vaidotas škimelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vaidotas škimelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vaidotas škimelis“.

Buvę partneriai Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė tapo varžovais

Anglijoje, Blekpulo mieste, vykusio 84-ojo prestižinio sportinių šokių festivalio profesionalų klasikinių šokių varžybose penktadienį Lietuvos atstovai Edita Daniūtė ir italas Andželas Madonija (Angelo Madonia) užėmė aštuntąją vietą. Buvęs E. Daniūtės partneris mėgėjų varžybose Arūnas Bižokas su ruse Katiuša Demidova, kaip ir pernai, užėmė antrąją vietą.
2009-05-30

A. Bižokas ir E. Daniūtė pasaulio reitinge - antri

Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) paskelbtoje naujoje klasikinių šokių atlikėjų reitingų lentelėje pasaulio ir Europos pirmenybių bronzos medalių laimėtojai lietuviai Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė iš Kauno "Sūkurio" klubo, surinkę 2083 taškus, užima antrąją vietą. Prieš mėnesį šioje klasifikacijoje daugkartiniai Lietuvos čempionai buvo ketvirti.
2004-02-04

Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė IDSF reitinge lieka ketvirti

Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) paskelbtoje pirmojoje šiais metais klasikinių šokių atlikėjų klasifikacijoje Kauno "Sūkurio" pora pasaulio ir Europos čempionatų bronzinė prizininkė Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė su 2 083 taškais liko ketvirtoje pozicijoje. Daugkartinius Lietuvos čempionus lenkia reitinge pirmaujantys pasaulio ir Europos čempionai italai Mirko Gozzolis ir Alessia Betti (2408 tšk.), jų tėvynainiai Domenico Soale ir Giola Cerasoli (2283 tšk.
2004-01-03

Sportinių šokių varžybose Čekijoje lietuviai buvo treti

Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) reitingo varžybose Čekijoje trečiąją vietą klasikinių šokių varžybose užėmė Andrius Ivašauskas ir Jurgita Dingelytė. Turnyro nugalėtojais tapo Lenkijos atstovai - Andrzejus Sadeckis bei Karina Nawrot, o antrąją vietą užėmė čekai Ondrejus Ledabylas ir Eva Strelcova. Penktąja vieta tenkinosi Julius Šeniauskas bei Iveta Paurytė, devintąja - Marius Kriukelis ir Kristina Valiūnaitė, aplenkę kauniečius Tadą Ivašauską ir Eriką Marengolcaitę.
2003-10-07

Lotynų Amerikos sportinių šokių pasaulio čempionate Lietuvos poros į finalą nepateko

Planetos Lotynų Amerikos sportinių šokių pirmenybėse Sankt Peterburge (Rusija) vilniečiai Andrius Kandelis ir Eglė Visockaitė nepateko į finalą ir kartu su Anglijos pora - Jevgenijumi Smaginu ir Rachel Heron (Reičel Heron) - pasidalijo vienuoliktąją vietą.
2003-09-22

Lietuvos sportinių šokių pora tapo Vokietijos čempionato prizininke

Vokietijoje vykstančiose atvirosiose šalies sportinių šokių pirmenybėse trečiąją vietą antradienį (08.19) jaunių (iki 16 metų amžiaus) klasikinių šokių turnyre užėmė Eimantas Kalinauskas ir Austėja Pūkaitė.
2003-08-20

A. Kandelis ir E. Visockaitė šoktelėjo į pirmąjį dešimtuką

Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) paskelbtoje naujoje Lotynų Amerikos šokių atlikėjų reitingų lentelėje Lietuvos čempionai Andrius Kandelis ir Eglė Visockaitė (1452 tšk.) užima dešimtąją vietą. Vilniaus "Ratuto" klubo pora prieš mėnesį šioje klasifikacijoje buvo 21-a. Į pirmąjį šimtuką patenka dar penkios Lietuvos šokėjų poros. Saulius Skambinas ir Sandra Kniazevičiūtė (973 tšk.) užima 33-iąją (buvo 29-ti), Vaidotas Škimelis ir Jurga Pupelytė (926 tšk.
2003-07-08

Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė pasaulio reitinge lieka treti

Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) paskelbtoje naujoje klasikinių šokių atlikėjų reitingų lentelėje pasaulio ir Europos pirmenybių bronzos medalių laimėtojai lietuviai Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė iš Kauno "Sūkurio" klubo, surinkę 2088 taškus, užima trečiąją vietą. Gegužės 15 dienos klasifikacijoje daugkartiniai Lietuvos čempionai buvo taip pat treti. Pirmauja Italijos šokėjai Domenikas Soalė (Domenico Soale) ir Džoja Čerazoli (Gioia Cerasoli), surinkę 2192 taškus.