Ispanijos Karaliaus taurėje intrigos nebuvo galima rasti net su žiburiu – Madrido „Real“ trofėjų iškovojo triuškinančiu skirtumu.

Finalinėje kovoje karališkasis klubas net 95:68 (26:13, 17:15, 25:14, 27:24) sutriuškino namie žaidusią Malagos „Unicaja“.

Bet kokia įtampa rungtynėse išgaravo itin anksti. „Real“ dar pimajame kėlinyje atitrūko dviženkliu skirtumu, netrukus rezultatas jau buvo 35:14, o iš tokios duobės „Unicaja“ neišlipo net ir palaikoma savų gerbėjų.

Efektyviausiu finalo žaidėju tapo Facundo Campazzo. Įžaidėjas per 34 minutes pelnė 13 taškų (1/4 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 2/3 baudų metimų), atkovojo 4 bei perėmė ir prarado po kamuolį, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino 20 taškų surinkęs Jaycee Carrollas (4/10 tritaškių), po 12 pridėjo Trey‘us Thompkinsas ir Walteris Tavaresas.

Šeimininkų gretose blykstelėjo vienintelis Dario Brizuela, pelnęs 22 taškus (9/12 dvitaškių), o likę komandos žaidėjai nesukrapštė daugiau nei septynių.

„Real“ nutraukė du pastaruosius sezonus šiame turnyre trukusį Barselonos „Barcelona“ dominavimą ir iškovojo 26-ąją dar Karaliaus taurę. Katalonams tokį trofėjų pavyko pasiekti kartu daugiau, trečias eilėje – 8 sykius triumfavęs Badalonos „Joventut“.