė: „Tai – didžiausias atpildas“

Jau šį sekmadienį TV3 žiūrovai išvys paskutinįjį laidos „Vytaro ferma“ epizodą, o kartu su juo – ir visus likusius žinomo vyro rūpesčius bei džiaugsmus. Kad ši statybų kelionė, kurią ištikimai sekė žiūrovai, buvo be galo įdomi, pripažins ne tik Vytaras Radzevičius, bet ir jo žmona Laisvė. Šeimos laukia pirmoji vakarienė naujame ūkiniame pastate!  Tiesa, net ir besibaigiant darbams, Vytaras neslėps – puoselėti savo sodybą jam norisi ir toliau. „Namas – yra, krosnyje kūrenasi ugnis.
2023-12-03
REKLAMA
Vytaro fermoje pradėta vidaus apdaila: ėmėsi durų dažymo  Vytaro fermoje pradėta vidaus apdaila: ėmėsi durų dažymo

Vytaro fermoje pradėta vidaus apdaila: ėmėsi durų dažymo

TV3 laidoje „Vytaro ferma“ žiūrovai gali stebėti atgimstančią Vytaro Radzevičiaus sodybą, kurioje gyvena vištos, ožiukai, šuo Sidas bei vyksta intensyvūs namo statymo darbai. Šį kartą vyriškis pasidžiaugė, jog statybų darbų lieka vis mažiau ir pagaliau atėjo laikas ilgai lauktai vidaus apdailai. Pradėjo nuo durų Vos tik radęs laisvo laiko, Vytaras griebė kibirėlį „Vivacolor Universal Akva“ dažų, porą „Anza“ teptukų ir ėmėsi medinių durų dažymo.
2023-11-28

Buvusioje Merkinės skalbykloje atidarytas restoranas: Vytaras Radzevičius pasitiko autobusą svečių iš Vilniaus

„Šį pastatą tikrai prikėlėme iš numirusių. Tai, kad šiandien čia šilta, šviesu ir jauku, tik dar sustiprina mūsų viziją apie Merkinės dvarvietę – kultūros, kelionių, gero maisto, lėtų pramogų ir poilsio vietą“, – tokiais žodžiais svečius praėjusį savaitgalį pasitiko vienas iš Merkinės fabriko įkūrėjų, žurnalistas ir keliautojas Vytaras Radzevičius.  Merkinės patriotu ir didžiausiu gerbėju tapusio žurnalisto, keliautojo, gastronomo ir romantiko svajonės tampa realybe.
53 2023-11-28

Vytaro Radzevičiaus sodyboje – 34-ųjų santuokos metinių su žmona minėjimas bei dar viena slapta svajonė

Vytaro Radzevičiaus ūkinio pastato statybos artėja prie pabaigos. Tiesa, kaip pastebės puikus Vytaro bičiulis Martynas Starkus, kiekvieną kartą, kai darbų ūkyje ima mažėti, Vytaras suranda ir dar įvairesnių būdų, praskaidrinti sau kasdienybę… Todėl šį sekmadienį TV3 laidoje „Vytaro ferma“ žiūrovai išvys ne tik galybę paskutiniųjų reikšmingiausių potėpių sodyboje, bet ir dar vieną Vytaro svajonę bei svarbios šeimos šventės akimirkas.
59 2023-11-26
REKLAMA
Vytarui į pagalbą atskubėjusi žmona nustebo: šis darbas – tikra meditacija  Vytarui į pagalbą atskubėjusi žmona nustebo: šis darbas – tikra meditacija

Vytarui į pagalbą atskubėjusi žmona nustebo: šis darbas – tikra meditacija

TV3 žiūrovų pamėgtoje laidoje „Vytaro ferma“ galima pamatyti ne tik ūkiu besirūpinantį Vytarą Radzevičių, bet ir jo žmoną Laisvę Radzevičienę. Šį kartą darbo pora ėmėsi drauge – nusprendė nudažyti ūkiniam pastatui ruošiamas lentas. Išsirinko mėgstamiausią spalvą Vytaras atviras – darbų fermoje daug, tačiau šį kartą reikia imtis lentų, skirtų ūkiniam pastatui, dažymo. „Laisvė iš Vilniaus parveš dažus ir pradėsime“, – džiaugiasi ūkio šeimininkas.
2023-11-21

Vytaro Radzevičiaus fermoje – netikėtas pavojus vištoms: „Realiai siaubo filmas!“

Veiklos Vytaro Radzevičiaus sodyboje niekuomet netrūksta, tačiau jis randa laiko ir malonumams. Jau šio sekmadienio TV3 laidoje „Vytaro ferma“ žiūrovai išvys netikėtą vištų realybės šou, paties šeimininko sukonstruotą originalią skulptūrą ir kitus niekuomet nesibaigiančius nuotykius. Tiesa, gyvenimas sodyboje niekuomet nebūna ramus – žiūrovai išvys ir tai, kokį nusikaltimą iškrėtė V. Radzevičiaus šuo Sidas…  Laidos gerbėjai puikiai žino, kaip žinomas vyras brangina savo vištas.
2023-11-19

Radzevičiaus fermoje – ne tik statybos, bet ir kulinariniai triukai: „Gyvenant Dzūkijoje, neretai nutinka stebuklų“

Nors darbų Vytaro Radzevičiaus ūkyje niekuomet netrūksta, o šį sekmadienį TV3 laidoje „Vytaro ferma“ ateis metas rūpintis ir langais, grindimis bei stogu, šeimininkas randa laiko ir visokiems kitokiems, širdžiai maloniems užsiėmimams – nuo unikalaus stulpo meistravimo iki itin gardžios žuvienės. O ypač tuo norisi užsiimti tada, kai nutinka kažkas netikėto ir keliančio papildomus rūpesčius… „Išgyventi statybas“ – turbūt yra toks posakis.
2023-11-12

Radzevičiaus sodyboje – kardinalūs pokyčiai: „Supratau dalyką, kuris manęs visiškai neįkvepia“

Naujas „Vytaro fermos“ ūkinis namas tampa matomas – išliejus pamatus, plytos virsta sienomis ir stiebiasi vis aukščiau. Vis dėlto ne viskas klojasi taip, kaip tikėjosi Vytaras Radzevičius – teks imtis plano B! Daug darbų laukia ir su visais ūkio gyvūnais, o kur dar kelionė pas kaimyną... Kaip Vytarui seksis visa tai suspėti, pamatysime jau šį sekmadienį per TV3.   Statybos Vytaro fermoje vyks be galo greitai.
2023-11-05

Radzevičiaus sodyboje – svarbūs sprendimai: „Lengviau „iškepti“ pamatus nei su savo moterimis susitarti, kur statyti kokią nors dėžę“

Vytaro Radzevičiaus fermoje – tikra šventė! Ūkinio pastato statybos gerokai pajudėjo į priekį, o kieme atsiradusios milžiniškos transporto priemonės žavi ne tik šeimininką, bet ir jo anūkus. Apie tai, kur statybose gali praversti blynų maišymo patirtis, kaip atrodo svarbi Radzevičių šeimos relikvija ir kas kiekvienam leistų mėgautis neeiliniu būdu iškeptu maistu, žiūrovai sužinos jau šį sekmadienį, TV3 laidoje „Vytaro ferma“. Reikalai Vytaro sodyboje virte virs.
2023-10-29

Vytaro Radzevičiaus dukra Augustė prabilo apie tėtį: atskleidė, už ką visuomet bus dėkinga

Šį sekmadienį savo sodyboje Vytaras Radzevičius sulauks svečių – ne tik dukros Augustės, bet ir dviejų savo anūkų. Kalbėdama apie beprotiškas tėčio idėjas ir kokią reikšmę šiandien jai ir jos šeimai turi sodybą, Augustė net susigraudins, mat nors kartais ir atrodydavo kitaip, iš tiesų Vytaro idėjos visuomet lūkesčius netgi pranokdavo.
2023-10-22
REKLAMA
Vytaro fermoje kyla naujas statinys: papasakojo, kuo išskirtinis  Vytaro fermoje kyla naujas statinys: papasakojo, kuo išskirtinis

Vytaro fermoje kyla naujas statinys: papasakojo, kuo išskirtinis

TV3 laidos „Vytaro ferma“ žiūrovai sekmadieniais turi progą išvysti, kaip savo ūkyje, Dzūkijos miškuose gyvena ir tvarkosi Vytaras Radzevičius. Žinomas vyras su žmona taip pamilo gyvenimą gamtoje, kad nusprendė plėsti savo ūkį. Šį kartą V. Radzevičius prakalbo apie naujos vištidės statybas. Funkcionalus ir naujoviškas statinys V. Radzevičius džiaugiasi, kad naujoji vištidė bus ne tik didesnė, bet ir patogesnė naudoti. „Statybos vyksta visais frontais, kyla ir nauja vištidė.
2023-10-20

Vytaras Radzevičius išpildė seną savo svajonę: didžiausias rūpestis – kaip į tai reaguos žmona

Vis labiau savo ūkį plečiantis Vytaras Radzevičius įsitikinęs – nėra tokio miestiečio, kuris negalėtų būti ūkininku. Juk darbai kaime veja vienas kitą, ir neretai pati sodyba padiktuoja, ką čia dar nuveikus. Ir nors veiklos čia tikrai netrūksta, TV3 laidos „Vytaro ferma“ vedėjas šį sekmadienį nepraleido progos žiūrovų nudžiuginti tiek naujais savo eksperimentais, tiek dar didesnį džiugesį keliančiais pirkiniais.
2023-10-08

Vytaro nuotykiai tęsiasi: fermoje atsirado naujas gyventojas

Vytaro Radzevičiaus sodyboje darbai virte verda. Ir nors ne viskas lengvai įveikiama, gamta randa, kaip apdovanoti – fermoje atsiras naujas gyventojas! Tačiau labiausiai šio sekmadienio TV3 laidos „Vytaro ferma“ žiūrovus nustebins neįprastas kulinaro eksperimentas – kaip be jokios ugnies išsikepti nuostabiausią kepsnį? „Gyvenimas kaime – nuolatiniai, niekada nesustojantys nuotykiai, jei nuotykiais galima vadinti visokius darbus, kuriuos reikia atlikti.
2023-10-01

Vytaro Radzevičiaus sodyboje – ypatingas radinys

Žinomas keliautojas bei gastronomas Vytaras Radzevičius geriausiai jaučiasi savo sodyboje prie Merkinės. Ir nors čia jis užgyveno jau nemažai turto, kai ko visgi trūksta.
85 2023-09-24

Iš savo ūkio svajojantis pragyventi Vytaras Radzevičius: „Esu romantikas“

Miestietis, kuris pamilo kaimą – būtent tokius žodžius praėjusį sezoną kartojo Martynas Starkus, kvietęs žiūrovus stebėti savo sodybos statybas. Tačiau ne visi žino, kad tokia meile gamtai jį užkrėtė geras jo bičiulis Vytaras Radzevičius, kadaise sprendimą pirkti sodybą netoli Merkinės su žmona priėmęs per mažiau nei 10 minučių. Meilė, panašu, buvo abipusė – Vytaras ne tik namus mieste iškeitė į sodybą, bet, užsikrėtęs Martyno statybų pavyzdžiu, ir pats panoro atsinaujinti.
2023-09-17

Vytaras Radzevičius verčia naują puslapį: „Galbūt būsiu geras mokytojas“

Statybos iš tiesų sujaukia ne tik aplinką, bet ir gyvenimą – būtent tuo įsitikinęs keliautojas bei gastronomas Vytaras Radzevičius, kuriam, be abejonės, pritartų ir pernai TV3 žiūrovus savo patirtį sodyboje kvietęs sekti geras jo bičiulis Martynas Starkus. Tačiau per statybas išmokstamos pamokos, o galiausiai – ir rezultatas, tikrai atperka viską.
2023-09-14

Senovės dienos į Merkinę traukė minias istorijos gerbėjų

„Susitiksime kitais metais“, – taip vienas su kitu praėjusį savaitgalį atsisveikino istorijos festivalio „Samanos“ dalyviai, svečiai ir organizatoriai. Tarpukariu – 1935 metais – Merkinėje pradėtos rengti senovės dienos atgaivintos praėjusiais metais.  Senovės dienų Merkinėje entuziastas, „Merkinės fabriko“ įkūrėjas, keliautojas ir kulinaras Vytaras Radzevičius taip pat tikisi, kad tarpukario tradicija bus išsaugota ir kitąmet.
76 2023-08-21

Iš tarpukario atkeliavusios senovės dienos Merkinėje: paskaitos, virtuali realybė pilyje ir roko koncertas

Pirmasis istorijos festivalis Lietuvoje buvo surengtas Merkinėje 1935 metais. Šis renginys pritraukė tūkstančius žmonių iš visos šalies. „Pernai mes šventę atgaivinome, šiemet tęsiame tradiciją ir, labai tikiuosi, tęsime ją ateityje“, – sako Senovės dienų Merkinėje entuziastas, „Merkinės fabriko“ įkūrėjas, keliautojas ir kulinaras Vytaras Radzevičius.  Antrosios Senovės dienos, kurioms organizatoriai davė „Samanų“ pavadinimą, šiais metais vyks rugpjūčio 19-20 dienomis.
2023-08-11

Roberto Kalinkino deserto receptas taps smaližių svajone: paruošite net ant grilio

Paskutinė šio penktadienio TV3 laida „Lidl grilio talentai“ taps tikra dovana visiems smaližiams. Laukia ne tik drąsūs bandymai ant grilio pagaminti daugelio mėgstamą desertą „Pavlovą“, bet ir ypatingo apversto kriaušių pyrago receptas.
2023-06-30

Joninių išvakarėms – netikėto skonio kiaulienos kepsnys pagal Justiną Lapatinską: nustebinsite draugus

Jau šį penktadienį, Joninių išvakarėse, TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ žiūrovų laukia odė kiaulienai! Du laidos herojai nustebins skirtingais, tačiau be galo gardžiais patiekalais – saldžiu kiaulienos sprandinės kepsniu ir nuo kaulo krentančiais kiaulienos šonkauliais. Tačiau kuris iš jų pavergs laidos vedėjo Vytaro Radzevičiaus širdį? Pastarasis dar laidos pradžioje ir pats pasidalins keliais naudingais patarimais, kaip paruošti kiaulieną.
2023-06-23

Kaukazietiškų šaknų turintis Dzeranovas atskleidė burnoje tirpstančių šašlykų paslaptį: receptą paveldėjo iš tėvo

Šį penktadienį švenčiama nacionalinė grilio diena, todėl TV3 laida „Lidl grilio talentai“ gaminti kvies ir mažus, ir didelius. O kadangi šio vakaro tema – šeima, dalyviams teks pagaminti ir tokius patiekalus, kurie tiktų patiems didžiausiems gurmanams, ir patiems reikliausiems valgytojams – vaikams. Kuriai šeimai su šia užduotimi pavyks susidoroti geriau? Kuris patiekalas labiau patiks laidos vedėjui Vytarui Radzevičiui? Šįkart laidoje susitiks dvi šeimos.
2023-06-02

Vytaras Radzevičius liko nustebęs Živilės Vaškytės kulinariniais sugebėjimais: „Negaliu tuo patikėti!“

Smidrų sezonas prasidėjo! Tai daržovė, kuri vis dažniau puikuojasi ir lietuvių lėkštėse – tiek žalia, tiek ir kepta ar su įvairiais pagardais. Kad patiekalai su smidrais gali stipriai nustebinti, įrodys ir šio penktadienio TV3 laida „Lidl grilio talentai“. Čia laukia ne tik pirmoji moteriška dvikova, bet net ir laidos vedėją Vytarą Radzevičių nustebinsiantys skoniai! Nors lietuviai šią daržovę pamėgo neseniai, kaip teigs laidos vedėjas V. Radzevičius, ji buvo randama jau senovės romėnų laikais.
2023-05-26

Bartuševičius atskleidė skaniausio sumuštinio receptą: „Jis bet kada galėtų tapti degalinių hitu“

Naudodami grilį, šiandien žmonės ruošia pačius įvairiausius patiekalus, tačiau populiariausia vis dar lieka mėsa. Šio penktadienio TV3 laida „Lidl grilio talentai“ įrodys, jog nepelnytai pamirštame žuvį, o du grilinimo ekspertai pasidalins receptais, kurie jūsų grilio vakarėlyje taps nepakeičiamais.
2023-05-12

Radzevičius iki šiol prisimena pirmąkart ragautos picos skonį: Vilniuje dėl jos nusidriekdavo pusės kilometro eilės

Tikriausiai būtų sunku rasti žmogų, kuris nemėgtų picos. O kaip sako TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ vedėjas Vytaras Radzevičius, šis patiekalas savo populiarumu visame pasaulyje matyt prilygtų tokiems produktams, kaip kiaušiniai ar svogūnai. O svarbiausia, kad picą galima kepti visur – net ir ant grilio! Būtent tą įrodys ir šio penktadienio laidos dalyviai, pasiruošę nustebinti ne tik jų picas vertinsiantį kulinarą, bet ir visus žiūrovus.
2023-05-05

Iglė prabilo apie savo mitybą: atskleidė receptą, kuris taps kiekvieno vegetaro svajone

Grilis jau seniai nebėra skirtas vien tik mėsos patiekalams – būtent tą įrodys ir šio penktadienio TV3 laidos „Lidl grilio talentai“ dalyviai. Nuo sūrių patiekalų iki pačių saldžiausių – šiandien tikrą skonių šventę čirškindami mėgstamiausius produktus sugeba susikurti ir vegetarai. O šįkart jie ypatingai nustebins ir laidos vedėją. Vegetariška šventė šįkart įvyks Vytaro Radzevičiaus numylėtoje Merkinėje, garsia ne tik savo istorija, bet ir kraštovaizdžiu, upėmis bei gastronomija.
2023-04-21

Kokybiškam maistui neabejingos garsenybės stojo į kovą: vienam teko dalyvauti eksperimente, kitam – prisiminti keliones

Jau šį šeštadienį TV3 laidoje „galvOK“ susitiks du geram maistui neabejingi ir gastronomines keliones dievinantys žinomi vyrai. Pirmasis – aštrias ir skanias kovas pamėgęs laidos „Lidl grilio talentai“ vedėjas Vytaras Radzevičius, o antrasis – vasarą eteryje pasirodysiančios atsinaujinusios laidos „Maisto kelias“ vedėjas Darius Petkevičius.
2023-04-15

Renata Šakalytė-Jakovleva atskleidė tobulų kebabų receptą: skonis nepalieka abejingų

Nors gamta dar nesužaliavo, pirmoji šio sezono TV3 laida „Lidl grilio talentai“ padvelks tikru pavasariu. Užkūrus grilius istorinėje Lietuvos vietoje – netoli Verkių rūmų – laidos vedėjas Vytaras Radzevičius ir du pergalės link pasiruošę eiti dalyviai sužavės tautiečius savo puikiais patiekalais ir dar neragautais skoniais. Šio penktadienio užduotis – paruošti pačius gardžiausius vištienos patiekalus.
2023-04-14

Gardžiausias pavasario projektas „Lidl grilio talentai“ grįžta: pildykite anketą ir tapkite dalyviu

Praėjusiais metais tikru vasaros hitu tapęs bene gardžiausias TV3 projektas „Lidl grilio talentai“ grįžta! Gražiausios Lietuvos vietos, šviežias ir tik kokybiškas maistas bei galimybė visai šaliai parodyti savo grilio šedevrą ir pelnyti vertingus prizus – nepraleiskite progos tapti skaniausio pavasario projekto dalyviu. Kaip ir pernai, taip ir šiemet projektas visus grilio mėgėjus kvies išbandyti savo jėgas intriguojančioje kovoje.
2023-03-13
REKLAMA
Tuno tartaras  Tuno tartaras

Laisvės skonis – patiekalai, apie kuriuos prieš 33 metus net nesvajojome. Tuno tartaro receptas pagal V. Radzevičių

Gimtadieniai, Velykos ar kitos šventes prieš daugiau nei tris dešimtmečius neabejotinai atrodydavo kitaip nei dabar. Tėvai dar tikrai prisimena, kad kai kurie patiekalai buvo ruošiami tik per šventes, o išskirtiniai, sunkiai gauti produktai – saugomi svečiams. Su iškovota laisve atsivėrė ne tik sienos, bet ir galimybė ragauti visą pasaulį.
2023-03-07

Vytaras Radzevičius kviečia išbandyti Azijos skonį: išbandykite namuose

Apie Azijos virtuvę kalbėti ir lengva, ir sunku, nes šis regionas yra milžiniškas. Jo kultūrų, tradicijų bei skonių gausa tikriausiai lenkia tiek Europą, tiek Ameriką. Vis dėlto, jeigu reikėtų išskirti kelis įtaką pastaraisiais metais Lietuvos gyventojų skonio formavimuisi dariusius regionus, tai būtų Japonija, Indija, Kinija ir Tailandas.
2023-01-16

Trys Vytaro Radzevičiaus austrių receptai, padėsiantys pasiruošti Naujųjų metų vakarėliui   

Tarpušventis – puikus metas planuoti Naujųjų metų vakarėlį. Pasiruošti reikia ne tik kostiumą, tačiau ir maistą, kuris galėtų pradžiuginti svečius. Tam puikiai tiks įvairių jūros gėrybių užkandžiai, o vienas geriausių variantų – austrės, kurių paruošimas nereikalaus daug jūsų laiko. „Lidl“ ambasadorius Vytaras Radzevičius sako, jog austrės – itin gardus užkandis, kurio skonį ant Naujųjų metų stalo įvertins kiekvienas.
2022-12-29
Į viršų