vladimiras micovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vladimiras micovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vladimiras micovas“.

Luko Lekavičiaus „Panathinaikos“ įteikė dovaną „Žalgiriui“

Nors Lukas Lekavičius ketvirtadienį Izraelyje neblizgėjo, jo atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ įteikė dovaną Kauno „Žalgiriui“ – 76:75 (18:20, 17:21, 21:17, 20:17) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus. Toks rezultatas žalgiriečiams atvėrė kelią į atkrintamąsias varžybas.
2018-03-23

Dviejų lietuvių „Armani“ Eurolygoje neturėjo jokių šansų

Eurolygoje pralaimėjimą patyrė Milano „AX Armani Exchange Olimpia“. Ji antradienį savo aikštėje 77:88 (17:25, 19:24, 18:19, 23:20) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams. Svečiai 1-ąją minutę atsiliko 0:2, bet spurtavo 12:0 (12:2). „Real“ pirmavo visą likusį rungtynių laiką. 35-ąją minutę Madrido komandos persvara siekė 21 tašką – 81:60. „Real“ dvitaškius metė 54 (23/43), tritaškius – 59 (13/22) procentų taiklumu. Madrido krepšininkai metė tris baudas.
2018-03-13

„Lietuviškoji“ Milano komanda pralaimėjo trileryje Italijoje

Atkaklios Eurolygos rungtynės vyko Milane. Du lietuvius turinti šeimininkų „AX Armani“ penktadienį 88:91 (15:29, 25:16, 20:16, 28:30) neatsilaikė prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus. Svečiai pirmavo visą mačą. Didžiausia persvara – 37:20. Tokie skaičiai švieslentėje degė 15-ąją minutę. <br> Priešpaskutinę „AX Armani“ sugebėjo išlyginti rezultatą (83:83), bet mačo pabaigą geriau sužaidė svečiai.
2017-12-30

„Lietuviškoje“ Eurolygos dvikovoje geriausiai sekėsi Artūrui Gudaičiui

Artūras Gudaitis buvo rezutatyviausias ir naudingiausias iš trijų ant Atėnų OAKA parketo bėgiojusių lietuvių. Vis dėlto, pergale džiaugėsi Lukas Lekavičius ir jo atstovaujama „Panathinaikos“, 80:72 (14:23, 25:18, 25:16, 16:15) įveikusi Milano „AX Armani“. Nors pirmąsias minutes geriau žaidė šeimininkai, iniciatyvą bemat perėmė „AX Armani“. Ji 15-ąją minutę pirmavo 37:24. „Panathinaikos“ antrojo kėlinio pabaigoje atkuto, o po pertraukos šansų varžovams nebepaliko.
2017-12-15

Eurolygoje – „lietuviškos“ Milano komandos pralaimėjimas

Du Lietuvos rinktinės krepšininkai – Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis – nepadėjo klubui laimėti Stambule. Milano „AX Armani“ ketvirtadienį 68:73 (16:23, 14:10, 20:19, 18:21) nusileido „Anadolu Efes“. Šeimininkai dominavo pustrečio kėlinio.
2017-12-01

Eurolyga: rezultatyvias „lietuviškas“ rungtynes laimėjo Jono Mačiulio komanda

Antradienį Eurolygoje ginklus surėmė dvi „lietuviškos“ komandos. Rezultatyviame krepšinio mače pergalę šventė namie žaidęs Madrido „Real“, 100:90 (30:28, 24:26, 27:20, 19:16) nugalėjęs Milano „AX Armani“. Atkakli ir permaininga kova vyko pirmojoje rungtynių dalyje. Antrojoje iniciatyva priklausė šeimininkams.
2017-10-25

Lietuviai Eurolygoje: rezultatyviausias buvo Lukas Lekavičius

Ketvirtadienį ant Eurolygos parketo žengė keturi Lietuvos krepšininkai. Geriausiai sekėsi Lukui Lekavičiui, kuris buvo rezultatyviausias, o jo komanda laimėjo. L. Lekavičiaus Atėnų „Panathinaikos“ savo aikštėje 93:83 (22:15, 21:20, 26:21, 24:27) įveikė Bambergo „Brose“. Šeimininkai pirmavo visų rungtynių metu. Didžiausia „Panathinaikos“ persvara buvo 24-ąją minutę. Tada komandas skyrė 18 taškų (57:39). Abi ekipos pataikė po devynis tolimus metimus.
2017-10-20

Eurolyga: kas pateks į ketvirtfinalį, bet neprasibraus į finalo ketvertą?

Ketvirtadienį į kelionę pajudėjo pajudėjo Eurolygos naujojo sezono traukinys. Penktadienį į kovą stos Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Jų varžovė – Belgrado „Crvena Zvezda“. Portalas tv3.lt pristato visas elitinio žemyno turnyro komandas ir prognozuoja jų vietas. Praeitą kartą supažindinau su klubais, kurie, mano manymu, liks 9-12 pozicijose. Dabar – apie tas ekipas, kurios, kaip prognozuoju, užims 5-8 vietas.
2017-10-12

„Lietuviški“ klubai Eurolygos sezoną pradėjo skirtingai

Eurolygos sezoną atidarė dvejos „lietuviškų“ krepšinio komandų rungtynės. Mačų baigtis buvo skirtinga – Jono Mačiulio Madrido „Real“ laimėjo, o Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio Milano „AX Armani“ patyrė nesėkmę.
2017-10-12

Eurolygoje – „Fenerbahce“, „Galatasaray“ ir „Panathinaikos“ pergalės

Ketvirtadienį Eurolygoje pergales iškovojo du Stambulo klubai – „Fenerbahce“ ir „Galatasaray“. Laimėjimu savo kraitį taip pat papildė Atėnų „Panathinaikos“. „Fenerbahce“ (Turkija) po amerikietiškų kalnelių ir pratęsimo Stambule 68:65 (11:15, 19:16, 14:15, 14:12, 10:7) palaužė „Barcelona“ (Ispanija). Ispanai rungtynes pradėjo 6:0 (3 minutė). Vėliau pirmaujanti komanda keitėsi itin dažnai. Rezultatas kelis kartus buvo ir lygus.