Galingai pasaulio ledo ritulio čempionate Danijoje žaidusi Latvijos rinktinė ketvirtfinalyje metė rimtą iššūkį A grupės nugalėtojams švedams. Latviai po atkaklios kovos pralaimėjo 2:3 (0:0, 1:1, 1:2).

Pirmajame Kopenhagoje vykusio mačo kėlinyje žiūrovai įvarčių neišvydo.

Antrajame trečdalyje komandos apsikeitė įvarčiais. 27-ąją minutę tikslus buvo švedas Filipas Forsbergas, o 32-ąją rezultatą išlygino Teodoras Blugeris.

Švedai 47-ąją minutę pirmavo 3:1. 42-ąją pasižymėjo Viktoras Arvidssonas, 47-ąją – Oliveris Ekmanas-Larssonas.

51-ąją minutę įvartį pelnęs Rūdolfas Balceris atkūrė intrigą. Nors latviai turėjo šansų išlyginti rezultatą, išsigelbėti nebepavyko.

Švedai varžybų pusfinalyje žais su amerikiečiais, kurie 3:2 nugalėjo čekus.

Kitame pusfinalyje susigrums kanadiečiai ir šveicarai. Pirmieji ketvirtfinalyje po pratęsimo 5:4 palaužė olimpinius čempionus rusus, o antrieji 3:2 įveikė suomius.