vištartaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vištartaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vištartaitė“.

Irkluotoja Karalienė prisiminė intriguojantį faktą: patikėti negalėjo net komandos draugė

„Dirbame, dirbame, dirbame, laukiame varžybų“, – kukliai, bet atvirai sako Europos irklavimo čempionate sidabrą iškovojusios Dovilė Rimkutė ir Donata Karalienė. Blede (Slovėnija) vykusiose pirmenybių finale Lietuvos porinė dvivietė nusileido tik Rumunijos irkluotojoms. Iškart po sidabrinio finišo sportininkės teigė norinčios išsaugoti komandą ir išbandyti savo jėgas pasaulio čempionate, kur bus dalijami olimpiniai kelialapiai į Paryžių.
2023-06-12

Irklavimo princesė Donata Vištartaitė taps Karaliene

Šeštadienį Trakuose žiedus su savo išrinktuoju Jonu Karaliumi sumainys Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių prizininkė Donata Vištartaitė. 2016-uosius Donata Vištartaitė gali nedvejodama vadinti svajonių išsipildymo metais. Ne tik sportiniame, bet ir asmeniniame gyvenime. Rugpjūčio 11 d. iš Šalalės kilusi irkluotoja kartu su Milda Valčiukaite iškovojo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bronzos medalį.
2016-09-02

Rio de Žaneiras: išbandymai ir vandenyje, ir krepšinio aikštėje

Antradienį Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse kovą tęs Lietuvos irkluotojai, buriuotojai, įveikti atrankos barjerą mėgins plaukikai, o krepšininkų kaukia akistata su Nigerija. Irklavimas. Jauniausiam Lietuvos olimpinės delegacijos nariui Armandui Kelmeliui antradienį vėl teks keltis tuoj po penktos ryto – jis pirmas iš mūsų šalies irkluotojų pradės kovą olimpinėje lagūnoje. 8.40 val. Rio de Žaneiro laiku (14.40 val.
2016-08-09

Lietuvos irklavimo žvaigždės olimpiadoje: mūsų vaikinai turi suprasti...

„Svarbiausia iš Rio de Žaneiro olimpiados grįžti be nusivylimo“, - lūkesčius apie svarbiausią ketverių metų sporto fiestą Brazilijoje brėžė pasaulyje Lietuvos vardą savo pergalėmis jau spėjusios išgarsinti irkluotojos Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė. 27 metų Donata Vištartaitei tai bus jau antrosios olimpinės žaidynės karjeroje. Vienvietėje jėgas sportininkė išmėgino prieš ketverius metus Londone, kur bendroje įskaitoje tarp 28 dalyvių užėmė aštuntąją vietą.
2016-08-02

Mildos Valčiukaitės ir Donatos Vištartaitės duetas pateko į Europos irklavimo čempionato pusfinalį

Lenkijoje prasidėjo 9-asis po atkūrimo Europos irklavimo čempionatas. Sėkmingai pirmą dieną atrankos varžybose startavo ir tiesiai į pusfinalį pateko praėjusių metų Senojo žemyno vicečempionės Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė. Lietuvės moterų porinių valčių antrajame atrankos plaukime 2000 m įveikė per 6 minutes 51,34 sekundės ir net 7,85 sekundės aplenkė antroje vietoje likusias ukrainietes Alioną Buriak bei Anastasiją Koženkovą.
2015-05-29

Irkluotoja Donata Vištartaitė: bėgsime už tuos, kurie negali

6 žemynai, 35 šalys ir tūkstančiai bėgikų – profesionalių ar mėgėjų – vienu metu bėgančių dėl vieno tikslo. Antrasis labdaringas pasaulinis bėgimas „Wings For Life World Run“ – jau gegužės 3-ąją. Prie prasmingos iniciatyvos šiemet prisijungia ir Lietuvos „Red Bull“ atletai – motoakrobatas Arūnas Gibieža bei irkluotojos Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė.
2015-04-29

Lietuvos metų sportininkas Jevgenijus Šuklinas: dar viena svajonė išsipildė – liko tik olimpinis auksas

Lietuvos sporto apdovanojimuose pagrindinius prizus susižėrė ir tuo itin didelių ovacijų Vilniaus kongreso rūmuose pirmadienį sulaukė pajėgiausi mūsų šalies irkluotojai. Metų sportininku tapo kanojininkas Jevgenijus Šuklinas, vyrų metų komanda, aplenkusia net Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę, paskelbti irkluotojai Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas, o moterų metų komanda išrinktos irkluotojų dvivietė Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė.
2015-01-19

„WorldRowing“: neprognozuojama rungtis – moterų porinė dvivietė

Pasaulinės irklavimo federacijos tinklapis worldrowing.com apžvelgia 2014 metų rezultatus. Šįkart svetainės akiratyje atsidūrė moterų porinio irklo dviviečių (W4x) rungties dalyvės. Tarp pasaulinio rungties elito yra ir lietuvės Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė. Pastaraisiais metais šioje rungtyje buvo daug įdomių rezultatų, tad atspėti, kas laimės vienas ar kitas varžybas tapo labai sunku.
2014-12-01

Iš pasaulio irklavimo čempionato sugrįžę irkluotojai šypsojosi

Pirmadienį į Lietuvą iš pasaulio irklavimo čempionato sugrįžo Lietuvos rinktinė. Nors Amsterdame medalių iškovoti nepavyko, irkluotojai šypsojosi ir tikėjosi, kad kiti startai bus sėkmingesni, o klaidos iki olimpinių žaidynių – ištaisytos. Sekmadienį Amsterdame finišavo pasaulio irklavimo čempionatas, kuris Lietuvos irkluotojams medalių neatnešė. Visos trys finaluose startavusios įgulos liko per žingsnį nuo medalių ir užėmė ketvirtąsias vietas.
2014-09-01

Irkluotojos D. Vištartaitė ir M. Valčiukaitė gins planetos čempionių titulus

Sėkmingai Olandijoje vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate startavo ir į finalą taip pat pateko Lietuvos moterų porinės dvivietės įgula - čempionių titulus ginančios Donata Vištartaitė bei Milda Valčiukaitė. Lietuvos duetas pirmajame pusfinalio plaukime 2000 m įveikė per 6 minutes 40,34 sekundės ir, nusileidusios tik australėms Olympiai Aldersey bei Sally Kehoe (6:37,31), finišavo antras.