v. borovskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „v. borovskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „v. borovskis“.

„Trakai“ pradeda finalų maratoną

Praėjusią savaitę Europos kampaniją baigusiems „Trakų“ futbolininkams nelauktai atsirado papildoma galimybė treniruotėse sustiprinti savo žaidimą prieš prasidėsiantį antrosios sezono pusės maratoną. Per pertrauką A lygoje riteriai nukrito į ketvirtąją vietą, o ir čia juos pavijo „Kauno Žalgiris“. „Matėme lentelę ir, natūralu, kad vaizdas joje nė vieno iš mūsų netenkina. Kitas dalykas – po pertraukos mūsų komanda nebe ta, kuri buvo pavasarį ir vasaros pradžioje.
2018-08-10

Atkutę „Trakai“ pradeda vytis lygos favoritus

Sunkiai A lygos sezoną pradėjusi „Trakų“ komanda po truputį įgauna pagreitį. Trakiškiai šalies čempionate iškovojo antrąją pergalę iš eilės, kai antradienį LFF stadione rezultatu 1:0 palaužė „Kauno Žalgirio“ atstovus. Pirmajame kėlinyje iniciatyva priklausė „Trakams“, tačiau mačo šeimininkams sunkiai sekėsi pramušti varžovų gynybą. Iš pradžių Jevgenijaus Osipovo smūgį galva atrėmė vartininkas Martynas Matuzas. Po to galimybę turėjo Rokas Gedminas, bet trakiškis smūgiavo virš vartų.
2018-04-25

Valdemaras Borovskis: pasipriešinti rinktinės traukai neturiu jėgų

Kai 2008-aisiais daugelis Valdemaro Borovskio bendraamžių buvo pasiekę karjeros piką, o kai kurių karjera pradėjo slinkti žemyn, dabartinis „Trakų“ kapitonas pirmą kartą karjeroje apsivilko A lygos marškinėlius. Tuomet jį beveik 24-erių žaidžiantį antroje lygoje „Geležinio vilko“ klube pastebėjo tuometinis „Vėtros“ prezidentas Romas Stašauskas. Žengęs į A lygą, V. Borovskis iškart užsitarnavo trenerio Virginijaus Liubšio pasitikėjimą bei vietą starto sudėtyje.
2018-03-22

Valdemaras Borovskis dar metams lieka „Trakuose“

Praėjusį sezoną daugiausiai rungtynių „Trakų“ sudėtyje sužaidęs Lietuvos nacionalinės rinktinės gynėjas Valdemaras Borovskis dar metams lieka riterių gretose. Šių metų sausį prie A lygos prizininkų prisijungęs futbolininkas komandos draugų sezono uždarymo šventėje buvo išrinktas „Metų siela“. „Jis unikalus žmogus. Labai geras ir pozityvus, visada šypsosi, geros nuotaikos ir pan. Kitaip tariant, sukuria puikią atmosferą tada, kai to labiausiai reikia.
2017-12-12

Linas Klimavičius: skyrėsi žaidėjų kvalifikacija

Lietuvos rinktinės gynėjui Linui Klimavičiui skaudžiai atsirūgo šeštadienį padaryta pražanga. Teisėjas skyrė baudos smūgį, kurį realizavo ryškiausia rungtynių žvaigždė Marekas Hamšikas. Apie jį ir mačą L. Klimavičius pasidalijo mintimis su tv3.lt. – Linai, kaip vertini rungtynes? – Dvejopai. Pirmajame kėlinyje turėjome progų ar pusprogių. Nežinau, kaip jas pavadinti. Deja, nepavyko realizuoti. Praleidome apmaudų įvartį. Jis galbūt buvo netikėtas. Tai parodo slovakų meistriškumą.