viktoras arvidssonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „viktoras arvidssonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „viktoras arvidssonas“.

Latviai ketvirtfinalyje metė rimtą iššūkį grupės nugalėtojams

Galingai pasaulio ledo ritulio čempionate Danijoje žaidusi Latvijos rinktinė ketvirtfinalyje metė rimtą iššūkį A grupės nugalėtojams švedams. Latviai po atkaklios kovos pralaimėjo 2:3 (0:0, 1:1, 1:2). Pirmajame Kopenhagoje vykusio mačo kėlinyje žiūrovai įvarčių neišvydo. Antrajame trečdalyje komandos apsikeitė įvarčiais. 27-ąją minutę tikslus buvo švedas Filipas Forsbergas, o 32-ąją rezultatą išlygino Teodoras Blugeris.
2018-05-17

NHL: „Predators“ išlygino Stenlio taurės finalo seriją

Antradienį NHL Stenlio taurės finalo serijoje „Nashville Predators“ 4:1 nugalėjo „Pittsburgh Penguins“ ir išlygino seriją iki keturių pergalių 2:2. Nešvilio ekipos vartininkas Pekka Rinne atrėmė 23 varžovų smūgius, kad išsaugotų savo komandai antrą pergalę iš eilės. Frederickas Gaudreau įmušė trečiąjį įvartį šiame finale ir antrąjį, nulėmusį pergalę. Antrajame kėlinyje jis išvedė komandą į priekį 2:1 po to, kai teisėjams teko pakartotinai peržvelgti epizodą.