ukrainos vėliava

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ukrainos vėliava“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ukrainos vėliava“.

Latvis nuteistas kalėti dvejus metus kalėti už tai, kad užpuolė vyrą su Ukrainos vėliava

Kuržemės apygardos teismas antradienį nuteisė Valerijų Lazarevą dvejų metų laisvės atėmimo bausme už tai, kad jis užpuolė vyrą su Ukrainos vėliava, pranešė latvių naujienų agentūra LETA. Anksčiau pirmosios instancijos teismas V. Lazarevą pripažino kaltu ir nuteisė lygtine laisvės atėmimo bausme pagal Baudžiamojo kodekso 55 straipsnį. Apeliacine tvarka apygardos teismas panaikino Rygos miesto teismo sprendimą.
2024-04-09

Rygos centre chuliganas išniekino Ukrainos vėliavą ir visa tai išdidžiai nufilmavo

Socialiniame tinkle „TikTok“ išplito vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip vyras uždengtu veidu viduryje baltos dienos Latvijos sostinės Rygios centre išniekina Ukrainos vėliavą.  Dėl šio incidento teisėsauga pradėjo tyrimą. Nusikaltimas įvykdytas balandžio 5 d., penktadienį.
129 2024-04-09

Vilniaus rajone nuplėšė vyro pakabintą Ukrainos vėliavą: sūnui policijos požiūris pasirodė labai liūdnas

Nors Lietuva remia Ukrainą, tačiau to paties negalima pasakyti apie visiškai visus Lietuvos piliečius. Tai neseniai patyrė Vilniaus rajone gyvenantis 73-ejų metų Andrijus. Vyras prieš trejus metus iš Ukrainos persikėlė į Lietuvą, prie namų pasikabino dovanų gautą Ukrainos vėliavą, tačiau vieną rugsėjo rytą rado tik nuplėštą gabalą – kažkas iš gyvenančių netoliese tiek jautė nepasitenkinimą, kad įvykdė šį nusikaltimą.

Iš Bachmuto atnešta ukrainiečių vėliava perduota Lietuvos nacionaliniam muziejui

Iš Bachmuto atnešta ukrainiečių vėliava perduota Lietuvos nacionaliniam muziejui. Kaip nurodoma trečiadienį išplatintame pranešime, ją Vilniaus savivaldybėje Lietuvos nacionalinio muziejaus generalinei direktorei Rūtai Kačkutei perdavė Ukrainą remiančių organizacijų „Siprūs kartu“ ir „Blue / Yellow“ atstovai. Po 17 dienų bėgimo, įveikus 1,3 tūkst.

Zelenskis kreipėsi į lietuvius: „Lietuva visada priklausys tik jums“

Antradienį, liepos 11 d., finišuoja palaikymo akcija-maratonas „Keliu vėliavą už Ukrainą NATO“. Nuo 18.30 val. istorinio megamaratono dalyvius Vilniuje, Lukiškių aikštėje, pasitiko ir į Lietuvos žmones kreipėsi Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis. V. Zelenskis gausią minią žmonių pasveikino legendiniu šūkiu „Slava Ukraini!“. Žiūrovams griausmingai atsakius „Heroiam slava!“ V. Zelenskis nusišypsojo: „Aš namie.
REKLAMA
Ukrainos vėliava (nuotr. Shutterstock.com) Ukrainos vėliava (nuotr. Shutterstock.com)

Ant sostinės daugiabučių – pusketvirto šimto Ukrainos vėliavų

Ant beveik pustrečio šimto sostinės daugiabučių namų „Mano BŪSTAS“ iškėlė pusketvirto šimto Ukrainos vėliavų. Taip įmonė solidarizuojasi ir prisideda prie „Stiprūs kartu“ pilietinės iniciatyvos „Keliu vėliavą už Ukrainą NATO“. Dar prieš Vilniuje prasidėjusį NATO viršūnių susitikimą bendrovė trumposiomis žinutėmis ir per savitarnos portalą informavo dalį klientų, kad ant 246 sostinės daugiabučių namų nemokamai, savo lėšomis iškėlė beveik pusketvirto šimto Ukrainos vėliavų.

Nuo TV bokšto iki gatvių: NATO viršūnių susitikimui Vilnius nusidažo Ukrainos spalvomis

Artėjant NATO viršūnių susitikimui, Vilnius, reikšdamas paramą narystės Aljanse siekiančiai Ukrainai, nusidažo jos spalvomis: mėlyna bei geltona pasitiks ir atvykstančius į oro uostą, ir nuo kone visoje sostinėje matomo televizijos bokšto. Penktadienį ant prekybos centro „Nordika“, esančio netoli Vilniaus oro uosto, stogo ištiesta didžiulė Ukrainos vėliava.

Artėjant NATO viršūnių susitikimui – išaugę Ukrainos vėliavų pardavimai

Artėjant kitą savaitę Vilniuje vyksiančiam NATO viršūnių susitikimui bei akcijai „Keliu vėliavą už Ukrainą NATO!“, vėliavų gamintojai ir prekybininkai pastebi išaugusį susidomėjimą ukrainietiškomis dvispalvėmis.  Jų teigimu, paskutinį kartą toks susidomėjimas Ukrainos vėliavomis buvo pernai vasarį Rusijai į šią šalį pradėjus plataus masto karinę invaziją.  Internetinė parduotuvė „Pigu.

Iš Ukrainos karo lauko į Lietuvą bus nešama Ukrainos vėliava

Iš Ukrainos karo lauko į Lietuvą bus nešama Ukrainos vėliava, vyks akcija „Keliu vėliavą už Ukrainą NATO!“ Kelionė pradedama sekmadienį iš Maidano aikštės Kyjive, ją per Ukrainą, Lenkiją ir Lietuvą iki Vilniaus neš Ukrainos sportininkai, žinomi žmonės bei kariai, taip pat Lietuvos sportininkai, atlikėjai, visuomeninių organizacijų atstovai ir daugybė kitų, pranešė LRT.
Aktualijos 2023-06-24

Vilniaus politikai kviečia NATO viršūnių susitikimo metu iškelti Ukrainos vėliavas

Vilniaus savivaldybės taryba trečiadienį pritarė rezoliucijai, kuria kviečiama per Aljanso viršūnių susitikimą liepą iškelti Ukrainos vėliavas. Planuojama, kad NATO viršūnių susitikimo metu sostinėje įvairiose vietose galėtų būti iškelta 33 tūkst. Ukrainos vėliavų. Vėliavas planuojama kelti liepos 7–11 dienomis.
REKLAMA
REKLAMA

Komiška situacija Rusijoje: „ukrainietišką“ suoliuką nudažė taip, kad dabar gailisi pradėję

Vieną sykį perdažyti suoliukų Omske neužteks – vietos ūkio tarnybos ir vėl neatitaikė spalvų pasirinkimo. Iš pradžių suoliukai viename iš namų kiemų buvo nudažyti mėlyna ir geltona spalvomis, kas sukėlė vietos gyventojų nepasitenkinimą. Tuomet suoliukai buvo perdažyti – bet išvydę naują spalvų derinį vietos putinistai vėl pakraupo.
2023-05-25

Nausėda: Heraldikos komisija turi atsakyti į visuomenės klausimus

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad Heraldikos komisija turi atsakyti į visuomenės klausimus, kylančius dėl jos rekomendacijų. Taip jis kalbėjo šiai institucijai paraginus valstybės institucijas nebenaudoti Ukrainos simbolikos „Facebook“ paskyrose. „Jei visuomenei kyla klausimų dėl komisijos rekomendacijų, komisija turi į juos atsakyti, pateikti paaiškinimus ir argumentus, – šalies vadovo poziciją trečiadienį BNS perdavė jo atstovas Tomas Beržinskas.

Čmilytė-Nielsen nemano, kad reikėtų Seimo „Facebook“ paskyroje atsisakyti Ukrainos vėliavos spalvų

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen nesutinka su Heraldikos komisijos pozicija ir nemano, kad Seimo „Facebook“ paskyroje reikėtų atsisakyti Ukrainos vėliavos spalvų. „Nemanau“, – trečiadienį BNS sakė ji, paklausta, ar reikėtų atsisakyti Ukrainos vėliavos spalvų Seimo „Facebook“ paskyroje. Ji teigė pritarianti pozicijai, kad kitos šalies simbolių naudojimas pateisinamas esant išskirtinėms aplinkybėms.

Muštynės Turkijos parlamente: Ukrainos parlamentaras smogė Rusijos delegatui po grumtynių dėl vėliavos

 Turkijos sostinėje Ankaroje vykusiame Juodosios jūros regiono šalių susitikime Ukrainos delegatas smogė rusų atstovui po grumtynių dėl vėliavos. Vyrus teko atskirti. Ukrainos parlamento narys Oleksandras Marikovskis sudavė kelis smūgius į galvą vienam Rusijos pareigūnui po to, kai ketvirtadienį per susitikimą Turkijos parlamento pastate iš ukrainiečio rankų jis išplėšė Ukrainos vėliavą.
2023-05-05

Kaune baltarusiai jėga nuėmė Ukrainos vėliavą – sulaikyti bandžiusiam vyrui perkando pirštą

Prie bendruomenės namų Panemunėje plevėsavusi Ukrainos vėliava užkliuvo pro šalį ėjusiems baltarusiams. Vienas jų ne tik nulaužė kotą, bet dar ir numetė vėliavą ant žemės, vėliau ją išvadino skuduru. Piktadarius bandė sulaikyti žinomas visuomenininkas. Sulaikomas baltarusis priešinosi ir kauniečiui perkando pirštą. Prie bendruomenės kūrybos namų Panemunėje dabar plevėsuoja jau tik istorinė Lietuvos vėliava su Vyčiu.
Aktualijos 2023-05-02

Ukraina pakeitė nuomonę dėl ketvirtadienio JT Žmogaus teisių tarybos balsavimo

Ukraina penktadienį paskelbė, kad apsigalvojo dėl svarbaus balsavimo, įvykusio ankstesnę dieną, kai Jungtinių Tautų Žmogaus teisių taryba Ženevoje nubalsavo prieš debatų dėl įtariamų piktnaudžiavimų Kinijos Sindziango regione rengimą. Ketvirtadienį Vakarų valstybės patyrė didžiulį pralaimėjimą, kai JT aukščiausia teisių apsaugos taryba nesugebėjo surinkti pakankamai balsų, kad priimtų pirmąją rezoliuciją, nukreiptą prieš Kiniją.
2022-10-08

„Ukraina yra čia. Mes esame šalia“ – okupuotuose miestuose iškilo Ukrainos vėliava

Pasipriešinimo judėjimas pasveikino laikinai okupuotų Donbaso, Charkivo ir Chersono sričių miestų gyventojus su Ukrainos nepriklausomybės diena, iškeldami okupuotose teritorijose Ukrainos vėliavą. Ukrainos gynybos ministerijos vyriausiasis žvalgybos direktoratas pasidalino unikalia filmuota medžiaga. Pasipriešinimo judėjimo aktyvistai nepriklausomybės dienos proga iškėlė Ukrainos vėliavas virš okupuotų Mariupolio, Myrno ir Balaklijos miestų.
2022-08-25

Jurbarke Rusiją palaikantis pilietis išniekino 10 Ukrainos vėliavų

Jurbarke vakar buvo surengtas itin įžūlus vandalizmo aktas, kurio metu, kol kas nenustatytas asmuo, nuplėšė ir ant žemės numetė net 10 Ukrainos vėliavų. Apie tai -  TV3 žinių reportažas. Miesto gatvėse įtaisytos stebėjimo kameras užfiksavo, kad apie aštuntą valandą vakaro į miesto skverą atėjo vyras. Nieko nelaukęs plėšyti nuo medžių kamienų jis pradėjo plėšyti Ukrainos vėliavas.

Vyras prie namo išsikėlė Rusijos vėliavą: tokio kaimynų poelgio jis nesitikėjo

Visa gatvė Kanadoje suplazdėjo Ukrainos vėliavomis po to, kai vienas iš kaimynystėje gyvenančių vyrų išreiškė paramą Rusijos diktatoriui Putinui. 20-metė kanadietė Izabelle Stevens pasakojo, kad pamačiusi kabančią Rusijos vėliavą kaimyno namuose, ji pamanė į tai nekreipsianti dėmesio, tačiau vėliau pamatė, kad tas pats vyras savo socialiniuose tinkluose dalinosi turiniu, kuris palaiko Vladimiro Putino sukeltą karą Ukrainoje. Po tokio kaimyno akibrokšto, kaimynystėje kilo nesantaika.
2022-04-23

Ant Rusijos ambasados pasirodė Ukrainos vėliava: tai, kaip darbuotojai bandė ją paslėpti, juokina milijonus

Socialiniuose tinkluose plinta vaizdelis iš JAV sostinės Vašingtono. Įraše nufilmuota, kaip ant Rusijos ambasados fasado pasirodė Ukrainos vėliavos projekcija. Rusijos ambasada desperatiškai bandė paslėpti Ukrainos vėliavą su dideliu baltos spalvos prožektoriumi, tačiau jiems tai nelabai sekėsi. Tad ant fasado prasidėjo tikras katės ir pelės žaidimas. Socialiniame tinkle „Twitter“ šis vaizdelis buvo peržiūras daugiau nei 2,5 mln. kartų.
2022-04-15

Akmenės rajone Ukrainos vėliavos spalvos dažais apipurkšti sovietų karių kapinių paminklai

Akmenės rajone esančiose sovietų karių kapinėse Ukrainos vėliavos spalvos dažais apipurkšti paminklai, antradienį pranešė policija. Apie 10 val. pastebėta, kad paminklas Akmenės Kapų gatvėje esančiose kapinėse apipurkštas melsvos ir geltonos spalvos dažais. Tai yra Ukrainos valstybinės vėliavos spalvos. Panašus incidentas Akmenės rajone užfiksuotas sekmadienį, Kruopių miestelyje esančiose sovietų karių kapinėse.
Kriminalai 2014-09-16

Prestižinis namas Maskvos centre pasipuošė Ukrainos vėliava

Rusijos žiniasklaida skelbia, kad Maskvoje buvo sulaikytas vienas įtariamasis vandalizmo aktu, kuris šiąnakt nudažė Ukrainos vėliavos spalvomis ir užkabino šios šalies vėliavą ant vieno iš aukščiausių pastatų Maskvoje. Įtariamasis, manoma, visą naktį dažė namo Kotelničeskaja naberežnaja špilį – tai vienas iš aukščiausių Maskvos namų, statytas 1938-1952 metais. Prestižinis gyvenamasis namas yra 26 aukštų, jo aukštis 176 metrai.
2014-08-20
Į viršų