vladimiras vinokurovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vladimiras vinokurovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vladimiras vinokurovas“.

Kolegos priekaištų Vinokurovui dėl darbo privačioje įmonėje neturi

Vidaus vandens kelių direkcijos (VVKD) generalinio direktoriaus Vladimiro Vinokurovo darbas privačioje įmonėje yra tinkamai deklaruotas ir jokių veiksmų dėl to nebus imtasi, teigia direkcijos valdybos pirmininkas Evaldas Tamelis. Anot jo, klausimas trečiadienį aptartas Susisiekimo ministerijoje, svarstant direkcijos praėjusių metų veiklą.
2023-05-03

Skuodis susitiks su valdyba dėl Vinokurovo darbo kitose įmonėse

Paaiškėjus, kad Vidaus vandens kelių direkcijos (VVKD) generalinis direktorius Vladimiras Vinokurovas vadovauja arba dirba privačiose įmonėse, susisiekimo ministras Marius Skuodis trečiadienį susitinka aptarti situacijos su juo ir valstybės valdomos įmonės valdyba, BNS trečiadienį patvirtino ministerija.
2023-05-03

Vandens kelių direkcijos vadovas Vinokurovas dirba ir privačiose įmonėse

Vidaus vandens kelių direkcijos (VVKD) generalinis direktorius Vladimiras Vinokurovas  vadovauja ir privačiai įmonei, o dar vienoje įmonėje yra vyriausiasis finansininkas, antradienį skelbia LRT naujienų portalas.
2023-05-02

Lietuvoje žmonės drąsiau perka laivus, kainos kyla nuo 15 tūkst. eurų: sezonas jau prasidėjo

Lietuvoje ne tik sparčiai gausėja žmonių, turinčių įvairiausių laivų, bet ir ilgėja vidaus vandens keliai, o dėl naujų technologijų juose drąsiau plaukti gali ir pradedantieji plaukiotojai. Tokiomis džiugiomis naujienomis prasideda šių metų laivybos sezonas Lietuvoje. Norintiems plaukioti dėl taikomo kuro akcizo teks labiau patuštinti kišenes, brangs ir bilietai keleiviams.

Skambinas pirmąkart viešumoje pasirodė su nauja mylimąja ir jų dukrele

Visai neseniai Kaune atidaryta nauja, unikali sporto erdvė – Lietuvos motorlaivių akademija. Joje jau pradėjo treniruotis mažieji vandens sporto entuziastai, rašoma pranešime spaudai. Pirmieji vandens pramogas išmėginti pakviesti svečiai, tarp kurių buvo ir ne vienas žinomas pramogų pasaulio atstovas. Renginyje pasirodė ir Saulius Skambinas. Tiesa, jis čia atkeliavo ne vienas – kompaniją jam palaikė mylimoji Živilė ir jų dukrelė.
2020-08-20

Į Nemuno vandenis sugrįžta legendinė „Raketa“ – bilietas paplonins piniginę

Istorinė „Raketa“ vėl sugrįžta į Nemuno vandenis. Laivas ketvirtadienį jau nuleistas į upę Kaune, dabar jo laukia patikra ir išbandymas. Žadama, kad keleiviai juo Nemuno vandenis skros jau birželio pradžioje, o kelionė į Nidą truks apie tris su puse valandos. Bilietas iki Joninių kainuos 29 eurus, vėliau kaina šoktels. Ant vandens nuleistas kateris kol kas plaukti jis negali, mat laukia rimta patikra. Pirmieji reisai į Nidą numatyti birželio pradžioje.
Aktualijos 2019-05-23

Istorinis įvykis – Kaune prisišvartavo pirmoji krovininė barža

Nemuno upėje atgimsta krovininė upinė laivyba. Šiandien tarptautiniame Marvelės uoste prisišvartavo pirmoji nepriklausomoje Lietuvoje krovininė barža. Šimtus tonų sveriantį krovinį ji atplukdė tiesiai iš Klaipėdos jūrų uosto. Nors pirmoje kelionėje pasitaikė šiokių tokių nesklandumų, žadama, kad ateityje tokią laivybą gali pristabdyti nebent itin ilga sausra, galinti stipriai nusekinti Nemuną.

Perspėjimas darbuotojams – vien optimizmo darbo rinkoje neužtenka

Personalo valdymo specialistai pastebi, kad vis didesnę dalį rinkos užima nauja darbo jėgos karta Y. Nors dar neseniai „ygrekai” buvo vasaros praktikantai, studentai arba tik pirmuosius karjeros žingsnius žengiantys darbuotojai, tačiau šiandien jie keičia įmonės ir darbuotojo santykį. Y karta apibūdinama kaip turinti aukštus standartus, siekianti nuolatos tobulėti, norinti pripažinimo ir įdomių užduočių. Šalia visų savirealizacijos aspektų labai svarbią dalį užima ir pinigai.
2016-04-29

Ar kada nors susimąstėte, kiek laiko praleidžiate parduotuvėse?

 D.Britanijoje atlikti tyrimai rodo, kad per metus vidutiniškai 18 dienų žmonės praleidžia parduotuvėse. Per visą gyvenimą taip susidaro net aštuoneri metai. Ir beveik pusė ten praleidžiamo laiko skiriama ne maloniam rinkimosi procesui, bet priešingai – laiką suryja stovėjimas eilėse prie kasų ar matavimosi kabinų, ieškojimas daikto ar prekės, kurios tuo metu parduotuvėje tiesiog nėra, arba laukimas, kol konsultantas jums atneš reikiamo dydžio ar spalvos prekę.
2016-01-25

Kaunas – tik tarpinė stotelė svetur traukiantiems darbuotojams?

Nors, remiantis statistika, didieji šalies miestai pritraukia panašų darbuotojų skaičių, iš Kauno rinkos darbuotojai linkę emigruoti, o Vilniuje – pasilikti. Tokiu būdu Kaunas tampa tarpine stotele emigracijai į didžiuosius Europos miestus ir ypač – Vokietiją. Kokios to priežastys? Pernai metais Kaune buvo pasiektas didžiausias nedarbo per pastaruosius trejus metus rodiklis: gegužės mėnesį registruoto nedarbo rodiklis Kauno teritorinės darbo biržos aptarnaujamoje teritorijoje siekė 8,2 proc.
2015-12-04
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų