u21

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „u21“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „u21“.

Lietuvos U-21 futbolo rintkinė neprilygo Latvijai

Pasikeitusi Lietuvos U-21 futbolo rinktinė sekmadienį Klaipėdoje sužaidė kontrolines rungtynes su Latvijos bendraamžiais. Po pirmajame kėlinyje praleistų dviejų įvarčių lietuviai patyrė pralaimėjimą 0:2. Savaitės viduryje lietuviai Europos čempionato atrankoje sutriuškino San Mariną 3:0, o šiame mače vyriausiasis treneris Donatas Vencevičius suteikė šansą pasireikšti kitiems žaidėjams.
2019-06-09

„Pavasariškoje“ dvikovoje Vilniuje – išvarymais pažymėta baltarusių rinktinės pergalė

Lietuvos U-21 futbolo rinktinė LFF stadione antradienį sužaidė draugiškas rungtynes su Baltarusijos bendraamžiais. Ekstremaliomis oro sąlygomis ir rimtais futbolininkų apsistumdymais pažymėtoje pateikusioje dvikovoje lietuviai sukūrė nemažai progų įmušti, bet pralaimėjo 0:1. Susitikimas prasidėjo vangiai – abi komandos labiau buvo linkusios įvertinti oponentų pajėgumą žvalgyba.2 minutę pirmą pavojingesnę galimybę sukūrė Lietuvos komanda.
2019-03-26

Lietuvos U-21 rinktinė lengvai patiesė Farerų salų futbolininkus

Lietuvos U-21 (1996 m. ir jaunesnių žaidėjų) rinktinė ketvirtadienį įspūdingai pradėjo atrankos į 2019 metų Europos čempionato 5 grupės varžybas. Pirmose tarptautinėse rungtynėse Telšiuose Carito Falcho auklėtiniai 3:0 (1:0) patiesė Farerų salų komandą. Jau ketvirtą minutę Eligijus Janauskas turėjo galimybę pelnyti įvartį, kai sulaukė gero perdavimo pažeme į priekį, bet oponentų gynėjai sugebėjo neutralizuoti pavojų prieš jam atliekant smūgį.
2017-06-08

A. Narbekovas: mus į priekį veda begalinis noras atsirevanšuoti

Penktadienį, rugsėjo 5-osios vakarą, Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) futbolo rinktinės namie laukia neeilinis išbandymas – dvikova su futbolo tėvynės Anglijos jaunosiomis žvaigždėmis. „ Mus į priekį veda noras, begalinis noras atsirevanšuoti“, - sakė lietuvių treneris, olimpinis čempionas Arminas Narbekovas. Sieks užbaigti ciklą pakilia gaida Lietuvos U-21 rinktinė nuo pirmadienio stovyklavo ir treniravosi Kaune, praneša LFF.
2014-09-04

U-21 rinktinė prieš rungtynes žaidė stalo futbolą ir bendravo netradicinėje aplinkoje

Trečiadienio vakarą Lietuvos jaunimo U-21 rinktinė ir vyriausiasis treneris Arminas Narbekovas į žurnalistų klausimus atsakinėjo netradicinėje vietoje. Jaunimo rinktinės atstovai lankėsi “Vasaros terasoje”, kur išbandė tarpusavio jėgas stalo futbolo žaidimuose ir bendravo su Vilniaus mokytojų namų kiemelio lankytojais.
2014-06-05

A. Narbekovas: pergalė prieš Suomiją mums būtų tramplinas aukštyn

Lietuvos jaunimo (U-21) futbolo rinktinė susirinko Vilniuje ruoštis ketvirtadienio Europos U-21 čempionato atrankos rungtynėms su Suomija. Lietuviai varžovus pasitinka pakiliomis nuotaikomis ir būdami grupės lyderiais – per pirmąsias trejas rungtynes mūsiškiai iškovojo dvi pergales ir lygiąsias. „Teigiamas rezultatas mums būtų tramplinas tolimesniam žygiui“, - sakė rinktinės treneris Arminas Narbekovas.
2013-09-03

Lietuvos U-21 futbolo rinktinė – 2015 metų Europos futbolo čempionato atrankos turnyro lyderė

.Antrą pergalę trečiose 2015 metų Europos jaunimo (iki 21 metų; U-21)futbolo čempionato pirmosios atrankos grupės rungtynėse iškovojo bei vienvaldės lyderės poziciją susigrąžino Lietuvos (7 tšk.) rinktinė. Trečiadienį lietuviai svečiuose 1:0 (0:0) privertė pasiduoti taškų neturinčia šešių komandų turnyro autsaiderę San Marino bendraamžių vienuolikę. Pergalingo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo po pertraukos aikštėje pasirodęs saugas Donatas Kazlauskas (49 min.), kuris mačo pabaigoje (88 min.
2013-08-15

2015 metų Europos jaunimo futbolo čempionato atrankos turnyre lietuvius taškais pasivijo suomiai

Pirmą pergalę antrosiose 2015 metų Europos jaunimo (iki 21 metų; U-21)čempionato pirmosios atrankos grupės rungtynėse iškovojo bei bei lyderę Lietuvos rinktinę taškais (po 4) pasivijo Suomijos vienuolikė. Trečiadienį svečiuose Suomijos ekipa 5:1 (4:0) sutriuškino trečiojoje pozicijoje esančią Velso (3 tšk.) komandą. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Timas Väyrynenas (11, 30 ir 57 min.), po vieną - Kastriotas Kastrati (7 min.) bei Moshtaghas Yaghoubi (39 min.
2013-08-14

Jaunimo futbolo rinktinė atrankos ciklą rugsėjo 10-ąją baigs Marijampolėje

Lietuvos jaunimo (U-21) futbolo rinktinės rugsėjo 10 d. Marijampolės „Arvi“ arenoje laukia akistata su bendraamžiais iš Suomijos. Komandoms tai bus paskutinės šio UEFA Europos U-21 čempionato atrankos ciklo rungtynės. „Stengsimės finišuoti pergale. Kovosime dėl trijų taškų“, - sakė vienas rinktinės trenerių Mindaugas Neoras.
2012-08-31

Neįtikėtina Lietuvos jaunimo rinktinės pergalė Suomijoje

Lietuvos jaunimo (U-21) futbolo rinktinė pasiekė įspūdingą pergalę Europos U-21 čempionato atrankos rungtynėse Suomijoje prieš šeimininkų komandą. Turku mieste lietuviai po pertraukos atsilikinėjo nuo suomių 1:3, tačiau sugebėjo atsitiesti ir švęsti neįtikėtiną pergalę rezultatu 4:3. Lietuvos rinktinės gretose įvarčius pelnė Donatas Nakrošius, Arvydas Novikovas, Aurimas Vilkaitis, o lemiamą smūgį atliko Simonas Paulius.