ventiliatorius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ventiliatorius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ventiliatorius“.

Visą gyvenimą ventiliatorius naudojote neteisingai: mama atskleidė tiesą

Moteris tik dabar sužinojo, kad 28 metus neteisingai naudojo ventiliatorių, nes manė, kad yra tik vienas būdas jį naudoti. Supratusi savo klaidą ji pasidalijo naudingu patarimu ir su kitais ventiliatorių naudotojais. Nors vasara jau baigėsi ir prasidėjo ruduo, vis dar gali pradžiuginti netikėti saulės spinduliai ir šiluma. O kai kaitina saulė, tai reiškia viena – dauguma išsitraukia ventiliatorius, rašo mirror.co.uk.
2023-09-06

Naktį naudojate ventiliatorių? Turi jums liūdnų žinių

Ekspertas perspėja nenaudoti elektrinio ventiliatoriaus naktį – tai gali sukelti keturias sveikatos problemas. Temperatūrai kasdien artėjant prie 30 laipsnių, naktį miegamajame vargu ar bus vėsiau. Jei pabodo šaltas dušas prieš miegą arba vidury nakties pabundate nuo karščio, galbūt jums prireiks papildomos pagalbos. Martinas Seeley, „MattressNextDay“ generalinis direktorius ir miego ekspertas, sakė, kad prieš perkant ventiliatorių, reikėtų gerai pasvarstyti.
2023-06-19

Sutaupykite pinigų naudodami ventiliatorių: štai, ką reikia padaryti

Didėjant energijos kainoms, sunkumų patiriantys namų ūkiai turėtų būti atsargūs ir per ilgai nelaikyti įjungto ventiliatoriaus. Bet jei jums reikia naudoti ventiliatorių ilgą laiką, pavyzdžiui, naktį, yra būdų sumažinti išlaidas. „The Sun” portalas pasidomėjo, kokias klaidas žmonės padaro dažniausiai, kai naudojasi ventiliatoriumi, kad jų nebedarytumėte ir jūsų sąskaitos nešoktų į viršų dėl karšto oro, rašo thesun.co.uk.
2022-08-12

Miegate su įjungtu ventiliatoriumi? Turime jums blogų žinių

Ventiliatoriai gali atvėsinti, pūsdami šaltą orą, taip padėdami kūnui prarasti šilumą proceso metu, vadinamu konvekcija. Bet esant tokioms aukštoms temperatūroms ventiliatoriai gali nešioti sausą, šiltą orą per jūsų miegamąjį. Be kita ko, tai gali sukelti dulkes, kurios, pasak daktarės Deborah Lee iš Dr. Fox Online, gali pasunkinti chroniškas sveikatos būkles.
2022-08-04

Oro kondicionieriai ir už 670 eurų: atskleidė, kiek lietuviai pasiryžę išleisti pinigų komfortui

Atšilus orams lietuviai nuo lentynų pradėjo šluoti oro kondicionierius ir ventiliatorius – pirkimai išaugo 10–15 kartų. Parduotuvių teigimu, šių prekių kainos išaugo iki 25 proc., tačiau žmonės pasiryžę išleisti vidutiniškai 84 eurus oro vėsintuvui ir gerokai didesnės sumos oro kondicionieriui. Pašnekovų teigimu, lietuviai dažniausiai renkasi pigiausius ventiliatorius už maždaug 16 eurų, kurių užtenka vienam sezonui.
2022-07-10

Kaitra Lietuvoje išaugino ne tik kondicionierių ir ventiliatorių pardavimus, bet ir jų kainas

Birželio kaitra Lietuvoje išaugino kondicionierių ir ventiliatorių paklausą – prekybininkai skaičiuoja dešimtimis kartų augusius pardavimus, nepaisant kai kurių prekių brangimo. Jų teigimu, karštajam sezonui ruošiamasi iš anksto, todėl prekių nepritrūks. Technikos ir elektronikos prekybos tinklo „Topo centras“ vadovas Remigijus Štaras sako, kad pernai vėsinimo prekių pardavimai mušė visų laikų rekordus, tačiau ir pastarųjų dienų pardavimai jiems nenusileidžia.
2022-07-03

Uodai prie jūsų daugiau nelįs: padės kelios gudrybės

Ne visuomet būtina griebtis įvairiausių purškalų, kurie padeda apsisaugoti nuo uodų ar kitų įkyrių vabzdžių. Net ir neturėdami specialių priemonių, galite jais paprastai atsikratyti ir natūralesniais būdais, pavyzdžiui, aliejais ar namų buityje naudojamais daiktais. Šiltas vasaros dienas bei vakarus dažnai sugadina įkyriai lendantys uodai. Šie įkyrūs vabzdžiai labiausiai mėgsta pasirodyti tuomet, kai oro sąlygos yra pakankamai šiltos ir drėgnos.
94 2022-07-02

Šiukštu to nedarykite naudodami ventiliatorių: sau tik pakenksite

Artėjant karščiams, daugelis jau traukia ventiliatorius, kad karštą dieną galėtų atsivėsinti. Bet ar žinojote, kad iš tiesų darydami vieną nedidelę klaidą tik dar labiau kaitinate kambarį ir taip sau kenkiate?  Daugelis daro klaidą, kuri ne tik nepadeda atsivėsinti, bet dar labiau pakelia temperatūrą kambaryje. Ventiliatoriaus mentys turėtų suktis ne pagal, o prieš laikrodžio rodyklę, tik taip atsivėsinsite.
2022-06-24

Šiukštu nelaikykite ventiliatoriaus įjungto per naktį: pasakė, kuo rizikuojate

Naktį įjungtas ventiliatorius gali padėti per karščius, bet ekspertai sako, kad tai – prasta mintis. Ši vasara – itin karšta, karščio bangos vargina viena po kitos. Karščiai kamuoja visą Europą – taip pat ir Didžiojoje Britanijoje žmonės įspėjami dėl išskirtinai aukštų temperatūrų. Raginama gerti daug vandens ir be reikalo nerizikuoti, rašoma dailystar.co.uk.
2021-07-23

Įspėja kondicionierių ir ventiliatorių naudotojus: nekartokite šių klaidų

Užklupti alinančių vasaros karščių, žmonės skuba atsigaivinti, tačiau dažnai tai daro netinkamai ir po kurio laiko pasijunta prastai. Vaistininkė Jurgita Jankauskienė įvardijo dažniausias klaidas, keliančias grėsmę žmonių sveikatai karštuoju metų laiku. Visų klaidingų atsivėsinimo padarinių sveikatai būtų galima išvengti laikantis kelių paprastų taisyklių. „Net ir vasaros metu, sulaukiame klientų, kurie skundžiasi įprastais peršalimo simptomais, kaip gerklės skausmas ar sloga.
2021-07-14
REKLAMA
REKLAMA

Ventiliatorių mėgėjai turėtų įsidėmėti šiuos žodžius: galite rimtai susirgti

Karštą vasaros dieną niekas geriau nepadeda kaip buvimas vandenyje ar vėsinimasis prie vėsaus vėjelio. Beveik kiekvienas automobilyje turime po kondicionierių, namuose – po ventiliatorių. Bet ar susimąstėte, kad kondicionierius gali sukelti nepageidautinų negalavimų? Apie tai tv3.lt portalui atsakė specialistai. Anot Nacionalinio visuomenės sveikatos centro atstovės Irenos Taraškevičienės, žmogus kondicionierių turėtų susireguliuoti pagal savo poreikius.
2021-06-30

Žmonės nebetrveria karščių – graibsto kondicionierius ir ventiliatorius

Iš Lietuvos nesitraukiant alinantiems karščiams, oro kondicionierių ir ventiliatorių pardavimai auga kartais, rašo portalas delfi.lt. Darbų padaugėjo ir kondicionierius montuojantiems darbininkams, jų paslaugų gali tekti laukti ne vieną dieną. Internetinės parduotuvės „Pigu.lt“ Komunikacijos vadovė Raimonda Strazdauskaitė sako, kad oro kondicionierių pardavimai, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, išaugo 1,5 karto.

Kaip siaubo filme: išjungtas ventiliatorius skleidžia žmonių balsus, bet tam yra logiškas paaiškinimas

Skamba tiesiog kaip siaubo filmo pradžia: jūsų namuose trumpam dingsta ir vėl atsiranda elektra, imate įjunginėti savo elektros prietaisus ir išgirstate, kad jūsų ventiliatorius... ima su jumis šnekėtis. „Gerai, man dabar tikrai labai baisu. Aš namuose vienas ir staiga visam kvartalui dingo elektra. Po valandos ji atsirado, nieko baisaus.
2018-03-11

Išradingas pelėdžiukas rado būdą, kaip atsivėsinti karštą dieną

Kai kūną gaubia storas plunksnų sluoksnis, šiltesnes dienas ištverti nelengva, todėl tenka ieškoti išeičių. Gudruolis pelėdžiukas Ponas Bynas gaivinasi įsitaisęs priešais elektrinį ventiliatorių. Pelėdžiukas, nutaikęs progą, kol Blanfordo gamtos centro, įsikūrusio Mičigano valstijoje, darbuotojai kuopė jo narvelį, kaipmat rado vėsią vietelę prie ventiliatoriaus ir akivaizdžiai jautėsi tuo itin patenkintas.
2013-10-03

Per koncertą Beyonce plaukus įtraukė ant scenos pastatytas ventiliatorius

Per koncertus dainininkams neretai pasitaiko scenoje suklupti, parkristi, pamesti mikrofona ar net pamiršti dainos žodžius, tačiau situacija, į kokią pateko Beyonce, – išties unikali. Per koncertą Monrealyje atliekant dainą „Hallo“ 31 metų dainininkės plaukus įtraukė ant scenos pastatytas ventiliatorius, rašo LAtimes.com. Net keli scenos darbuotojai ir apsaugininkai bandė vaduoti moters garbanas, ji pati traukė plaukus iš įrenginio – tačiau išsilaisvinti nepavyko iki pat dainos pabaigos.
2013-07-24

Kova su karščiu: ventiliatorius lovai

Užklupus karščiams kiekvienas galvoja, kaip kuo efektyviau atsivėsinti, o oro kondicionieriai ne visada yra tinkamas sprendimas. Alternatyva – Bed Fan. Ventiliatorius lovai sukonstruotas taip, kad orą pūstų tiesiai į lovą, po antklodėmis, ir taip efektyviai atvėsintų miegant. Oras įsiurbiamas iš po lovos, kur jis paprastai būna kiek vėsesnis (tik reikia apsitvarkyti prieš įjungiant). Yra ir nuotolinio valdymo pultelis. Bed Fan galima įsigyti iš Amazon parduotuvės už 100 dolerių.
2012-07-13

Kinų ūkininkas sukonstravo elektromobilį, varomą saulės ir vėjo

Sumanus kinų ūkininkas Tangas Zhengpingas sukonstravo elektromobilį, kurio akumuliatorių baterijas papildo vėjo sukamas generatorius. Kaip skelbia Dailymail.co.uk, garbingą 90-etį šiais metais atšventęs kinas projektuodamas ir konstruodamas šį nediduką 1 metro aukščio ir 3 metrų ilgio automobilį užtruko tris mėnesius. Į masinę gamybą T. Zhengpingo elektromobilis galbūt ir nepateks, tačiau kai kurias idėjas kinų automobilių kompanijos gali puikiai panaudoti.
2012-04-20

„Logitech“ pristatė naują kompiuterį aušinantį padėkliuką

„Logitech“ pristatė kompiuterį aušinantį padėkliuką Bendrovė „Logitech“ pranešė pristačiusi naują priedą nešiojamiesiems kompiuteriams – vėsinantį padėkliuką „Logitech Cooling Pad N200“, kuris karštą vasarą pasirūpins, jog kompiuteris būtų tinkamai vėsinamas nepriklausomai nuo to, ant kokio paviršiaus jis padėtas – sofos, lovos ar grindų.
2011-06-27

Asmeninis ventiliatorius

„CoolWare Personal Cooling System“ – tai ant kaklo dėvėti skirtas nedidelis ventiliatorius, ginantis nuo karščių ir sėdint, ir vaikštant. Maitinamas baterijomis, yra 2 galingumo režimai.
2010-07-28

Parduotuvėse ventiliatoriai išgraibstomi per dieną

Liepos mėnesį Lietuvą alinant kaitrai, keliskart padidėjo ne tik ledų ir mineralinio vandens pardavimai. Parduotuvėse graibstybe graibstomi ir nuo karščio apsisaugoti padedantys ventiliatoriai. Gyventojai ima skųstis, kad šių elektros prietaisų jau sunku rasti. Balsas.lt kalbinta „Senukų prekybos centro“ informacijos centro darbuotoja Renata Augaitė sakė, jog ventiliatorių pardavimai parduotuvėje šią vasarą, lyginant su pastarųjų metų vasaromis, išaugo du kartus.
2010-07-22
Į viršų