uefa čempioų lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „uefa čempioų lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „uefa čempioų lyga“.

UEFA Čempionų lyga: svarbias pergales iškovojo „Chelsea“ ir „Sevilla“

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą buvo sužaisti pirmi du penktojo grupių turo susitikimai, kuriuose pergales šventė Londono „Chelsea“ ir „Sevilla“ klubai. E grupėje pirmąją vietą ir kelialapį į atkrintamąsias užsitikrino Londono „Chelsea“ klubas, kuris svečiuose 2:1 pranoko „Salzburg“ klubą. 23-ąją minutę svečius į priekį išvedė puikiu smūgiu pasižymėjęs Mateo Kovačičius.
2022-10-25

Čempionų lygos sunkiasvorių dvikovoje Barselonoje „Bayern“ šeimininkams nepaliko vilčių

Antradienį vėlų vakarą Lietuvos laiku buvo sužaistos dar šešerios UEFA Čempionų lygos naujojo sezono pirmojo turo dvikovos. Sirgalių akys ypač krypo į Barseloną, kur vietos klubas E grupės mače susitiko su Miuncheno „Bayern“ ekipa. Nepaisant ažiotažo, svečiai iš Vokietijos šventė gana užtikrintą pergalę 3:0. Svečiai turėjo kelis neblogus šansus pasižymėti mačo pradžioje, bet jų neišnaudojo. Vis dėlto 33-ąją minutę jiems pavyko įmušti, kai įvartį pelnė puolėjas Thomasas Mulleris.