Viktorijos Baskonia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Viktorijos Baskonia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Viktorijos Baskonia“.

Rezultatyvaus Giedraičio neužteko: baskai patyrė triuškinamą pralaimėjimą Vilerbane

Tado Sedekerskio ir Roko Giedraičio atstovaujama Viktorijos „Baskonia“ (2/3) patyrė triuškinamą pralaimėjimą prieš Vilerbano ASVEL (2/3) krepšininkus. Baskai šį kartą svečiuose 61:87 (10:24, 20:24, 22:25, 9:14) nepasipriešino Vilerbano ASVEL (2-3) krepšininkams. R. Giedraitis žaidė 23 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (2/5 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud.
2022-10-28

Giedraitis ir Sedekerskis prisidėjo prie dramatiškos „Baskonia“ prieš Madrido krepšininkus

Pergalę Ispanijos lygoje iškovojo Viktorijos „Baskonia“ (3/2) ekipa, kuri namuose 88:82 (14:19, 23:14, 18:25, 33:24) nugalėjo Madrido „Real“ (4/1) komandą. Rokas Giedraitis nugalėtojų gretose per 22 žaidimo minutes surinko 11 taškų (4/4 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, perėmė 2 kamuolius, bet pažeidė taisykles 4 kartus. Tadas Sedekerskis nugalėtojų gretose per 33 žaidimo minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit.
2022-10-24

„Baskonia“ pasirašė kontraktą su vietiniu ispanu

Viktorijos „Baskonia“ komanda oficialiai pasirašė kontraktą su Danieliu Diezu. 29 metų puolėjas praėjusiame sezone žaidė Burgaso „San Pablo“ komandoje ir buvo vienas lyderių. Jis Čempionų lygoje per dvikovą rinkdavo 9,3 taško ir atkovodavo 4,3 kamuolio. Prieš tai D. Diezas žaidė Tenerifės „Lenovo“ komandoje.
2022-08-03

„Baskonia“ mėgina nuvilioti „Žalgirio“ pasiūlymą gavusį gynėją

Vitorijos „Baskonia“ komanda vilioja Dariusą Thompsoną. Ispanijos žiniasklaida praneša, kad 27 metų 193 cm ūgio gynėjas taip pat turi Kauno „Žalgirio“ komandos pasiūlymą. Praėjusiame sezone jis žaidė Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komandoje, bet paliko Rusiją šiai pradėjus karą Ukrainoje. Europos taurėje jis rinkdavo 13,2 taško, atkovodavo po 3 kamuolius ir atlikdavo 5,8 perdavimo. Prieš tai jis žaidė Nyderlanduose ir Italijoje.