vangelis mantzaris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vangelis mantzaris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vangelis mantzaris“.

„Panathinaikos“ laimėjo ir be didesnės Luko Lekavičiaus pagalbos

Lukas Lekavičius penktadienį Atėnuose liko be taškų, bet „Panathinaikos“ 75:56 (23:13, 17:18, 17:16, 18:9) nugalėjo „Valencia“ krepšininkus. Svečiai per visą mačą nepirmavo nė karto. Rungtynių pabaigoje „Panathinaikos“ persvara buvo išaugusi iki 75:55. Atėnų krepšininkai metė 29 baudas, Valensijos – aštuonias. „Panathinaikos“ klydo perpus mažiau – 8:16. L. Lekavičius žaidė devynias minutes, per kurias taškų nepelnė.
2018-03-31

Kaune po „Žalgirio“ kojomis krito ir Eurolygos lyderis!

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo 10-ąją pergalę šio sezono Eurolygoje. Šįkart žalgiriečiai savo aikštėje 74:68 (22:19, 14:19, 12:15, 26:15) parklupdė lyderį – Pirėjo „Olympiakos“. Statistika „Žalgiris“ pataikė devynis tritaškius iš 19 (47 procentai), „Olympiakos“ – iš 27 (33 proc.
2017-12-28

Eurolyga: kas žengs į finalo ketvertą ir jame triumfuos?

Portalas tv3.lt pristato visas Eurolygos komandas ir prognozuoja jų vietas. Praeitą kartą supažindinau su klubais, kurie, mano manymu, liks 5-8 pozicijose. Dabar – apie tas ekipas, kurios, kaip prognozuoju, pateks į finalo ketvertą. Prognozė: 4 vieta – „Olympiacos“, 3 – „Fenerbahce“, 2 – „Real“, 1 – CSKA. Pirėjo „Olympiacos“ Pastaruosius keletą metų komandos pagrindiniai koziriai buvo neįtikėtinas kovingumas, puikus fizinis pasirengimas, superkieta gynyba.
2017-10-17

Šventės starte – fantastiška „Olympiacos“ pergalė ir kelialapis į finalą

Paaiškėjo pirmasis Eurolygos finalo dalyvis. Sekmadienį dėl trofėjaus kovos Pirėjo „Olympiacos“. Jis pusfinalyje penktadienį 82:78 (12:18, 21:22, 27:24, 22:14) paguldė ant menčių Maskvos CSKA. Rungtynės prasidėjo atkakliai. 6-ąją minutę rezultatas buvo lygus – 9:9. Tačiau tada CSKA spurtavo 9:0 ir atitrūko (18:9). Antrajame ketvirtyje komandas pirmąkart skyrė dviženklė riba (30:20 – 17 minutė). Galiausiai Maskvos krepšininkai pasiekė ir didžiausią pranašumą – 13 taškų (40:27 – 20 min.
2017-05-19

Mantas Kalnietis ir Jonas Mačiulis nežaidė, paskutinioji laimingoji – „Darussafaka“

Penktadienį baigėsi Eurolygos reguliarusis sezonas. Rungtynes žaidė Manto Kalniečio ir Jono Mačiulio komandos. Lietuviai dėl traumų nerungtyniavo, o paskutiniąja ketvirtfinalio dalyve tapo Kęstučio Kemzūros Stambulo „Darussafaka“ (Turkija). M. Kalniečio Milano „Emporio Armani“ (Italija) patyrė skaudų pralaimėjimą – namie 68:91 (21:22, 18:14, 10:29, 19:26) nusileido Kazanės „Unics“ (Rusija). Lietuvio ekipa pirmavo beveik visą pirmąją rungtynių dalį. Antroji tapo visišku krachu.