vieta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vieta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vieta“.

Sūris išsilaikys kur kas ilgiau: štai, kur jį reikia laikyti

Sūris yra vienas pagrindinių daugelio žmonių pirkinių sąraše atsirandančių produktų, tačiau tik nedaugelis žino, kaip jį tinkamai laikyti, kad ilgiau išliktų šviežias ir nesupelytų. Ekspertas ragina išbandyti vieną gudrybę – pastebėsite, kad sūris negenda daug ilgiau. Šis pieno produktas turi būti laikomas šaldytuve, tačiau net ir ten jis gali sudžiūti ir pradėti pelyti. Nors kai kurios pelėsių rūšys suteikia unikalų skonį tam tikroms sūrių rūšims, ne visada pelėsis yra laukiamas svečias.
2023-12-14

Parodė vietą, kurioje mirė Marilyn Monroe: tapo istorine vertybe

Marilyn Monroe dvaras buvo išgelbėtas nuo sunaikinimo po to, kai Los Andželo pareigūnai, kilus gerbėjų pasipiktinimui, pateikė prašymą, kad jis būtų pripažintas istorine vertybe. Paskutinis kino ikonos Marilyn Monroe namas Los Andžele buvo išgelbėtas nuo nugriovimo po didelio gerbėjų pasipiktinimo, raginančio šį turtą paskelbti istoriniu paminklu. Dvaras, esantis Brentvude, 12305 Fifth Helena Drive, buvo išgelbėtas nuo nugriovimo įsikišus Los Andželo pareigūnams.
2023-09-16

Grįžusi iš emigracijos Norvegijoje Vesta pribloškė visus: pamatyti plūsta šimtai

Iš Norvegijos į gimtinę kaunietė Vesta Juškevičienė kartu su visa šeima sugrįžo po vienuolikos metų. Su įvairaus amžiaus vaikais, turinčiais specialiųjų poreikių, svetimoje šalyje dirbusi Vesta nusprendė Lietuvoje atidaryti erdvę, kuri būtų prieinama kiekvienam norinčiam. Taip Kaune, Veiverių gatvėje, atsirado šeimos pojūčių erdvė „Senso namai“. Į Lietuvą su šeima Vesta Juškevičienė grįžo prieš dvejus metus. Norvegijoje, kur praleido 11 metų, gimė ir vaikai, ir kūrybinės idėjos.
2023-08-29

Pamokanti Pauliaus istorija – dėl mokyklos sūnui kovojo iš visų jėgų, nors gyvena už 100 metrų

Jauna šiauliečių šeima, auginanti būsimą pirmoką, buvo atsidūrusi aklavietėje. Nors šeima specialiai Šiauliuose nusipirko butą prie pat „Juventos“ progimnazijos ir tikėjosi į ją leisti savo sūnų, tačiau turėjo skaudžiai nusivilti, kai savivaldybė pareiškė, neva šeima per vėlai deklaravo gyvenamąją vietą ir visos pirmosios klasės šioje mokykloje yra užpildytos. Tačiau po ilgokos kovos ir bandymų pavyko pasiekti, kad vaikas galėtų eiti į mokyklą už 100 metrų nuo namų.

Paaiškėjo galutinė „Lietkabelio“ vieta Europos taurės turnyrinėje lentelėje: turės namų pranašumą

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (10/7) dar nesužaidęs paskutinių Europos taurės reguliaraus sezono rungtynių jau žinojo, kad jiems priklauso namų aikštės pranašumas aštuntfinalyje. Tai paaiškėjo po to, kai Rygoje rungtyniaujanti Slabožanskės „Prometey“ (14/4) komanda namuose 93:76 (33:18, 13:25, 28:18, 19:15) susitvarkė su Venecijos „Umana Reyer“ (9/9). Svarbiose panevėžiečiams rungtynėse „Prometey“ ekipai 25 taškus pelnė Gianas Clavellas (4/9 trit.
2023-03-29

Jokiu būdu nedžiaukite šioje vietoje skalbinių: galite sau pakenkti

Patalynę turime skalbti reguliariai, o išdžiovinti ją gali būti tikras košmaras, kai užima tiek daug vietos. Idealiu atveju galėtume kabinti ant virvės, kad išdžiūtų saulėje, bet ore vis dar tvyro žiemiška vėsuma, todėl džiauti ką nors lauke nėra gera mintis. Tačiau jei bandote taupyti energiją ir mažiau naudoti džiovyklę, pasirinkimų nelieka daug. O ekspertų teigimu, taip pat niekada nereikėtų patalynės džiauti ant radiatoriaus.
2023-03-06

Vyro vietą lėktuve užėmė svetima moteris: tokio keršto ji nesitikėjo

Vyras nusprendė žiauriai atkeršyti kartu lėktuvu skridusiai moteriai, kuri pasisavino iš jo iš anksto užsakytą vietą ir atsisakė persėsti kitur, kai jis jai tai pasakė. Anot vaikino, jis keliavo per JAV, iš Floridos į Kaliforniją, aplankyti savo geriausio draugo ir turėjo bilietą prie praėjimo, 23C vietoje, rašo mirror.co.uk.
2023-02-23

Išgirdusi poros klausimą lėktuve moteris kaip reikiant įsiuto: „Ką jie sau leidžia?“

Tolimas skrydis lėktuvu gali būti neįtikėtinai varginantis, tačiau patogi sėdynė gali bent kiek palengvinti šią kančią. Tiems, kurie negali sau skristi aukštesnėje klasėje, papildoma erdvė kojoms ekonominėje klasėje yra tarsi išsigelbėjimas. Moteris, papildomai sumokėjusi už papildomą erdvę kojoms, kad 12 valandų skrydyje jaustųsi patogiai, atsisakė užleisti savo vietą pagyvenusiai porai.
2023-02-14

Jokiu būdu nestatykite eglės šioje vietoje: nubyrės spygliai

Nė vienos Kalėdos neapsieina be pagrindinio švenčių akcento – Kalėdų eglutės, išpuoštos žaislais ir žybsinčiomis lemputėmis. Tačiau jei norite namuose puošti gyvą eglę, žinokite, kad jai prireiks daugiau priežiūros. Net jei išsirinkote visame pasaulyje gražiausią ir sveikiausiai atrodančią eglutę, netrukus visur namuose mėtysis nukritę spygliai, rašo mirror.co.uk. Laimei, sodininkystės specialistas Monty Donas pasidalijo geriausiais patarimais, kaip prižiūrėti kalėdines eglutes.
2022-12-06
REKLAMA
REKLAMA

Mama liko šokiruota lėktuve: savo vietoje radus sėdinčią moterį ši atsisakė persėsti

Mažam berniukui, kuris labai bijojo skristi lėktuvu, teko lieti ašaras. Dėl „Ryanair“ sistemoje įsivėlusios klaidos, specialiai jam rezervuota vieta prie lango buvo perleista kitai keleivei. Šešiametis Ryan‘as Bandli‘s visą skrydį iš Budapešto į Mančesterį buvo sutrikęs, kai paaiškėjo, kad jam rezervuotoje vietoje jau sėdi kita moteris, rašo dailymail.co.uk.
2022-11-10

Namuose pelargonijas išsaugokite per žiemą: štai, ką reikia padaryti

„Kaip išlaikyti pelargonijas per žiemą? Porą vazonėlių parnešiau į verandą, ten temperatūra teigiama. Nelaisčiau, lapai pradėjo gelsti ir tada visus nuskabiau, apkarpiau iki sumedėjusių šakelių, truputį palaisčiau. Kitos kuo puikiausiai jaučiasi kieme, žydi, nors visai neprižiūrimos. Kaip jas išsaugoti per žiemą, o pavasarį užsiauginti naujų daigelių?“ – klausia Jadvyga iš Molėtų rajono. Pelargonijos – daugiamečiai augalai, galintys žiemoti vėsioje šviesioje patalpoje.
2022-10-25

Moteris negalėjo patikėti savo ausimis: dėl krūtinės ją išvarė iš lėktuvo vietos

Modelis, kuri, kaip manoma, turi didžiausią krūtinę JK, teigė, kad dėl savo krūtų dydžio ji buvo priversta atsisėsti toliau nuo kitų keleivių, kai iš Las Vegaso skrido į Londoną.
2022-09-22

Paaiškėjo, kur guli Elžbietos II vyro karstas: bus perlaidotas su karaliene

Elžbietos II vyras princas Philipas mirė praėjusiais metais balandžio 9-ąją, sulaukęs 99 metų. Jis tapo 25-uoju karališkosios šeimos nariu, kurio karstas atsidūrė Karališkoje saugykloje, įkurtoje po šv. Jurgio koplyčia, Vindzoro pilyje. Tiesa, ši vieta niekada nebuvo suplanuota, kaip paskutinė jo poilsio vieta. Pasirodo, princo Philipo karstas pirmadienį atguls į numatytą amžiną savo poilsio vietą ir bus palaidotas kartu su Elžbietos II karstu.
2022-09-16

Nelaikykite duonos šioje vietoje: suges greičiau

Tiek parduotuvinė, tiek šviežia duona iš kepyklos, tiek namuose kepta duona genda lėčiau, jei ją laikote uždaroje aplinkoje, nes oro cirkuliacija pagreitina džiūvimo procesą, sako virtuvės šefė iš Atlantos, JAV, Jennifer Hill Booker. Tuo tarpu pelėsis tarpsta šiltoje ir oro kupinoje aplinkoje, todėl duonai geriau ieškokite vėsios ir sausos vietos. J. H. Booker sako, kad blogiausia vieta duonai laikyti – ant šaldytuvo.
2022-08-16

Išgirdęs, ko lėktuve prašo moteris, vyras neteko žado: „Koks įžūlumas!“

Lėktuvo keleivis kritikavo moters, kuri norėjo pasikeisti vietomis, kad galėtų sėdėti su savo mažyliu, „įžūlumą“, bet ji nepaprašė nieko kito, kad jie pasikeistų vietomis. Kalbant apie vietų keitimą transporto priemonėje, yra kelios etiketo taisyklės, kurių galima laikytis. Jei kas nors sumokėjo papildomą mokestį už konkrečią vietą traukinyje ar lėktuve, vargu ar jis norės to atsisakyti vietoje, jo manymu, „prastesnio“ pasirinkimo.
2022-07-19

Odontologas į vatą nevinioja: 1 burnos vieta išduoda, ar mėgstate oralinį seksą

Nemažai žmonių paniškai bijo lankytis pas odontologą, nors atsižvelgiant į tai, kaip jie rausiasi po burną su įvairiausiais aštriais instrumentais, kas gali juos kaltinti? Tačiau, nors mums labai nejauku, kai odontologai „kapstosi“ po mūsų dantų ertmes, paaiškėjo, kad jie gali daug pasakyti apie mūsų seksualinį gyvenimą tik iš mūsų burnos vidaus, rašo thesun.co.uk.
2022-05-26

Išgirdęs, ko prašo mama su vaiku lėktuve, vyras pakraupo: „Moterys, atsibuskite“

Tarp „Ryanair“ oro linijų keleivių kilo sumaištis po to, kai vienas keleivis atsisakė apsikeisti vietomis su moterimi, kuri ant rankų laikė kūdikį ir norėjo sėdėti šalia savo vyro. „Reddit“ socialiniame tinkle aprašęs situaciją „Ryanair“ keleivis pasakojo, kad tam, jog galėtų sėdėti norimoje vietoje skrydžio metu, kuris truko dvi valandas, jis nesutiko su kitos lėktuvo keleivės prašymu apsikeisti vietomis.
2022-05-21

Baisu net pagalvoti: atsakė, kur geriausia sėdėti lėktuvo katastrofos metu

Lėktuvo avarijos metu greičiausiai saugiausia būtų sėdėti vidurinėje sėdynėje netoli lėktuvo galo. Visgi, lėktuvų katastrofos yra itin retos, todėl šie incidentai nutinka nedažnai, rašo „Business Insider“. Tačiau ankstesnių katastrofų ir bandymų duomenys rodo, kad lėktuvo galas yra bene saugiausia dalis. Lėktuvų katastrofos yra ypač retos. Tačiau, kaip parodė neseniai įvykęs variklio gedimas „Southwest Airlines“ skrydyje 1380, vis tiek gali nutikti kažkas ne taip. 2018-ųjų balandžio mėn.
2022-01-23

Atskleidė, kur geriausia laikyti duoną: išliks minkšta kur kas ilgiau

Duona – vienas pagrindinių lietuvių maisto produktų, tačiau karšta ir drėgna vasara – nemenkas iššūkis jos šviežumui. 30-35 laipsnių aplinkos temperatūra ir didelė drėgmė – tobulos sąlygos veistis pelėsiui, todėl gamintojai pastebi, kad vis daugiau vartotojų ši problema tampa aktuali.
2021-07-20

Mamos atrasta indaplovės gudrybė sužavėjo internautus: ragina išbandyti, ar pavyks ir jums

Moteris atrado neįtikėtinai naudingą indaplovės gudrybę ir ja pasidalino su savo „TikTok“ sekėjais – šis triukas pakeis ir jūsų gyvenimą. Moteris, vardu Amanda, pasidalino mažai kam žinomu indaplovės triuku – štai kaip iš tiesų reikia plauti indus. „TikTok“ pasivadinusi „@amandajosefinaa“ moteris pati šį būdą pamatė viename vaizdo įraše internete.
2021-05-14

Lietuviai masiškai plūsta į namelius miškuose: negaili ir triženklių sumų už parą

Vis dažniau lietuviai prabangius viešbučius keičia į atokius, miškuose įsikūrusius namelius. Tai ne tik būdas pabėgti nuo miesto šurmulio, bet ir trumpam pamiršti technologijas – miškuose tikrai ne visada yra mobilusis ryšys ar internetas, kartais jo reikia paieškoti, kad galėtumėte paskambinti ar išsiųsti žinutę. Atokių poilsio vietų įkūrėjai pastebi, kad juos renkasi skirtingo amžiaus klientai, tačiau tokių vietų paklausa šiuo metu yra neabejotinai išaugusi.
2021-03-22

Atskleidė didžiausią kavos laikymo klaidą: čia jos geriau nelaikyti

Daugybę nešaldomų maisto produktų žmonės yra įpratę laikyti šaldytuve, pavyzdžiui – duoną. Kiti šaldytuve laiko ir tokius produktus kaip kava. Tačiau ekspertai tvirtina, kad šie žmonės daro didžiausią klaidą. Kaip rašo „Dailymail“, nei tirpi kava, nei malta kava ar kavos pupelės negali būti laikomos šaldytuve, kadangi jame kava praranda savo skonį. Daugeliui žinoma, kad kava naudojama ir kaip kvapų slopiklis ar netgi nemalonių kvapų sutraukėjas.
2021-03-04

Kariuomenės vadas ramina žemaičius: kariniam poligonui bus ieškoma naujos vietos

Lietuvos kariuomenės vadas sako, kad naujo karinio poligono vietos paieška bus atnaujinta, o pirminė parinkta teritorija netoli Kuršėnų ir Telšių turi būti atmesta, įvertinus žemdirbių interesus išsaugoti derlingas žemes. „Gynybos resursų taryboje sutarėme, kad reikia atlikti naują studiją ir žiūrėti plačiau visoje Lietuvoje, ne tik Vakarų Lietuvoje,“ – interviu BNS sakė generolas leitenantas Valdemaras Rupšys.

Birštono istorinė dalis pripažinta valstybės saugoma

Birštono miesto istorinė dalis šią savaitę pripažinta valstybės saugoma regioninės reikšmės kultūros paveldo vietove. Kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas trečiadienį pasirašė tai įteisinantį įsakymą. Saugoma teritorija apima beveik visą miesto centrą – Vaižganto, Vytauto, Tulpių, S. Dariaus ir S. Girėno, Nemuno, Birutės gatves, Jono Basanavičiaus aikštę ir palei Nemuną driekiasi iki Vytauto kalno.
Aktualijos 2020-10-31

Paskutinis sudie Liubai Nazarenko: paaiškėjo, kur vyks atsisveikinimas

Pavasariui žydint, gegužės 4-osios vakarą, Lietuvą pasiekė liūdna žinia – pasaulį paliko romansų atlikėja Liuba Nazarenko. Penktadienį paaiškėjo, kur bus galima atsisveikinti su žymia atlikėja.  Liuba gimė 1964 metų balandžio 3 dieną, Vilniuje. Ukrainietiškų šaknų turėjusi atlikėja devynerius metus mokėsi M. K.  Čiurlionio meno mokykloje groti violončele, bet galų gale suvokusi, kad violončelininke nebus, įstojo į J. Tallat-Kelpšos aukštesniąją muzikos mokyklą (dab.
2020-05-08

Šiuos veiksmus terasoje atlikite jau dabar: ramu bus visą žiemą

Terasos sezonas paprastai uždaromas tik pasibaigus vasarai, tačiau ši erdvė gali tapti puikia vieta pasidžiaugti auksiniu rudeniu. Dėl vėstančių orų ir vis ankstyvesnių sutemų terasoje tikrai nelabai patogu vakaroti su knyga, tačiau, įdėjus pastangų, čia galite įsikurti jaukų kampelį, kuriame gera leisti laiką su šeima ir draugais. Papuošti terasą rudeniui nėra sudėtinga, nes pats ruduo dovanoja spalvingas dekoracijas.
2019-10-11

Žinia skrendantiems su vaikais: nemokėkite už tai, ką gausite nemokamai

Socialiniame tinkle „Facebook“ sukurtoje grupėje internautė Ieva sukėlė diskusiją, uždavusi klausimą apie keliones su pigių skrydžių bendrove „Wizz Air“. Moterį suneramino tai, kad dėl šios bendrovės taikomos automatinės vietų paskirstymo sistemos ji ir pirmą kartą lėktuvu skrendantis 4-erių sūnus gali atsidurti skirtingose lėktuvo pusėse. Mat norint sėdėti kartu, įprastai už papildomą mokestį siūloma išsipirkti vietas šalia.

Startuoliams netelpant „Vilnius tech park“, vietų plėtrai sostinėje nėra

Startuolių parko „Vilnius tech park“ valdytojai, nebetilpdami dabartinėse patalpose Sapiegų parke, ieško vietų plėtrai, tačiau nei sostinės valdžia, nei valstybė neturi, ką pasiūlyti, o verslų inkubatoriui nuomotis pastatus rinkoje per brangu. Parką valdančios įstaigos „Vilniaus technologijų ir meno centras“ vadovas Darius Žakaitis teigė, kad Lietuvai siekiant tapti startuolių centru, tačiau negalint pasiūlyti tinkamos vietos darbo pradžiai, įmonės rinksis kitas šalis.
2019-07-20

TOP10 neatrastų gražiausių Lietuvos vietų: apsilankykite dabar

Tikriausiai sutiksite, kad Lietuvoje tikrai nestinga gražių ir užburiančių savo vaizdais vietovių. Tačiau šį kartą sudarėme dešimtuką neatrastų Lietuvos vietovių, kurios įspūdingumu nenusileidžia populiarioms ir lietuvius traukiančioms vietoms.
2019-06-21

Perspėja dėl pavojaus ore: apėmė visą Lietuvą

Alergeninių žiedadulkių krūvis šiek tiek buvo sumažėjęs lietingomis dienomis, bet intensyviai žydintys augalai skuba jas išbarstyti. Vos pradžiūvus orui, žiedadulkės plačiai pasklinda ore. Artėjant vasarai ore pasklis žolių žiedadulkės, o vietos, kuriose žolė nenupjauta, kelia pavojų alergiškiems žmonėms. „Lietuvoje kartu su vasaros šiluma ore pasklis žolių, miglinių augalų, žiedadulkės.
2019-06-10

Keturi lietuviai iš makaronų sukūrė įspūdingą reginį: įvertino pasaulis

Makaronus dažniausiai mes visi esame įpratę valgyti, tačiau ar kada nors susimąstėte, ką būtų galima iš jų sukonstruoti? Keturi jauni studentai iš Lietuvos sužibėjo visame pasaulyje, pastatę tiltą ne iš bet ko kito, o būtent makaronų. Praėjusį mėnesį Vengrijoje įvykęs čempionatas „Makaronų tiltai“ galbūt lietuviams dar nėra taip gerai žinomas. Tačiau būtent šiame konkurse, skelbiant pirmųjų vietų nugalėtojus, nuaidėjo ir Lietuvos vardas.
2019-06-09

Per parą Lietuvoje įvyko dvi skaudžios tragedijos: mirtis jų tykojo darbo vietoje

Policijos pareigūnai praneša apie dvi skirtinguose Lietuvos rajonuose įvykusias tragedijas, kai darbo vietose žuvo du žmonės. Iš pradžių, gegužės 15-ąją apie 12 val. 30 min. Akmenės r., Daubiškių kaime, darbo metu, vyras (g. 1965 m.), norėdamas pažiūrėti traktoriaus kėbulo numerį, palindo po juo, o už vairo sėdėjęs vyras (g. 1964 m.), sukinėdamas vairą, ratu prispaudė ir mirtinai sužalojo vyrą. Vėliau tą pačią dieną apie 18 val. 30 min.
Kriminalai 2019-05-16

Po susidūrimo su motociklu „Audi“ apvirto, motociklininkas paspruko

Autostradoje prie Vilniaus ketvirtadienį vakare motociklas susidūrė su lengvuoju automobiliu, pastarasis nulėkęs nuo magistralės apvirto. Medikų pagalbos prireikė mažametei mergaitei iš lengvojo automobilio.   20.50 val. Bendrajam pagalbos centrui paskambinę žmonės pranešė, kad netoli Naujasodžių po susidūrimo su motociklu apvirtus automobiliui jo viduje yra prispaustų žmonių. Žmonių neprireikė vaduoti, automobiliu važiavo moteris ir mergaitė. Gelbėtojai atvertė sudaužytą mašiną.
Aktualijos 2018-07-26

Paaiškėjo itin svarbi Lietuvos pozicija tarp viso pasaulio šalių

 Naujausiame Pasauliniame taikos indekse Lietuva pasistūmėjo per dvi pozicijas į viršų. Lietuva yra 36-oje vietoje, Estija – 33-ioje, o Latvija – 31-oje. 32-ąją vietą sąraše užima Lenkija. Taikiausios šalys pasaulyje – Islandija, Naujoji Zelandija ir Austrija, užėmusios pirmąsias tris vietas. Toliau rikiuojasi Portugalija, Danija, Kanada, Čekija, Singapūras, Japonija, Airija.
Aktualijos 2018-06-10

Kremlius turi planų D.Trumpui

Kremlius šeštadienį pareiškė, kad Rusijos prezidento Vladimiro Putino ir JAV prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) susitikimas galėtų įvykti Vienoje, bet joks sprendimas šiuo klausimu dar nepriimtas. V. Putino atstovas Dmitrijus Peskovas sakė žurnalistams, kad abu lyderiai kovą kalbėdamiesi telefonu aptarė galimybes susitikti ir galimas tokio susitikimo vietas, įskaitant Austrijos sostinę.
2018-06-09

Skaudi tragedija: rastas nusižudęs Vilniaus policijos pareigūnas

Iš gyvenimo savo noru pasitraukė Vilniaus policijos pareigūnas, antradienį praneša pareigūnai. „Išgyvename skaudžią nelaimę. Iš gyvenimo savo noru išėjo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės 3-ios kuopos 2-o būrio pareigūnas (gimęs 1978 m.). Tragišką sprendimą jis priėmė savo atostogų metu, išgyvendamas asmeninio gyvenimo sunkumus. Mūsų bendradarbis buvo rastas, gegužės 29 d. 12.52 val.
Kriminalai 2018-05-29

Karščiausias „Tinderio“ pasiūlymas: paviešinta neįtikėtina susipažinimo galimybė

„Tinder“ oficialiai perkėlė galimybę stebėti žmones į kitą lygį. Programėlė turėtų padėti susirasti tinkamą žmogų dar patogesniu būdu, tačiau kai kam toks patobulinimas atrodo šiek tiek gąsdinantis, rašo news.com.au. Atnaujinta programėlė leis nustatyti kiekvieną viešąją vietą, kurioje buvote – pavyzdžiui, restoraną, sporto klubą, maisto prekių parduotuvę – ir „suves“ jus su žmonėmis, kurie lankėsi tose pačiose vietose.
2018-05-28

Lietuvai – dar neregėta prognozė „Eurovizijoje“: gali nugalėti!

Savo laimę didžiausiame Europoje dainų konkurse antrajame pusfinalyje išbandė dar 18 dainų. Iš jų į finalą pateko dešimt. Tarp laimingųjų, Norvegijos atstovas Alexanderis Rybakas, kuris 2009 jau buvo išplėšęs pergalę Eurovizijoje, taip pat Australija, Švedija, Vikingų įkvėpta Danijos atstovų daina ir kitos. Visi jie taps mūsų atstovės Ievos Zasimauskaitės varžovais finale.
2018-05-11

Astrologė pasakė, kurią vietą Ieva užims finale: būtina viena sąlyga

Šeštadienį įvyks bene labiausia žiūrimo dainų konkurso „Eurovizija 2018“ finalas. Lietuviai su nekantrumu laukia šalies atstovės Ievos Zasimauskaitės pasirodymo. Astrologė Lilija Banaitienė atskleidė, kas laukia mūsų šalies atstovės didžiajame finale. Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė pirmajame „Eurovizijos“ finale pasirodė sėkmingai ir be jokių nesklandumų.
2018-05-11

Liveta Kazlauskienė prabilo apie Ievos pasirodymą „Eurovizijoje“: supratau vieną dalyką

Dar neatslūgus emocijoms po jausmingo Ievos pasirodymo pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje Lietuvos garsenybės reiškia džiaugsmą ir spėlioja, kokią vietą Ieva Zasimauskaitė pelnys didžiajame finale šeštadienį. Atlikėja Liveta Kazlauskienė prisipažino, kad galimybės stebėti pusfinalį ji neturėjo, tačiau matė ištraukas socialiniuose tinkluose ir Ievos pasirodymus atrankose. Moterį labai sužavėjo Lietuvos atstovės „Eurovizijoje“ nuoširdumas ir skleidžiama šiluma. „Esu beprotiškai laiminga.
2018-05-09

Atlikėja Neringa Šiaudikytė atskleidė, kur gyventų, jei tektų išvykti iš Lietuvos

Pastaraisiais metais daug po pasaulį keliaujanti dainininkė Neringa Šiaudikytė sako kaskart viešėdama vis naujoje vietovėje mintyse visuomet pamėgina ją „pasimatuoti“. „Dažnai pagalvoju, kur norėčiau gyventi, jei išvykčiau iš tėvynės. Ir tikrai žinau, kad iš tų didmiesčių tiek Europoje, tiek už Atlanto, kuriuose esu buvusi ne kartą, pirmiausia rinkčiausi Londoną“, – sakė patikėja.
2018-04-24

Paaiškėjo, kada vyks rinkimai į laisvą vietą Seime

Seimo nario rinkimai į mandato atsisakiusio Mindaugo Basčio vietą vyks rugsėjo 16 dieną. Tokį sprendimą pirmadienį priėmė Vyriausioji rinkimų komisija. Zanavykų vienmandatė apygarda apima Šakius bei kelias Kauno bei Vilkaviškio rajonų apylinkes. Seimo nario vieta laisva čia liko, kai čia išrinktas M. Bastys atsisakė parlamentaro mandato.
Aktualijos 2018-03-26

Kraupiai paslaptinga vieta šalia Vilniaus: ar išdrįstumėte čia užsukti naktį?

Buvusio ryšių centro teritorija prie Nemenčinės šiuo metu yra visiškai apleista. Apie šį miškingoje vietovėje esantį objektą primena tik įvairių pastatų griuvėsiai, bet didžiausia paslaptis slypi šiek tiek pasivaikščiojus po teritoriją. Į rezervinio ryšių centro bunkerį patekti galima net pro kelis įėjimus. Nė vienas iš jų nėra užblokuotas, tad smalsiems apleistų vietų tyrinėtojams šis įspūdingo dydžio bunkeris yra tikra dovanėlė. Nusileidus laiptais žemyn vaizdai akimirksniu įtraukia.
Aktualijos 2018-03-04

Kraupus radinys ligoninėje – atvėrę duris išvydo vyro lavoną

Apleistų vietų tyrėjų komanda iš „Abandoned Central“ šįkart apsilankė išties neeilinėje vietoje. Tai – apleistas tuberkuliozės ligų tyrimo centras. Komanda, kaip ir daugelis apleistų vietų tyrinėtojų, neatskleidžia, kur tiksliai yra ši ligoninė. „Apie šią vietą jau seniai girdėjome ir norėjome pamatyti savo akimis. Girdėjome, kad čia prieš mus apsilankę žmonės rado lavoną. Tik jis buvo netikras...“, - sakė dalyvė Sara. Tai, ką rado šios ligoninės kambariuose, gali išgąsdinti.
2018-02-18

Šalčiausioje pasaulio vietoje – kraują stingdantis turisto poelgis

Šalčiausia visame pasaulyje vieta – atokus Sibiro kaimas, Oimiakonas – vis dažniau sulaukia turistų dėmesio. Vidutinė sausio mėnesio temperatūra čia siekia apie 50 laipsnių šalčio, tačiau pastarosiomis dienomis temperatūra dar labiau nukrito. Nepaisant to, kai kurie turistai ryžtasi bene drąsiausiam iššūkiui. Pramoga nusimaudyti lediniame vandenyje – populiari ir Lietuvoje, tačiau -60 laipsnių pasiekiančioje vietoje tai visiška retenybė.
2018-01-25

Šiurpokas radinys laidojimo namuose šalia karsto. Tai, ką išvydo, privertė klykti

Šiurpus vaikino eksperimentas nustebino daugelį. Jaunas vyras vardu Moi, nusprendė naktį praleisti apleistuose laidojimo namuose ir įamžinti savo įspūdžius. Tiesa, vaikinas dažnai lankosi tokiuose apleistuose pastatuose, tačiau šįkart neslėpė, kad labai bijojo. NUOTRAUKŲ GALERIJA:  Tai, ką pamatė ir surado šiuose laidojimo namuose – kelia baimę. Vienas iš radinių - žmogaus kaukolė.
2018-01-25

Apleisto buto duris Paryžiuje pravėrė po 70 metų: radiniai viduje pribloškė

Šie gražūs apartamentai Paryžiuje buvo apleisti nuo 1939-ųjų. Visgi vienas aukcionierius po daugiau kaip 70-ies metų atvėrė duris ir išvydo čia besislepiančius lobius: milijonų vertės dailės kūrinius, antikvarinius baldus. Skelbiama, kad čia gyveno Prancūzijoje šiek tiek žinoma kurtizanė, aktorė Marthe de Florian, kuri šį butą paliko būdama 23-ejų metų.
2018-01-13

Telšių pareigūnai aptiko slaptą sandėlį: radiniai nustebins

Telšių pareigūnai paskutiniąją praėjusiųjų metų dieną praleido ne kaip daugeliui įprasta – Naujųjų sutikimo šventės belaukiant. Gruodžio 30-ąją, Telšių r., Gadūnavo k., sustabdytas automobilis ir jame aptiktas krovinys – dvi tonos dyzelino, pareigūnus atvedė prie galimai neteisėtai laikomų 25 tonų tokių pačių degalų, rašoma išplatintame pranešime. Nepaisant šventinių dienų, pareigūnų profesionalumas ir atsakingas darbas užkirto kelią galimai nelegaliam dyzelinui toliau plisti.
Kriminalai 2018-01-12

Naktinė klaida jaunuoliui kainavo itin brangiai: pamatykite, už ką gavo baudą

Klaipėdos apskrities policija savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paviešino įrodymus, kad parkavimosi taisyklių pažeidėjams nėra rodoma jokio gailesčio. Policijos teigimu, nakties metu buvo pastebėtas automobilis, kurio vairuotojas pažeidė iš karto dvi taisykles – automobilį statė per dvi neįgaliesiems skirtas vietas. Patruliuojantys pareigūnai vaikinui surašė protokolą, jam gresia bauda nuo 30 iki 90 eurų.
Kriminalai 2018-01-10
Į viršų