vaidotas lacitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vaidotas lacitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vaidotas lacitis“.

Pasaulio čempionais tapę Lacičiai baigė karjerą: „Atsisveikiname žinodami, kad šokiui atidavėme viską“

Sekmadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje baigėsi Lietuvoje vykęs profesionalų standartinių šokių pasaulio čempionatas. Griausmingą pergalę jame šventė Lietuvos šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva-Lacitienė, kurie po apdovanojimų ceremonijos pranešė apie sprendimą baigti sportinę karjerą. Jau pirmojo atrankos turo – ketvirtfinalio – metu paaiškėjo, kad V. ir V. Lacičiai bus vieni iš pasaulio čempionato lyderių.
2023-05-08

Lietuvos šokėjų pora tapo Europos čempionais

Lietuvos profesionalai standartinių šokių šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitienė tapo 2022 – ųjų metų Europos čempionais. Italijos Riminio mieste Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) surengtame čempionate mūsų šalies sportininkams nebuvo lygių. Europos čempionato finale iš viso V. ir V. Lacičiai surinko 190,250 balo iš 200 galimų – šis rezultatas garantavo jiems aukso medalį! Kalbėdami po turnyro, sportininkai nei vieno šokio neišskyrė, kaip geriausio.
399
2022-12-03

Vaidotas ir Veronika Lacičiai – Pasaulio sportinių šokių čempionato vicečempionai

Jau ankstyvą pirmadienio rytą Lietuvoje ir vėlyvą sekmadienio vakarą Kanadoje Toronto mieste baigėsi Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų standartinių šokių pasaulio čempionatas. Antrą kartą tokiame turnyre Lietuvai atstovavę šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitienė iškovojo sidabrą. Vaidotas ir Veronika Lacičiai finale už penkis šokius surinko 190,150 balų iš 200 galimų.
211
2022-10-24
Sportinių šokių jaunieji talentai garsina Lietuvą  Sportinių šokių jaunieji talentai garsina Lietuvą

Sportinių šokių jaunieji talentai garsina Lietuvą

Trylikamečių šokėjų Luko Jasinevičiaus ir Meidos Kybartaitės svajonė – tapti Pasaulio čempionais. Ir jie užtikrintai žengia savo svajonės link. Praeitą savaitę vykusiame 2021 m. Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionate Luko ir Meidos pasirodymas teisėjams abejonių nesukėlė: visi jų šokiai įvertinti tik pirmosiomis vietomis.
2021-07-07

Ant apdovanojimų pakylos stovintys V. Golodneva ir V. Lacitis: esame patenkinti metais

Senojo žemyno pirmenybėse ant apdovanojimų pakylos lipę standartinių šokių atstovai Veronika Golodneva ir Vaidotas Lacitis pasibaigusiais metais, sako, esą patenkinti. „2016-aisiais padarėme tai, ką norėjome padaryti – ir rezultatų, ir šokio tobulinimo prasme. Per Europos čempionatą pasiekėme netgi daugiau, nei tikėjomės. Nesitikėjome medalio. Metai labai sėkmingi“, – teigia V.Golodneva. Gegužę Europos čempionate Lenkijoje V.Golodneva ir V.Lacitis iškovojo bronzos medalius.
2017-01-01

Šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva - tarptautinių varžybų Lenkijoje nugalėtojai

Lietuvos šokėjai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa“) savaitgalį triumfavo Lenkijoje vykusiose tarptautinėse sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybose. Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje nugalėtojais tapę Lietuvos sportininkai aplenkė antrą bei trečią vietas užėmusias Lenkijos poras – atitinkamai Jaceką Jeschkę ir Hanną Zuzewicz bei Alexandrą Ovčinnikovą ir Ewą Dudek. Šios grupės varžybose dalyvavo 45 poros.
2015-09-28

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Suomijoje prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį Suomijos sostinėje Helsinkyje vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Finland Open 2015”, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.
2015-03-08

Lietuvos šokėjai Anglijoje – penkti

Prestižinio atvirojo Jungtinės Karalystės sportinių šokių čempionato mėgėjų "Kylančių žvaigždžių" klasikinių šokių varžybose Lietuvos atstovai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus "Dileksa"/Kauno "Sūkurys") užėmė penktąją vietą. Nugalėjo lenkai Lukašas Tomčakas (Lukasz Tomczak) ir Aleksandra Jurčak (Aleksandra Jurczak). Mėgėjų "Kylančių žvaigždžių" Lotynų Amerikos šokių varžybose antrąją vietą užėmė Latvijai atstovaujantys Šarūnas Greblikas ir Viktorija Horeva.
2010-01-20

Lietuvos šokėjai pasaulio čempionate pasidalijo 9-10 vietas

Šeštadienį Danijoje vykusiame pasaulio klasikinių sportinių šokių čempionate Lietuvos atstovai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė iš Kauno "Sūkurio" klubo pateko į pusfinalį ir pasidalijo 9-10 vietas. Nugalėjo Vokietijos šokėjai Benedetas Ferudža (Benedetto Ferruggia) ir Klaudija Kėler (Claudia Koehler). Sidabras atiteko Italijos porai - Andrejai Gidžareliui (Andrea Ghigiarelli) ir Sarai Andrakijo (Sara Andracchio), o bronzą pelnė Danijos atstovai - Emanuelis Valeri ir Tania Kehlet.
2009-11-29

„Sūkurio“ šokėjai laimėjo varžybas Rygoje

Latvijos sostinėje Rygoje vykusiose Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) pasaulio klasikinių sportinių šokių reitingo varžybose Lietuvos čempionai Kauno „Sūkurio“ šokėjai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė užėmė pirmąją vietą. Finale taip pat šoko trys poros iš Rusijos bei po vieną Latvijos ir Rumunijos porą. Iš viso varžybose dalyvavo 68 šokėjų poros. Varžyboms teisėjavo lietuvis Juozas Aleksandravičius.