urtė juodvalkytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „urtė juodvalkytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „urtė juodvalkytė“.

Dviratininkė R. Leleivytė lenktynėse Italijoje finišavo ketvirta

Italijoje vykstančių daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Premondiale Giro Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini“ trečiajame etape ketvirtadienį lietuvė Rasa Leleivytė („Vaiano Solaristech“) užėmė ketvirtąją vietą. Nugalėjo vokietė Judita Arnt (Judith Arndt, „HTC Highroad“). Ji 137,6 km nuvažiavo per 3 val. 50 min. 12 sek. R. Leleivytė nuo nugalėtojos atsiliko 3 sek.
2011-09-16

Dviratininkė R. Leleivytė lenktynėse Kinijoje finišavo septyniolikta

Kinijoje vykstančių moterų dviračių lenktynių „Tour of Chongming Island“ antrajame etape lietuvė Rasa Leleivytė, atstovaujanti Italijos komandai „Vaiano Solaritech“, užėmė 17-ąją vietą. Nugalėjo vokietė Ina Teutenberg („HTC-Highroad“). Ji 118,4 km nuvažiavo per 3 val. 1 min. 2 sek. R. Leleivytė ir 60-ąją vietą užėmusi jos komandos draugė Urtė Juodvalkytė nuo nugalėtojos atsiliko 1 min. 40 sek. Katažina Sosna („Vaiano Solaritech“, +7.50) užėmė 78-ąją vietą. Lydere tapo I. Toitenberg.
2011-05-12

Dviratininkė R. Leleivytė lenktynėse Kinijoje – aštunta

Kinijoje vykstančių moterų dviračių lenktynių „Tour of Chongming Island“ pirmajame etape lietuvė Rasa Leleivytė, atstovaujanti Italijos komandai „Vaiano Solaritech“, finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė aštuntąją vietą. Nugalėjo britė Elizabeth Armitstead („Garmin-Cervelo“). Ji 73,4 km nuvažiavo per 1 val. 49 min. 22 sek. R. Leleivytės komandos draugės Urtė Juodvalkytė ir Katažina Sosna (+11 sek.) užėmė atitinkamai 32-ąją ir 44-ąją vietas. Iš viso klasifikuotos 93 dviratininkės.
2011-05-11

Dviratininkė Urtė Juodvalkytė iškovojo pergalę Prancūzijoje

Lietuvos dviratininkė Urtė Juodvalkytė („ACS Chirio-Forno d'Asolo“) laimėjo Prancūzijoje vykusių 11-ųjų daugiadienių moterų lenktynių „Tour de Charente-Maritime Feminin“ paskutinį, trečiąjį, etapą. Lietuvė 92,7 km nuvažiavo per 2 val. 31 min. 15 sek. ir artimiausias persekiotojas pralenkė 48 sek.
2010-08-02

Pasaulio dviračių Taurė: lietuvės lyderės nepavijo

Po sekmadienį Vokietijoje vykusio paskutiniojo Pasaulio dviračių Taurės etapo „Rund um die Nürnberger Altstadt“, kurį laimėjo 27-erių metų olandė Kirsten Wild, iš visų Lietuvos dviratininkių - Rasa Leleivytė užėmė aukščiausią poziciją, tačiau liko pakankamai toli nuo čempionės Marianne Vos. Lietuvių rezultatai paskutiniame etape Vokietijoje vykusiose Niurnbergo lenktynėse, 129 km distancijoje, Urtė Juodvalkytė („Fenixs“) finišavo 34 vietoje, o Modesta Vžiesniauskaitė („Bigla“) – 43 vietoje.
2009-09-13

D. Žiliūtė laimėjo „Trophée d’Or“

Šeštadienį Prancūzijoje pasibaigusiose moterų dviračių lenktynėse „Trophée d’Or féminin“, vykstančiose 13-tą kartą, Diana Žiliūtė („Safi-Pasta“) užėmė 1 vietą finaliniame etape ir galutinėje įskaitoje bei darkart apgynė geriausios sprinterės vardą. Laimėjo finalinį etapą Diana Žiliūtė laimėjo 3 etapus iš 5. Paskutiniojo, finalinio, „Trophée d’Or“ etapo distanciją „Saint-Germain du Puy – Saint-Arnaud“, kurios ilgis 106 km, lietuvė įveikė per 2 val. 32 min. 34 sek.
2009-08-30

Dvi mūsų dviratininkės „GP de Plouay“ 10-tuke (papildyta)

Šeštadienį Prancūzijoje (Bretanė) vykusioje priešpaskutinėje Pasaulio Taurės įskaitoje „Grand Prix de Plouay“ (sutr. „GP de Plouay“) Rasa Leleivytė ir Diana Žiliūtė, atstovaujančios komandai „Zafi – Pasta Zara Titanedi“, užėmė atitinkamai 8-tą ir 9-tą vietas, nuo laimėtojos Emma Pooley („Cervélo“) atsilikusios 2 min. 33 sek.
2009-08-23

„Route de France féminine 2009“: Eglė Zablockytė 10-ta

Šiandien pasibaigė 6 dienas Prancūzijoje trukusios Tarptautinės moterų dviračių lenktynės „Route de France féminine 2009“, kuriose po paskutiniojo etapo bendroje įskaitoje – iš 7 dalyvavusių lietuvių dviratininkių – vienintelė lietuvė Eglė Zablockytė išliko 10-tuke.
2009-08-14

D. Žiliūtei nutolus nuo lyderės pozicijos, į 10-tuką įsiveržė Eglė Zablockytė (papildyta)

Vakar, po 4 etapo (iš 5), Prancūzijoje vykstančiose Tarptautinių moterų dviračių lenktynėse „Route de France féminine 2009“, 20-metė Lietuvos dviratininkė Eglė Zablockytė, atstovaujanti italų komandai „USC Chirio Forno d'Asolo“, finišavo 9-ta ir bendroje įskaitoje pateko į 10-tuką, iš 57-os pakildama į 9 vietą (+06 min. 15 sek.'), o jaunių įskaitoje iš 16-tos pakilo į 1 vietą.
2009-08-14

Dviratininkė Diana Žiliūtė pasaulio reitinge išliko 29-a

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje lietuvė Diana Žiliūtė („Safi-Pasta Zara-Titanedi“) užima 29-ąją vietą (202 tšk.). 32 metų dviratininkė balandžio 22 dienos reitinge buvo taip pat 29-a. Pirmąją vietą užima olandė Mariana Vos (Marianne Vos, „DSB Bank“, 1365,5 tšk.), antrąją - vokietė Judita Arnt (Judith Arndt, „Columbia-Highroad“, 952,66 tšk.), o trečiąją - švedė Ema Johanson (Emma Johanson, „Red Sun“, 876 tšk.