vilnietis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilnietis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilnietis“.

Vilnietis Mantvydas buvo miręs: tai, ką jis pasakoja, sukrečia

Vilnietis Mantvydas dabar turi du gimtadienius, mat prieš keletą metų jam sustojo širdis tiesiog laisvalaikiu žaidžiant krepšinį. Tik dėl neabejingų žmonių jis buvo atgaivintas ir dabar gali džiaugtis gyvenimu.
2023-09-25

Internete masiškai plinta vilniečio prašymas: visi dalijasi žaibiškai

Socialinio tinklo „Facebook“ įvairiose grupėse paplito vilniečio neregio jautrus prašymas. Vokiečių filologijos studijas Vilniaus universitete baigęs Aurimas Papečkys šiuo metu turi vieną tikslą. Vyras prašo neabejingų žmonių prisidėti prie galimybės gauti jam šunį vedlį. „Man reikia visų jūsų palaikymo. Lietuvoje yra daug žmonių, kurie augina savo keturkojus draugus – šunis.
2023-09-18

Paviešino siaubingą vaizdo įrašą iš krepšinio varžybų: vyrui sustojo širdis

Vilniečiui Mantvydui per krepšinio varžybas staiga sustojo širdis. Vyras nepamena, kaip tiksliai jautėsi prieš pat suklupdamas, bet kartu buvę bičiuliai jam sakė, esą jaunas vyras pasiskundė kojos skausmu ir sukniubo. Mantvydas dabar turi antrąjį gimtadienį, kurį gali minėti tą pačią dieną, kai jį ištiko netikėta nelaimė: žaidžiant krepšinį sporto salėje tiesiog sustojo širdis.
2023-09-12

Skaudi žinia: žmonos ieškotas dingęs vilnietis rastas negyvas

Vasario 28 dieną socialiniuose tinkluose nuskambėjo pagalbos šauksmas – į namus negrįžo vilnietės vyras P. M. Paskutinį kartą jis buvo matytas kovo 1 dieną, Vilniaus stotyje, geležinkelio gatvėje, 18:30 val. Pranešama, kad pirmadienio popietę vyras buvo rastas negyvas. Nuo vasario 28 dienos ieškotas dingęs vilnietis P. M. rastas negyvas. Šią žinią naujienų portalui tv3.lt patvirtino Vilniaus apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja: „Vakar apie 12 val.
2231 2023-03-14

Prakalbo mįslingai dingusio vilniečio žmona: prašo tik vieno

Prieš porą dienų socialiniame tinkle „Facebook“ nuskambėjo pagalbos šauksmas – į namus negrįžo vilnietės vyras Pavelas Michno. Padėti atrasti vyrą kreipėsi jo žmona Julija. Anot moters, į prašymą atsiliepti pastebėjus jos vyrą sureagavo daugybė žmonių, tačiau gauti pranešimai kol kas iki šios dienos nepasitvirtino. „Pasidalinkite. Vilnius! Vasario 28 d. dingo mano vyras Pavel Michno. Paskutinį kartą telefonu kalbėjome, sakė, kad važiuoja namo apie 18 val. vakaro.
208 2023-03-07

Pamačius į ligoninę atvežtą vilnietį šokas ištiko net medikus: reaguoti teko žaibiškai

Daugiau nei prieš dešimtmetį nutikęs nelaimingas atsitikimas vilniečiui Matui Puodžiūnui save primena iki pat šių dienų. Vos vienas šuolis į negilų baseiną tapo skaudžios traumos – stuburo lūžio – priežastimi. Sunkią gyvenimo akimirką sulaukęs didelės pagalbos iš aplinkinių, dabar Matas savo duoklę atiduoda padėdamas nuo karo kenčiantiems žmonėms Ukrainoje. Prieš gerą dešimtmetį kartu su draugais antrus metus buvo išvykęs į mainų programą Jungtinėse Amerikos Valstijose.
2023-03-03

Cukraligę vilniečiui išdavė vos 1 ženklas: įspėja kitus

Vilnietis Dalius jau ketverius metus gyvena lydimas cukrinio diabeto diagnozės. Jaunas vaikinas pirmuosius požymius pajuto atostogų metų. Nors iš pradžių nieko blogo neįtarė, tačiau netrukus suprato, kad metas kreiptis į medikus. Deja, jaudulys nebuvo iš piršto laužtas – jau netrukus gydytojai vaikinui nustatė pirmojo tipo cukrinį diabetą.
2023-02-13

Naujausios žinios dingusio 15-mečio paieškoje: štai, kas keičiasi po savaitgalio

Ir toliau tęsiamos daugiau nei prieš savaitę dingusio 15-mečio vilniečio Mykolo Davidonio paieškos. Jaunuolio ieško gausus būrys savanorių, policija, kinologai su šunimis, į dangų keliami dronai. Pirmadienio rytą, specialiai sukurtoje grupėje „Mykolo paieška“, buvo pranešta žinia apie ir toliau tęsiamas paieškas. „Informacija apie paieškas 2023-02-13. Tęsiama paieška Neries krantinės segmentuose. Žemėlapis: https://tinyurl.com/segmentai; Registracijos forma: https://tinyurl.
223 2023-02-13

Paslaptingos granulės ant plytelių kaip reikiant išgąsdino vilnietį: „Kas tai?“

Žiurkių nuodai yra viena iš priemonių, norint apsisaugoti nuo nelauktų kenkėjų. Tačiau tokie metodai tampa itin pavojingi aplinkai, kuomet yra naudojami neatsakingai viešose erdvėse. Į naujienų portalo tv3.lt redakciją kreipėsi vilnietis Rimantas, kuris teigia, jog prie restorano „Kinų smuklė“, esančio Fabijoniškių rajone, nuolat ant šaligatvio galimai mėtosi žiurkių nuodai. Atsakymą pateikė ir restorano direktorius, mat anot jo, kilo nesusipratimas.
2022-11-23

10-metę pražudžiusios avarijos atomazga: teismas vilnietį nuteisė 3 metams kalėjimo, tačiau bausmė atidėta

Alytaus apylinkės teismo Prienų rūmai kaltu dėl 10-metės mergaitės žūties avarijoje pirmadienį pripažino septynių mašinų koloną lenkusį vilnietį Justiną Valašiną. Jam skirta trejų metų laisvės atėmimo bausmė, vykdymą atidedant pusantrų metų laikotarpiui, vyras įpareigotas tęsti darbą, per bausmės atidėjimo laikotarpį be pareigūnų žinios neišvykti iš gyvenamosios vietos, BNS pranešė Alytaus apylinkės teismo administracijos sekretorė Jurgita Urbanavičiūtė.
REKLAMA
REKLAMA

Vaizdelis bažnyčioje pribloškė vilnietį: „Čia jau virš visko“

„Į bažnyčią einu labai dažnai, mėgstu ir mišias išklausyti, ir vakarais užsuku į bažnyčią, nes gyvenu visai netoli mažos Vilniaus bažnytėlės. Bet kartą atėjęs pamačiau tokį dalyką, apie kurį dar ilgai nesiliauju galvojęs. Grįžęs pasakojau žmonai, ji irgi kilnojo antakius nesuprasdama, kas per laikai atėjo“, – tv3.lt atsiųstame laiške rašo Arūnas iš Vilniaus. Vyko tada mišios šventų Velykų išvakarėse. Iš namų paėmiau margučius, duonos ir nuėjau palaiminti į bažnyčią, vakarines mišias.
2022-04-27

Nuvykęs į Japoniją vilnietis sostinėje įkūrė ypatingą vietą: čia plūsta minios žmonių

Jau po truputį dešinysis Neries krantas Vilniuje pasipuošia sakurų žiedais. Čia vėl rinksis vilniečiai ir miesto svečiai nusifotografuoti, papietauti ir tiesiog pasimėgauti kerinčiais vaizdais.
2022-04-25

Ukrainoje kovojantis Marius papasakojo apie karo realybę: gintis teko su medžiokliniais šautuvais

Vilnietis Marius Skripkiūnas vyko į Ukrainą nuvežti pagalbos krovinio, tačiau patekęs į apšaudymą, pasiliko ginti ukrainiečių laisvės. Pasak vyro, ukrainiečiams ne tik pavyko atsilaikyti prieš rusus, bet tai padaryti pavyko su medžiokliniais ginklais. Nuvežęs pagalbą ukrainiečiams, Marius pateko į apšaudymą – teko pačiam gintis ir atsišaudyti. Vyras pareiškė norą pasilikti ir padėti kariams gintis nuo rusų.
2022-03-21

Išsimaudęs lediniame vandenyje Aurimas nebegalėjo judinti kojų: dabar nori įspėti kitus

Energingas, aktyviai laiką leidžiantis Aurimas Kosteckas (42) būdamas visai jaunas netikėtai sykį atsibudo nebegalėdamas judinti kojų. Susitaikyti su nauju gyvenimu buvo nelengva, tačiau šiandien jis gyvena pilnavertį gyvenimą ir bando kitiems įrodyti, kad gyvenimas ant ratukų nėra gyvenimo nuosprendis. 21-erių vilnietis Aurimas Kosteckas vieną rytą atsibudo nebegalėdamas pajudinti kojų. Priežastis net dabar, po 20-ies metų, nėra iki galo aiški.
2021-11-24

Vilnietis sutriko, kam parduotuvėje prašo asmens kodo: neprisistatė, policijos pažymėjimą parodė tik vėliau

Rodyti galimybių pasą prie įėjimo į parduotuvę jau tapo įprasta. Vis dėlto ne visi gyventojai linkę sąžiningai naudotis šiuo dokumentu, tad policija nuo pat rugsėjo stebi parduotuvėje apsilankančius pirkėjus. Neretai pareigūnai tikrina asmens dokumentus vilkėdami civiliais rūbais. Policijos atstovas paaiškino, kam reikalinga tokia taktika ir kaip iš tiesų turi vykti patikra. Atliekantys patikrą pareigūnai su civiliais rūbais gali ir sutrikdyti pirkėją.

Svetimu galimybių pasu pasinaudojęs vilnietis siunčiamas už grotų

Nors iki šiol svetimu galimybių pasu besinaudoję asmenys atsipirkdavo tūkstantinėmis baudomis, šįkart Vilniaus miesto apylinkės teisme priimtas kitoks sprendimas. Kaltu pripažintam vilniečiui Ramūnui P. (vardas pakeistas – aut. past.) teismas paskyrė arešto bausmę. Už grotų, jei nuspręs neskųsti šio sprendimo, vilnietis praleis 18 parų.

Rotaviruso simptomus pajutęs vilnietis išgirdo mirtinos ligos diagnozę: negalėjo patikėti ir pats

2018 metais tuo metu 22 metų jaunuolis išgirdo iš koto verčiančią diagnozę – ūminė limfoblastinė leukemija. Ligos nustebintas Danielius Savickas neleido vėžiui pasiglemžti jo gyvenimo ir toliau užsiėmė savo mylima veikla – motociklų sportu. Apie savo kovą su vėžiu ir kelią į „Baltic Motorcyclists Association“ Street Superbike klasės čempiono titulą tv3.lt portalui pasakoja Danielius Savickas.
2021-04-26

Buvęs erotinių šokių šokėjas prisiminė legendinius laikus: „Jie buvo geriausi mano gyvenime“

Žmogus, atradęs savo kelią ir mylintis savo veiklą – taip save apibūdina vilnietis Miroslavas Guščo. Savo gyvenime pabandęs daugybę darbų, Miroslavas kurį laiką buvo apsistojęs ties erotiniais šokiais, o juos palikęs praeityje atrado kobido masažą ir savo veikla yra labai patenkintas. Apie savo gyvenimo kelią tv3.lt portalui pasakoja Miroslavas Guščo.
2021-04-23

Pilvo skausmus kentęs vilnietis operacijos turėjo laukti net 6 valandas: medikai turi tam atsaką

Vilnietis Gvidas kaip reikiant nustebo, kai ligoninėje diagnozavus ūminį apendicitą jam operacijos prireikė laukti net šešias valandas, mat tiek laiko užtruko COVID-19 testo atsakymo laukimas. Tačiau medikai ramina tokius besibaiminančius pacientus ir sako, kad kliniškai ištyrus pacientą ir nustačius ūminį apendicitą, operaciją galima atlikti per artimiausias 12 valandų, priklausomai nuo simptomų pradžios, ir tai yra normali praktika visame pasaulyje.
2021-03-27

Vilnietis jau atsiėmė įspūdingą 13 mln. eurų laimėjimą: „Mūsų ir mūsų vaikų gyvenimas ką tik pasikeitė“

Vienas labiausiai aptarinėtų ir daugiausiai dėmesio pastarosiomis dienomis sulaukusių žmonių, rekordinio „Vikinglotto“ Aukso puodo laimėtojas jau atsiėmė savo prizą. Jam išmokėta 13 mln. 82 tūkst. 472 eurų suma. Įspūdingas ir, kaip sakė pats žaidėjas, visą gyvenimą pakeisiantis laimėjimas, atiteko Mantui (red. – vardas pakeistas) iš Vilniaus. Laimėtojams siūlomos ir specialistų paslaugos.

Vilnietis loterijoje laimėjo 13 mln. eurų

Loterijos žaidėjas iš Vilniaus trečiadienį laimėjo Aukso puodą su daugiau nei 13 milijonų eurų. Kaip pranešė loterijos organizatoriai, šis laimėjimas yra didžiausias per beveik 30 loterijų organizavimo metų ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje. Žaidėją iš Vilniaus sėkmingiausiu per visą loterijos istoriją pavertė vasario 10 dieną pirktas bilietas. Jam atiteko 13 mln. 82 tūkst. 472 eurai, beveik dvigubai daugiau nei ankstesnis 7,6 mln. eurų rekordas.

Tuntas šliužų užpuolė vilniečio sodybą: nebežinojo, ko griebtis – tai pardavė

Vilniečio sodybą užpuolė sunkiai išnaikinami invaziniai šliužai. Vyras papasakojo, kaip Vilniaus rajone esančią sodybą teko parduoti, nes nebežinojo, ko griebtis. Šimtai šliužų nevaldomai brovėsi į sodybą – ėdė gėles ir daržoves. Šeima dar bandė vakarais juos rinkti ir naikinti, bet vėliau rankos nusviro. Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro Biomokslų instituto docentė, biologijos mokslų daktarė Grita Skujienė teigė, kad tai yra luzitaninis arionas.

Vilnietis už SSRS nusikaltimų neigimą dienas praleis už grotų

Generalinė prokuratūra trečiadienį pranešė, kad viešu SSRS nusikaltimų Lietuvos Respublikai neigimu ir šiurkščiu jų menkinimu kaltintam vilniečiui G. Š. Kauno apygardos teismas skyrė dešimties mėnesių laisvės apribojimo bausmę.  Vyriškis įpareigotas pradėti dirbti ar registruotis darbo biržoje, laisvės apribojimo laikotarpiu jis taip pat privalės neatlygintinai išdirbti 40 valandų sveikatos priežiūros, globos ir rūpybos įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose.

Vilniečio gyvenimo sąlygos šokiruoja: jei ne kaimynai – badautų

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi vilnietė Irena, kuri susirūpino savo kaimyno Petro sveikata ir gyvenimo sąlygomis. Vyras jau metus laiko gyvena be elektros, paso ir jokių pajamų, nors turi du vaikus, galėtų gauti pensiją. Likimo valioje paliktas vilnietis skursta ir yra niekam neįdomus.  Visa ši istorija prasidėjo tuomet, kai Irena vieną dieną išėjo į lauką palesinti varnų.

Kukuraitis: prie konteinerio kūdikį palikusi vilnietė laiku nesulaukė pagalbos

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis sako, kad prie konteinerio ką tik gimusį kūdikį palikusi vilnietė laiku nesulaukė reikiamos tarnybų pagalbos, nes specialistai iš medikų negavo informacijos apie moters problemas. „Priežastys – rizikų visuma: ir tai, kad motina turėjo sunkumų tiek nėštumo metu, tiek su jos sveikata yra klausimų, kurių nesinorėtų įvardinti. Dar rizika susijusi su tuo, kad partneris paliko, ji liko visiškai viena.

Vilnietis susirgo tymais po skiepo: medikai skėsčioja rankomis

Lietuvoje nuo tymų serga vis daugiau žmonių, pacientai ir jų artimieji kenčia biurokratinėse pinklėse. Norėdami apsisaugoti susirgus šeimos nariui, žmonės turi, bet negali pasiskiepyti ir taip apsaugoti nuo ligos savęs bei aplinkinių. Laboratorijoje tyrimai užtrunka iki savaitės, o neturėdami diagnozės patvirtinimo skiepytojai atsisako nemokamai skiepyti. Vilnietis Jonas susirgo tymais: išbertos jo rankos, veidas bei visas kūnas.

Sulaikytas neteisėtai graižtvinius šaunamuosius ginklus laikęs vilnietis

Policija ketvirtadienį pranešė sulaikiusi vilnietį, įtariamą neteisėtai laikiusį graižtvinius šaunamuosius ginklus. Elektrėnų policijos komisariato ir Kriminalinės policijos pareigūnų sulaikytas 1971 metais gimęs vyras policijai yra žinomas, praeityje teistas už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais. Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, informacija apie galimai brakonieriaujančius ir neteisėtai ginklus laikančius asmenis gauta dar pernai vasarą.
Kriminalai 2019-01-24

Prabilo filmuotos verkiančios 5-metės motina: man buvo šokas

Verkiančios 5-metės dukros vaizdus savo mobiliuoju telefonu nufilmavęs ir internete išplatinęs vilnietis Raimis tikina, kad jam yra visais būdais trukdoma susitikti su dukra. Toks skandalas socialiniame tinkle „Facebook“ nuvilnijo praėjusių metų gruodžio viduryje. Publicistinėje TV3 laidoje „Prieš srovę“ – atviras pokalbis su mergaitės motina, kuri apjuodinta internetinėje erdvėje nutarė prabilti apie kerštaujantį vyrą ir dėl neištikimybės iširusius santykius.

Vilnietis savo kieme pasistatė ledinę Gedimino pilį

Gedimino pilis turi konkurentę. Vilniaus pakraštyje iš sniego ir ledo iškilo, kaip jos autorius sako – mažasis Gedimino bokštas. Kartu su šeimyna saulėje blizgantį šedevrą apie dvi savaites kūrė šiemet 70-metį švęsiantis senjoras. Energingas vyras pasakoja, kad šioje gyvenvietėje įsikūrė dar prieš pusšimtį metų, savo rankomis čia pasistatė ir namą.O išėjęs į pensiją vis prisigalvoja veiklos. Sportuoja, važinėja dviračiu ir meistrauja.

Vilnietis po 10 metų įgyvendino savo svajonę: populiarėja žaibišku greičiu

Vilnietis 29-erių Vladas Simanel, baigęs maitinimo verslo studijas Vilniaus kolegijoje, net neįsivaizdavo, kokie iššūkiai jo laukia gyvenimo kelyje. Jaunas vyras po mokslų nusprendė palikti Lietuvą ir ieškoti savo laimės Londono mieste, vėliau dirbo barmenu, mitybos specialistu, o dabar, kaip jis pat sako, po dešimties metų įgyvendino savo seną ir ganėtinai primirštą svajonę.
2018-10-28

Vilnietis „pasikinkė“ liūtį – pramogavo tarp skęstančių automobilių

 Penktadienio vakarą visą Lietuvą jau porą dienų plovusi liūtis pasiekė ir sostinę. Lietus užtvindė gatves, stojo viešasis transportas, buvo apsemti automobiliai. Tačiau dėl sudėtingos situacijos liūdėjo tikrai ne visi. Itin sudėtingai situacijai susidarius Karoliniškėse, pravažiavime po Laisvės prospektu, kur vanduo sėmė automobilius, vienas vilnietis nutarė netradiciškai papramogauti. Atsigabenęs irklentę, jis plaukiojo aplink skęstančius automobilius.
Aktualijos 2018-07-13

Kaunietis vykstantiems į Kroatiją pataria kuo aktyviau keliauti

 Ne vienas yra girdėjęs apie Kroatijos gamtos grožį, tačiau, kad pavyktų jį iš tiesų pamatyti, šioje šalyje patariama kuo intensyviau keliauti. Na, bent jau aplankyti keletą „privalu pamatyti“ vietų, kurios garantuos neišdildomus įspūdžius. Tai vienas iš pagrindinių patarimų, kuriuo dalinasi kaunietis p. Linas Krungelevičius, neseniai grįžęs iš nuostabios kelionės po Kroatiją. „Šioje šalyje tiesiog privalu keliauti, o ne gulėti paplūdimyje.
2017-11-24

Lėktuve iš Londono į Vilnių – nusikaltėlių duetas

Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė du sostinės gyventojus, atskridusius iš Londono. Abu jie Lietuvoje įtariami nusikaltimais, o vienas įstatymus pažeidinėjo ir Anglijoje. Ketvirtadienio naktį pasieniečiai Vilniaus oro uoste tikrino reisu iš Londono atskridusių keleivių dokumentus. Pasieniečiai jau žinojo, kad šiuo lėktuvu atvyko ir 31-erių Vilniaus gyventojas. Iš Anglijos jis buvo išsiųstas už įstatymų pažeidimus.
Aktualijos 2017-11-03

Po pareigūnų tramdymo – sužalotas nepilnametis?

 Trečiadienį į ligoninę kreipėsi įvairius sumušimus patyręs nepilnametis, kuris teigė buvęs sumuštas policijos pareigūnų. Policijos departamento duomenimis, šešiolikmetis patyrė įvairius kūno sumušimus, jam lūžo padikaulis. Jis gydomas ambulatoriškai. Vaikinas paaiškino, kad diena anksčiau jį Telšių gatvėje sumušė policijos pareigūnai. Vilniaus policijos duomenimis, pareigūnai į Telšių gatvę antradienį vyko gavę pranešimą apie neblaivų asmenį.
Kriminalai 2017-06-22

Policijos palankumą vilnietis bandė nupirkti netikrais doleriais

Vilnietis policiją bandė papirkti netikra 100 JAV dolerių kupiūra. Vėlų sekmadienio vakarą apie 23 val. namuose L.Giros gatvėje 48 metų vyras siekė išvengti administracinės atsakomybės už melagingą pranešimą apie nebūtą nusikaltimą. Jis Vilniaus apskrities vyriausiausiojo policijos komisariato patruliams davė 100 JAV dolerių kyšį. Kaip pranešė policija, apžiūrėjus kupiūrą, nustatyta, kad ji galbūt padirbta. Banknotas perduotas ekspertizei. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo.
Kriminalai 2017-02-13

Piktybiniam pažeidėjui – tik dar viena nuobauda

Už sukeltą avariją, per kurią buvo sužeisti penki žmonės, nuteistas vilnietis Arnas Tumėnas sulaukė dar vienos nuobaudos – Vilniaus miesto apylinkės teismas antradienį vyrui skyrė 540 eurų baudą už tai, kad vairavo neturėdamas tam teisės. Už šiurkščius Kelių eismo taisyklių pažeidimus A.Tumėnui teisė vairuoti buvo atimta ketveriems metams. Tačiau šiemet lapkričio 23-osios vakarą automobilį BMW X6 sustabdę pareigūnai prie vairo išvydo A.Tumėną.
Kriminalai 2016-12-13

Lietuvos klubų derbį Baltijos vyrų tinklinio čempionate laimėjo vilniečiai

Sekmadienį vykusiame intriguojančiame Lietuvos klubų derbyje „Credit24“ Baltijos Čempionų lygoje „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ komanda savo žiūrovų akivaizdoje 3–0 (25:22, 25:23, 25:21) nugalėjo Šiaulių „Elgos-Master Idea-SM Dubysos“ ekipą. Visuose trijuose setuose ryškesnės persvaros neturėjo nei viena komanda, bet vilniečiai setų pabaigose neleisdavo varžovams išsiveržti į priekį ir iškovojo pergalę.
2016-12-12

Vilnietis nukentėjo nuo pareigūnų rankos?

Pirmadienio naktį į sostinės ligoninę kreipėsi vyras, kuris nurodė buvęs sumuštas policijos pareigūnų. Policijos departamento duomenimis, 1990 metais gimęs vyras turėjo žaizdą apatinėje lūpoje, jis gydomas ambulatoriškai. Nukentėjusiojo teigimu, apie 3.30 val. jį Žirmūnų gatvėje sumušė policijos pareigūnai.
Kriminalai 2016-12-12

Kraupi naktis: vilnietį pagrobė policininkais prisistatę užpuolikai

Jaunas vilnietis teigia, kad šeštadienio naktį jį buvo pagrobę policininkais prisistatę užpuolikai. Pirminiais duomenimis, Vilniuje, Pelesos gatvėje, apie antrą valandą nakties du nepažįstami vyriškiai, atvykę automobiliu „Opel Astra“ ir prisistatę policijos pareigūnais, 29 metų vyro paprašė sėstis į jų automobilį bei kartu su jais vykti į policijos komisariatą.
Kriminalai 2016-09-24

Policija paviešino nutrūktgalvio motociklininko gaudynes

Policija paviešino motociklininko gaudynių įrašą. Kaip vėliau paaiškėjo, tai nuo sekmadienio ieškomas ir nuo policininkų jau pasprukęs vilnietis. tv3.lt primena, kad sekmadienį atvykę dėl namuose agresyviai besielgusio vilniečio, pareigūnai jį tramdė elektrošoku ir dujomis, tačiau vyras nuo pareigūnų paspruko, jis buvo sulaikytas pirmadienio rytą. Policijos departamento duomenimis, 22.20 val. gautas pranešimas, kad Dūkštų gatvėje Vilniuje 29 metų sūnus triukšmauja ir daužo daiktus.
Kriminalai 2016-05-10

Priešnuodį stresui sukūręs lietuvis virto interneto sensacija

Turbūt nepagalvotumėte, kad sulėtintas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas pjaustomas pomidoras, galėtų virsti interneto sensacija. Tuomet apsirikote ir jūs, mat lietuvio sukurtas antistresinis klipas tuoj bus peržiūrėtas 300 tūkst. kartų. Atbulinė eiga ir plonais griežinėliais pjaustomas prisirpęs pomidoras – tai pagrindiniai šio vaizdo įrašo elementai. Internautų nuomone, tai 3 minutės skirtos atsipalaiduoti ir panirti į trumpą ekstazę, rašo dailymail.co.uk.
2016-03-18

Vilniečių rūpestis: nori nebristi per sniegą – mojuok kastuvu pats

11 valanda ryto. Sostinės Lazdynų mikrorajone sutikti vilniečiai sako plušantys jau tris valandas. Ir šaligatviai tik dabar tampa kojoms įveikiami. Kiemsarge čia dirba tik viena moteris, kiti kastuvais mosuoja savo noru. Nors snygis vakar vakarą ir naktį tikrai nebuvo rekordinis, norintieji neklampoti po sniegą darbo turėjo į valias. Žmonės sako, kad šaligatviai tikrai nenuvalyti taip, kaip turėtų būti. Tai patvirtina ir sostinės valdžia.

Vilnietį kankino lygintuvu?

Antradienį į ligoninę kreipėsi sužalotas jaunas vyras, kuris teigė buvęs kankintas lygintuvu, pranešė Policijos departamentas. 22 metų vaikinas į ligoninę iš namų Parko gatvėje pristatytas ir paguldytas gydyti dėl sėdmenų ir juosmens nudegimų. Vyras paaiškino, kad gruodžio 24 dieną jį Naujosios Vilnios mikrorajone kankindami lygintuvu sužalojo nepažįstami asmenys. Nukentėjusysis policijos pareigūnams įvykio aplinkybes paaiškinti atsisakė.
Kriminalai 2015-12-30

Vilniečiai suskubo pasinaudoti 99% nuolaida

Atsinaujinusi didžiausia Vilniuje TOPO CENTRO parduotuvė atidarymo proga visiems pirkėjams padovanojo nuolaidų loteriją, su galimybe mokėti vos vieną procentą etiketėje nurodytos kainos. Nors šiandien darbo diena, nuo pat ankstaus ryto prie kasų nusidriekė eilės, nes išbandę laimę dešimtys vilniečių suskubo įsigyti prekes su laimėta nuolaida.

Minint „Konstitucijos Dienas“ vilniečiai gaus ypatingų dovanų

 Minint „Konstitucijos Dienas“ sekmadienį studentai vilniečiams žada išdalinti beveik pusę tūkstančio konstitucijų. Tokiu būdu tikimasi ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į svarbiausią šalies įstatymą, bet ir simboliškai paminėti jo priėmimo referendume dieną – spalio 25–ąją, pranešė akciją organizuojanti Vilniaus universiteto Teisės fakulteto studentų atstovybė.

Vilnietis šovė į sūnų dujiniu pistoletu

 Ketvirtadienį per šeiminį konfliktą garbaus amžiaus vilnietis dujiniu pistoletu šovė į sūnų. Anot Policijos departamento pranešimo, 13 val. 27 min. į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi 48-erių vyras, kuris pareiškė, kad tą pačią dieną apie 12 val. Vilniuje, Ribiškių Tako gatvėje, namuose, 77-erių tėvas grasino fiziniu susidorojimu ir šovė į jį iš dujinio pistoleto. Vyras dėl akių cheminio apdegimo, suteikus medicinos pagalbą, gydomas ambulatoriškai.
Kriminalai 2015-08-28

Vilniečiai savivaldybėje nuo šiol aptarnaujami jau keturiomis kalbomis

 Į sostinės savivaldybę užsukusiems interesantams nuo šiol informacija teikiama jų pasirinkta kalba: lietuvių, anglų, rusų ar lenkų. Vilniaus savivaldybė pirmoji Lietuvoje pradėjo diegti interesantų aptarnavimo keturiomis kalbomis standartą, siekdama užtikrinti, kad informacija apie teikiamas paslaugas gyventojams ir verslui būtų lengviau pasiekiama, aiški ir vertinga.
Aktualijos 2015-07-31

Medikams atvežtas apdegęs ir sumuštas vilnietis

Vilniuje į ligoninę atvežtas sumuštas bei nudegimus patyręs jaunuolis. Policijos departamento duomenimis, į ligoninę 1989 metais gimęs vyras atvežtas penktadienį po vidurnakčio, jam nustatyti daugybiniai kūno sužalojimai, galvos ir veido apdegimai. Įtariama, kad jaunuolį galėjo sužaloti keturi asmenys liepos 22 dienos ryte Vilniuje, Balsių sodų gatvėje.
Kriminalai 2015-07-25

Vilnietis iš Vokietijos atsivežė padidintą radioaktyvią spinduliuotę skleidžiantį laikrodį

 Iš Vokietijos atskridęs Vilniaus gyventojas turėjo laikrodį, kuris skleidė beveik 8 kartus didesnį jonizuojančios spinduliuotės foną nei leistinas. Pirmadienį tuoj po vidurnakčio Vilniaus oro uoste nusileido lėktuvas iš Frankfurto.
Kriminalai 2015-07-07

Avarija netoli Senosios Varėnos: vilkikas partrenkė dviratininką

Ketvirtadienį, prieš pietus, kelyje Vilnius-Varėna-Gardinas 76 km, įvyko eismo įvykis. 74 metų dviratininkas sukdamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio vilkiko DAF, vairuojamo 50-mečio vilniečio. Pastebėjęs dviratininką vilkiko vairuotojas bandė išvengti susidūrimo, tačiau šonu kliudė dviratį ir nuvažiavo nuo kelio. Eismo įvykio metu sunkiai sužalotas dviratininkas, jam medikai diagnozavo komą. Vilkiko vairuotojas blaivus.
Kriminalai 2015-06-11
Į viršų