van der

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „van der“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „van der“.

Čempionų lygos trofėjų iškovojo „Manchester United"

Maskvos „Lužnikų" stadione UEFA Čempionų lygos finalo rungtynėse po dramatiškos 120 minučių trukusios kovos ir 11 metrų baudinių loterijos triumfavo „Manchester United“ futbolininkai. Normalus susitikimo laikas ir du pratęsimo kėliniai baigėsi taikiai - 1:1. 26 min. C. Ronaldo išvedė savo ekipą į priekį,  bet pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje F. Lampardas atstatė pusiausvyrą.
2008-05-22

Vilnietis E. Bužinskis tapo Europos veteranų šaškių čempionu

Vilnietis Edvardas Bužinskis tapo Europos veteranų šaškių čempionu. Šeštadienį pasibaigusių pirmenybių paskutinį devintojo rato mačą E. Bužinskis baigė lygiosiomis su ketvirtoje vietoje likusiu prancūzu Jeanu-Pierre`u Rabateliu baigė lygiosiomis 1:1 ir, surinkęs 14 taškų iš 18 galimų, dėl geresnių papildomų rodiklių aplenkė antroje vietoje likusį olandą Franką Teerą.
2007-11-03

Latvijos ministras: tautinių mažumų integracija – pavyzdinė

Latvijos užsienio reikalų ministras Artis Pabrikas įsitikinęs, kad tautinių mažumų integracijos į visuomenę srityje Latvija yra pavyzdys kitoms šalims, penktadienį skelbia „Delf.lv“ svetainė rusų kalba.A. Pabriko teigimu, viso labo per 20 metų Latvijos politikams pavyko pasiekti, kad visuomenė taptų vieninga ir saugi. Tai jis pareiškė susitikęs su Europos Tarybos Parlamentinės asamblėjos (ETPA) vadovu René Van Der Lindenu.
2007-09-21

R.Berankis baigė pasirodymą Prezidento taurės turnyre

Vienas perspektyviausių Lietuvos tenisininkų Ričardas Berankis baigė pasirodymą Prezidento taurės turnyre.Neseniai 17-ąjį gimtadienį šventęs tenisininkas aštuntfinalyje 4:6, 3:6 nusileido 13 metų vyresniam Nicolasui Coutelotui iš Prancūzijos.Aštuoniolikmečių pasaulio reitinge R.Berankis užima 18 vietą.Tuo metu 653 vietą ATP klasifikacijoje užimantis Gvidas Sabeckis 6:2, 7:6 (7:5) įveikė olandą Basą Van Der Valką ir pateko į ketvirtfinalį.
2007-08-09

Dviratininkų lenktynėse Ispanijoje lietuviai toli nuo lyderių

Ispanijoje vykstančių daugiadienių "Circuito Montanes" dviratininkų lenktynių antrajame etape ketvirtadienį gerokai atsilikę nuo lyderių finišavo abu "Amore & Vita-McDonald`s" komandos lietuviai. Dainius Kairelis finišavo 59-as, o Romas Sinicinas - 60-as. Abu jie po 14 minučių ir 24 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui ispanui Xabatui Ochotorenai: 1. Xabat Ochotorena (Ispanija) 4 val. 09 min. 26 sek.
2007-06-15

Povilas Stakutis: Čempionate ratas apsisuko

Nuo ko viskas prasidėjo, tuo ir baigsis. Portugalijos ir Graikijos ekipos tapo Europos futbolo čempionato alfa ir omega. Šeimininkai gavo progą atsirevanšuoti už pralaimėjimą pirmose rungtynėse ir tikriausiai tuo yra labai patenkinti. Viena iš finale žaisiančių komandų smarkiai pasikeitė. Kita liko daugmaž tokia pati. Portugalai dar kartą patvirtino, kad nuo turnyro pradžios gerokai patobulėjo ir sutvirtėjo.
2004-07-02

Įspūdingas Italijos klubų startas Čempionų lygoje - keturios pergalės iš keturių

Italijos komandos įspūdingai startavo naujajame Europos futbolo klubų Čempionų lygos sezone, iškovodami keturias pergales iš keturių galimų. Prieš antradienį iškovotų "AC Milan" (namuose prieš Amsterdamo "Ajax" 1:0) ir Romos "Lazio" (svečiuose prieš Stambulo "Besiktas" 2:0) pergalių trečiadienį savo laimėjimus pridėjo Milano "Inter", išvykoje įspūdingai sutriuškinęs Londono "Arsenal" 3:0 (3:0), ir čempionas Turino "Juventus", savo aikštėje palaužęs Stambulo "Galatasaray" 2:1 (1:1). Tuo pačiu...
2003-09-18

Pasaulio dviračių treko taurės varžybose Sidnėjuje Diana Žiliūtė iškovojo sidabro medalį

Australijoje vykstančiame IV planetos dviračių treko taurės varžybų etape moterų 3 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse sidabro medalį iškovojo Diana Žiliūtė. Rungties finale Lietuvos dviratininkė distanciją įveikė per 3 minutes 41,638 sekundės, daugiau nei 2 sekundes pralaimėjusi nugalėtojai Sarah Ulmer (3:39,553) iš Naujosios Zelandijos.