vladislavas kondratovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vladislavas kondratovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vladislavas kondratovičius“.

Vyriausybė nusprendė: steigs ketvirtas susisiekimo ir kultūros viceministrų pareigybes

Vyriausybė trečiadienį posėdyje pritarė ketvirtų Susisiekimo ir Kultūros ministerijų viceministrų pareigybių įsteigimui. Pasak kultūros ministro Mindaugo Kvietkausko, ketvirto viceministro reikia tam, kad iki kadencijos pabaigos būtų įgyvendintos Vyriausybės programos nuostatos.
Aktualijos 2020-02-26

Vyriausybėje – siūlymas steigti ketvirto susisiekimo viceministro postą

Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus komandą netrukus turėtų papildyti ketvirtas viceministras. Vyriausybė trečiadienį svarstys ministerijos siūlymą įsteigti dar vieno viceministro pareigybę.
Aktualijos 2020-02-19

Siūlo žymėti „trikojų“ buvimo vietas, policija – prieš

Susisiekimo viceministras Vladislavas Kondratovičius teigia skeptiškai vertinantis Seimo nario Dainiaus Gaižausko siūlymus žymėti vietas, kuriose greitis matuojamas lazeriniais mobiliaisiais matuokliais. „Iš eismo pusės saugos, manau, tai neturi įtakos, tai klausimas, kam reikalingas tas ženklas – kad šioje vietoje pristabdyti, o toliau važiuoti su didesniu greičiu? Tai, manau, netinka tada“, – trečiadienį žurnalistams sakė V. Kondratovičius. „Ar mes palaikom? Manau, kad ne.

Kritikuoja net ministerija: savivaldybės nepasiruošė žalių rodyklių nuėmimui

Susisiekimo viceministras Vladislavas Kondratovičius kritikuoja savivaldybes, kad šios tinkamai nepasiruošė dešiniojo posūkio rodyklių nuėmimui, bei sako, jog ministerija stebės eismo situaciją didžiuosiuose miestuose. „Visų pirma, nutarimas (nuimti rodykles) yra 2014-ųjų metų ir mes šiandien turime dar nepasiruošusias savivaldybes. Tai yra viena problema. Antra, savivaldybėms reikia galvoti, kaip jie gali spręsti problemas.

Ministrų dalybos: netrukus paaiškės visi kandidatai

Premjeras Saulius Skvernelis pranešė, kad ketvirtadienį prezidentui Gitanui Nausėdai pateiks naujas kandidatūras į susisiekimo, vidaus reikalų ir žemės ūkio ministrus. „Rytoj“, – žurnalistams trečiadienį sakė ministras pirmininkas, paklaustas, kada pateiks kandidatūras. S. Skvernelis šią savaitę laimėjo pasitikėjimo balsavimą Seime ir derina su prezidentu atnaujintos Vyriausybės sudėtį.
Aktualijos 2019-07-24

Susisiekimo viceministru tapo A.Žvaliauskas

Susisiekimo viceministru nuo trečiadienio pradėjo dirbti iš susisiekimo ministro po skandalo atsistatydinęs Algis Žvaliauskas. Ministerija pranešė, kad jis pakeitė Lietuvos lenkų rinkimų akcijos deleguotą Vladislavą Kondratovičių. Iš susisiekimo ministro pareigų A.Žvaliauskas atsistatydino 1998 metų lapkritį, kai Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nusprendė, jog jis pažeidė viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą.

Politikai įtaria, kad kelių VAE kroviniams vežti kainos nepagrįstai išaugo iki 900 mln. litų

 Buvęs susisiekimo ministras Eligijus Masiulis įtaria, kad šalies kelių, kuriais iš Klaipėdos į Visaginą būtų galima gabenti naujos atominės elektrinės (AE) statybai reikalingus specifinius krovinius, rekonstrukcijos kaina yra beveik tris kartus pakelta. Tuo tarpu susisiekimo viceministras Vladislavas Kondratovičius teigia, kad suma padidėjo dėl objektyvių priežasčių, be to, kol nebus parengtas techninis projektas – tikroji suma nebus aiški.

Ralio meistras S. Girdauskas tapo susisiekimo viceministru

Šiandien, vasario 4-ąją, susisiekimo viceministru pradėjo dirbti buvęs Seimo narys ir daugkartinis Lietuvos ralio čempionas Saulius Girdauskas. 42-ejų S. Girdauskas studijavo Kauno technologijos universitete (1989–1992), vėliau mokslus tęsė Vilniaus Gedimino technikos universitete (2001–2004), kur apsigynė transporto mašinų ir įrenginių inžinieriaus diplomą.
2013-02-05

Susisiekimo ministerija neigia techninės apžiūros kainų augimą

Reaguodama į žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją Susisiekimo ministerija praneša, kad šiuo metu neketina keisti automobilių techninės apžiūros kainų, nors nuo š. m. kovo 1 d. įsigalioja nauji Techniniai motorinių transporto priemonių ir jų priekabų reikalavimai.
2013-01-29

Keičiasi techninių motorinių transporto priemonių ir jų priekabų reikalavimai

Valstybinė kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos patvirtino naujus techninių motorinių transporto priemonių ir jų priekabų reikalavimus. Naujieji reikalavimai įsigalios kovo 1 dieną ir bus taikomi atliekant motorinių transporto priemonių bei jų priekabų privalomąją techninę apžiūrą.
2013-01-23
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų