unijaca

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „unijaca“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „unijaca“.

Po fiasko Ispanijoje Jasikevičius atsakomybės nesikratė: „Visų pirma, kalčiausias yra treneris“

Sensacija užfiksuota Ispanijos Karaliaus taurėje, kai ketvirtfinalyje Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“  po pratęsimo 87:89 (21:20, 20:14, 14:16, 21:26, 11:13) pralaimėjo Malagos „Unicaja“ krepšininkams. Katalonai gynė praėjusiais metais iškovotą nugalėtojų trofėjų. R.Jokubaitis per 18 minučių pasižymėjo 7 taškais (1/2 dvit., 1/2 trit., 2/3 baud.
2023-02-17

„Real“ pervažiavo „Unicaja“ ir iškovojo Ispanijos taurę

Ispanijos Karaliaus taurėje intrigos nebuvo galima rasti net su žiburiu – Madrido „Real“ trofėjų iškovojo triuškinančiu skirtumu. Finalinėje kovoje karališkasis klubas net 95:68 (26:13, 17:15, 25:14, 27:24) sutriuškino namie žaidusią Malagos „Unicaja“. Bet kokia įtampa rungtynėse išgaravo itin anksti. „Real“ dar pimajame kėlinyje atitrūko dviženkliu skirtumu, netrukus rezultatas jau buvo 35:14, o iš tokios duobės „Unicaja“ neišlipo net ir palaikoma savų gerbėjų.
2020-02-16

Ispanijos krepšinio klubui Mindaugas Kuzminskas pelnė 10, Marius Grigonis – 9 taškus

Penkioliktą pergalę Ispanijos elitinės vyrų krepšinio lygos (Liga Endesa) XVIII ture iškovojo aštuoniolikos ekipų turnyro lyderė Malagos "Unicaja" komanda su Mindaugu Kuzminsku, svečiuose 77:74 (16:17, 22:16, 22:25, 17:16) nugalėjusi penkioliktojoje pozicijoje esančius Andoros "MoraBanc" (5 pergalės ir 13 pralaimėjimų) krepšininkus. Lietuvis nugalėtojams pelnė 10 taškų,po kartą suklydo ir prasižengė.