viktoras horvathas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „viktoras horvathas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „viktoras horvathas“.

A.Zadneprovskis pasaulio čempionate užėmė šeštąją vietą

Berlyne vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionato Andrėjus Zadneprovskis finale užėmė šeštąją vietą surinkęs 5,588 taško, skelbia sportalas.com.Čempionu tapo vengras Viktoras Horvathas (5,704), aplenkęs rusą Ilją Frolovą (5,696) ir savo tautietį Robertą Nemethą (5,692).Tadas Žemaitis (5,032) užėmė 33-iąją vietą, o Justinas Kinderis ir Edvinas Krungolcas į finalą nepateko.Antradienį vyks estafečių varžybos.
2007-08-20

Europos šiuolaikinės penkiakovės pirmenybėse Tadas Žemaitis buvo penktas

Latvijos sostinėje vykstančiame Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate penktąją vietą asmeninėse varžybose užėmė bei vieną iš aštuonių kelialapių į 2008 metų Pekino (Kinija) vasaros olimpines žaidynes iškovojo Tadas Žemaitis.Šeštadienį finale Lietuvos penkiakovininkas surinko 5500 taškų bei tarp 36 dalyvių nusileido tik keturiems sportininkams.